امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بزرگترین سوال دنیا!!!

خب معلومه پسرا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بزرگترین سوال دنیا!!! 8
پاسخ
آگهی
مونده به ذات طرف
لاپ بویوک و شیرین ایشتیباه عاشق اولماق دیر
اوندا کی گرک عاشیق اولمایاسان و لاپ بویوک و آجی ایشتیباه عاشیق اولماماقدیر
او زامان کی گرک عاشق اولاسان.
پاسخ
(13-05-2017، 21:50)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2017، 21:26)کمند سنجری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره جون خودتون دخترا دروغگو هستن
خودتون هزار برابر دروغگویین برای جلب نظر دوست دختر ا هزار تا دختر دروغ میگین باهاش رابطه برقرار میکنین و بدبختش میکنین و زندگیشو بهم میزنین دروغگو شمایین که به چشم تمیز به دختر نگا نمیکنین
حالا کی دروغگو هس؟مطمعنا شمااااااااااااااا هاااااااااااااااااا999:491:p332:hje:18groucong245Rolleyes

اوکی بانو ... ولی  دختری که واسه خاطر پز جلوی دوستاش پرادوی باباش رو میکنه  فراری چی ؟؟
دختری که سنش رو تو چت با پسرا میاره پایین و میبره بالا چی ؟
از خونه ۱۱۰ متریشون .. قصر عضدوالدوله میسازه چی ؟
اصن میدونی برام تفریح ! تو مجازی میگم پسرم میرم با دروغاشون آشنا میشم !

تاحالا اصلا به خودتون دقت کردین باشه مثال میزنم:سیکس پک دارم/ماشین مدل بالا/پولدارم/خوشگلم/دوست دختر قبلا نداشتم/دوست دختر دیگه ای ندارم/دوست دارم/بخاطرت میمیرم/هرکاری بگی میکنم/هیچوقت دروغ نمیگم/بازم مثال میخوای؟؟؟ Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسط roya15
ساحل جون من باهات موافقم ولی مجبورم بگم 2 چون خودمم به خواطر1 آوریل خیلی به همه دروغ گفتم Tongue  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
پاسخ
دخترا Smile)))
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
پاسخ
(16-05-2017، 21:36)کمند سنجری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2017، 21:50)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2017، 21:26)کمند سنجری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودتون هزار برابر دروغگویین برای جلب نظر دوست دختر ا هزار تا دختر دروغ میگین باهاش رابطه برقرار میکنین و بدبختش میکنین و زندگیشو بهم میزنین دروغگو شمایین که به چشم تمیز به دختر نگا نمیکنین
حالا کی دروغگو هس؟مطمعنا شمااااااااااااااا هاااااااااااااااااا999:491:p332:hje:18groucong245Rolleyes

اوکی بانو ... ولی  دختری که واسه خاطر پز جلوی دوستاش پرادوی باباش رو میکنه  فراری چی ؟؟
دختری که سنش رو تو چت با پسرا میاره پایین و میبره بالا چی ؟
از خونه ۱۱۰ متریشون .. قصر عضدوالدوله میسازه چی ؟
اصن میدونی برام تفریح ! تو مجازی میگم پسرم میرم با دروغاشون آشنا میشم !

تاحالا اصلا به خودتون دقت کردین باشه مثال میزنم:سیکس پک دارم/ماشین مدل بالا/پولدارم/خوشگلم/دوست دختر قبلا نداشتم/دوست دختر دیگه ای ندارم/دوست دارم/بخاطرت میمیرم/هرکاری بگی میکنم/هیچوقت دروغ نمیگم/بازم مثال میخوای؟؟؟ Sleepy

اينا فقط يه سري ايهامه كه تو ذهن شماها نقش بسته..

وگرنه اصن اينطوري نيست..!!

فقط ذهن شماها از پسرا اين القا رو بهتون ميكنه..

حقيقت نداره عزيز : )
پاسخ
آگهی
111111111111
بزرگترین سوال دنیا!!! 8
پاسخ
پسرا Sleepy
.

.
.
.
.
.
.
واندكيم دخلا Big Grin Tongue
بزرگترین سوال دنیا!!! 8

بزرگترین سوال دنیا!!! 8
پاسخ
متاسفانه بیشتر پسرا ... Undecided
بزرگترین سوال دنیا!!! 8
پاسخ
 سپاس شده توسط LUSY2001

وااااااااااااای.......
چقدر‏ ‏دلت‏ ‏پر‏ ‏بوده‏ ‏از‏ ‏پسرا...
حالا‏ ‏خالی‏ ‏شدی‏ ‏یا‏ ‏ن‏ ‏هنوز...
اگه‏ ‏نشدی‏ ‏خالی‏ ‏کن‏ ‏خودتو‏ ‏قربونت‏ ‏برم...
پسرا‏ ‏ک‏ ‏خوبن...
چیکارشون‏ ‏دارین؟
گیر‏ ‏دادین‏ ‏بهشون...
هرچی‏ ‏اونا‏ ‏هیچی‏ ‏نمیگن‏ ‏ما‏ ‏دخترا‏ ‏هم‏ ‏پرروتر‏ ‏میشیم...
Dodgy جدی‏ ‏جدی‏ ‏داری‏ ‏شوخیامو‏ ‏جدی‏ ‏میگیری‏ ‏یا‏ ‏جدیامو‏ ‏شوخی‏ ‏میگیری
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  دوست داری با چی بیوفتی به جون نفر قبلیت ؟! سوال تصویری
  سوال نفر قبلیتو فقط با یه سوال جواب بده...
Clocket سوال کلیدی
  اسم بهترین دوستاتون از وقتی به دنیا اومدی تا الان چی بوده؟؟؟
  بزرگترین اشتباه زندگیت چی بوده؟
Question چه ماهی به دنیا اومدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  سوال برای پسرا چه دختری برای ازدواج مناسبه؟
Sad یه خاطره از بزرگترین ترس رو بگو
  سوال قبلی رو معکوس جواب بده و یه سوال از بعدی بپرس [نسخه ۲ ]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان