امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گيتاريستابيان تو

Music 
اينجاكسي توكارگيتارهست؟نت هاى يه آهنگو ميخوام

سلطان قلبهاروكى بلده؟؟؟؟؟Confused

وقتي نهال عشق درسينه كسي كاشته شد،تنها راه خشكاندن آن كشتن دل است........Heartcrying
پاسخ
آگهی
اره عزیزم من کتابشودارم شعرسلطان قلبها هم توشهBig Grinالان باپ.خ برات میفرستم
پاسخ
اسم كتابت چيه؟Smile

وقتي نهال عشق درسينه كسي كاشته شد،تنها راه خشكاندن آن كشتن دل است........Heartcrying
پاسخ
مـن کلـآس گیتــآر میـرم :|

نــت سلطآن قلبـهـارو هـم دآرم ..

چـه طور حآلاع ؟
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
چرانمیتونم برات پ.خ بفرستمHuh                                     
                                      Am                               Am           Dm
                                   یه دل میگه میگه برم برم          یه دل میگه نرم نرم
                                            Am                            E  Fdim  E  Esus         
                                   طاقت نداره دلم دلم                بی تو چه کنم            
                                           Am                                   Dm     Am
                                  پیش عشق ای زیبا زیبا            خیلی کوچیکه دنیادنیا
                                      Am        Dm                        E         Am 
                                 با یادتوام هرجا هرجا                    ترکت نکنم
                                        E            Am                G          c  
                                 سلطان قلبم توهستی توهستی          دروازه ی قلبم راشکستی
                                                                                      c     Am
                                پیمان یاری به قلبم توبستی              بامن پیوستی  ای ای  
                                                                             c   G
                               اکنون اگرازتودورم زهرجا             بریاردیگرنبندم دل را

سرشارم ازارزووتمنا                   ای یارزیبااااااااااااا Smileاکوردمیزنی
پاسخ
نـتآ رو بهـتر میذآشتی :|

اون پ.خ شـوع غِر فعآل کردع :/
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
آگهی
سلام شرمنده.من با عددميخواستم.درضمن اسم كتابت چيه؟

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان