امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یکی از زیباترین مجری های زن جهان یک ایرانی است

میترا طاهری زیباترین مجری جهان که از پدر ایرانی و مادر فرانسوی می باشد او به طور چند سال متوالی به عنوان زیباترین مجری جهان شناخته شده است و هم اکنون به عنوان مجری خبری در شبکه LCI فرانسه مشغول به کار می باشد او تنها یک بار و در زمانی که فقط 3 سال داشته است به ایران سفر کرده است.

ایران ناز : در ادامه می توانید عکس هایی بسیار زیبا از او ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از زیباترین مجری های زن جهان یک ایرانی است 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2013، 21:02)☼Mehrzad☼ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم عکسش

یکی از زیباترین مجری های زن جهان یک ایرانی است 1:-/:-/
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط Armina ، cute flower ، big boy ، marry ، frozen✘girl ، love 2012 ، poya ، ~SoLTaN~ ، pink devil ، (nasim) ، dani gonderaz ، white angel ، bahram_z ، roomina ، LIGHT ، benyamin ، AmItiSe ، sama1 ، niloofar kh ، فلانی ، سپیده1 ، stefan ، னιSs~டεனσή ، Deltang ، تروشکا ، _VaMPiRe_ ، darya1 ، fcbarcelona ، MILAD PAYEH ، eli-77 ، سحر. ، انديا ، paniz ، fati sheyton ، علي محمد ، FrOzen あHeArt ، Apathetic ، i think just about you ، fat.k ، ♥♥ SOROOR♥ ، shady.b ، آیتین ، ЯØறдητ!c✘ G!гL ، ⍩ᴏɴᴇ ʙᴏʏ⍩ ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، ღSηow Princessღ ، *paeez* ، ♥♥♥♥♥♥میترا♥♥♥♥♥♥♥ ، دلبر شیطون
آگهی
زیادم خوشگل نیست من فقط کافیه برم خارج موهامو باز کنم بشم زیبا ترین دختر دنیا چه کاریه موهامم هرروز یه مدلب نمیزنمDodgyDodgyDodgyDodgy
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
پاسخ
 سپاس شده توسط frozen✘girl ، pink devil ، ღeternal Loveღ ، AmItiSe ، فلانی ، pink lady
اما جان چرا میګی خوشګل نیست؟؟؟ خوشګل است ولی نه خوشګل ترین دختر دنیا . این خانوم میترا طاهری خوشګلترین مجری زن است نه بیشتر...
پاریس جان عکس رو از ایران ناز ګرفتم. اګه دقت کنی توی هر عکس پایینش نوشته لینک ایران ناز رو.

پاسخ
اره والا خیلی خوشگله!!!
HeRe'S tO neVeR gRoWinG Up
پاسخ
بابا کشتین خودتون رو هی خوشکل نیست زشته فلانه الانه اصلا مطلبش یه چیز دیگه هستش به جای این که خوشحال باشین هم وطن شما زیباترین مجری جهان شده و به جای تشویق زرت زرت تحقیر میکنید فکر کنم از هم وطنتون حمایت کنید خیلی بهتره تا برید اسم و عکس و آواتار تون رو جاستین و سلنا و چمیدونم این چیزا بذارید و فقط از شخصیت های خارجی حمایت کنید ایشون خیلی زیبا هستن و واقعا باعث افتخاره. . . پرچم بالاست
پاسخ
اين يارو اصن ايراني نيست اسمش هم يه چيز ديگس! يه سري هم زود باورش كردنDodgy
پاسخ
آگهی
وطن دانلود
♥♥♥♥ ♥♥♥♥ ♥♥♥♥ ♥♥♥♥ ♥♥♥♥ ♥♥♥♥ ♥♥♥♥ ♥♥♥♥ چــرا تـــاوان دوستــــ داشــتن یــک نفر اینقدر سنـــگیــــنه؟؟♥
پاسخ
خو راس می گه زیاد خوشگل نیس...من خوشگل ترم
گاهی وقتا دعا می کنم که برگردی پیشم یا اینکه پیشم باشی
ولی.............
گاهی اوقات خدا رو شکر می کنم که پیشم نیستی

مخاطب خاص
پاسخ
وووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووطن دااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااانلود!
آخه چرا؟!
cryingBig Grin
Unknown
پاسخ
ای لعنت به وطن دانلودDodgy

من پیش از خرابی انجمن لینک ها رو ویرایش کرده بودم ولی پس از خرابی انجمن باز پرید. نگاره های این مجری رو ندارم ولی اگه پیدا کردم می ذارم

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  هدا نیکو-مدل و بازیگر زیبای ایرانی مقیم کره جنوبی+عکس
  10 كشور ثروتمند جهان
  مکالمه دو پسر ایرانی و انگلیسی در مورد زنان ایران وانگلیس
  کپی سریال باری ماهی مرکب از برنامه ایرانی !
  زیباترین زنان جهان در کدان کشور ها هستند+عکس
  زیباترین زنان جهان درکدام کشورها هستند (+عکس)
  قد بلند ترین زنان جهان
  اخیرا کشف کردن حرف فارسی مورد علاقه ی دخترای ایرانی (پ)و(خ)می باشد. . .
  چند درصد پسران ایرانی آرايش میکنند؟ / +تصاویر
  صبا تاجیک مانکن ایرانی ( خواهشا پسرا نیاین چون جنس اضافه براشون نداریم بدیم)+بیوگرافی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان