امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن

عاقا این پسرا که احساس خوش تیپی می کنن با اون موهای سیخ سیخشون .....
حالا گوش کنین دخترا :وقتی اومدن خاستگاریتون زود جواب بله رو ندین برای دیدن قیافه اصلی شون برین دم در استخر مردوته
ما دیشب رفتیم استخر وقتی اومدیم بیرون منتظر مردا بودیم پسرا با یه قیافه خز میومدن بیرون موهاشون عین بز به سرشون چسبیده بود اصلن یه وضعی بود .....
تفاوت را احساس کنین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
92944 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
39
قابل توجه دخترا(خودمم دخملما!)
شمایی که هی به پسرا گیر میدید ابروشونو برداشتن و مو رنگ کردن و...
منم به شما میگم چه وضعشه آخه مانتو میپوشید اندازه تی شرت پسرا آستیناتونم که تا میکنید تا بازوتون انگار دارید میرید جنگ شال و روسریتونم که قوربونش برم دو دقه یه بار از سرتون می افته!
اول خودتونو درست کنید بعد به پسرای بیچاره گیر بدید!
.
.
.
دختراخانمای گلم نیاید دنبالم لهم کنیدا!!(^_^)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
92831 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
103
×××صرفآ جهت خنده!×××
چند راه برای ضایع کردن پسرا!
1-....
2-....
3-....
4-....
هه!جدا دنبال راه حل میگردی؟!
پسرا که همینجوری خودشون ضایع هستن!!!
92819 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
80
شیطونه میگه دیگه با هیچ دختری دوست نشما
.
..
.
ولی ایمان من قوی تر از اونیه که گول شیطون و بخورم
(پسرا دست جیغ هورا!!!!!!!)
92795 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
57
آخ ک چقد این پسرا حسوووووووووودن
چن شب پیش خواستم حرصه مخاطب خاصمو درارم اس دادم:وااااااااایییییییییی نگاه کن احسان علیخانی چ با نمکههههههههه
اس داده:اییییییشششششششششش کجایه این نچسب با نمکههههههه
خخخخخخخخخخ تا 2 روز باهام سرد بوود
آی آق پسرااااااا حسودی نکنییین که بد نقطه ضعفیه =))))
92711 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
255
فهماندن یک مساله به یک مرد،مثل این میمونه که بخوای روی چرتکه ویندوز نصب کنی ...
دروغ میگم عایا؟.... Smile)
دختر خانوما موج مکزیکی یادتون نره.....Smile))))
92683 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
387
سلام
من یه ابرو هایی دارم به نام ابرو کوفته ای خدا رو شکر هنوز به پاچه بزی نرسیده دیروز وسوسه شدم برم یکم دست کاریش کنم یه کار برام پیش اومد رفتم پیش دوستم
این دوست ما هم اینقدر ابرو هاش قشنگه
کلا ادم وقتی تو صورت این پسر نگاه می کنه فقط خوشش می یاد به ابروهاش خیره بشه
این دوست ما ایام ماه رمضون تا شب 23 سوم برای ثوابش می ره مسجد کار می کرده
بنده خدا دیروز که دیدمش وحشت کردم اصلا حالم بهم خورد نگاش کردم
ابروهاش شده بود عین ریش عمو سوباسا که صاف صاف در می یاد
بنده ی خدا وقت نکرده بود ابرو هاش رو سرو سامون بده و برداره
فقط خواستم به دوستان ابرو بردار یاد اوری کنم که مواظب باشید شما اگر ابرو هاتونو دیگه برندارید از الان منم بدتر می شید وای به حال همتون که از الان باید به فکر پیریتون باشید

92654 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
616
پـسـرِ هـمـسـایـمون فـرداشـب تـولـدشـه اومـدم ایـنـجـا از شـمـا نـظـر بـگـیـرم بـرا تـولـدش چـی کـادو بـگـیـرم، جـعـبـه سـرویـس آرایـش؟؟؟سـرویـس کـامـل مـوچـیـن و قـیـچـیِ اَبـرو سـوهـان نـاخـن؟؟؟کـشِ مـو، تـلِ سـر،گـیـره سَـر؟؟؟یـا دسـتـگـاهِ بـند انـدازِ بـرقـی بـرا صـورتِش؟؟؟یــا گـوشـواره؟؟؟
اونـی کـه حـسـودی مـیکـنه مـا دخـتـرا پـرچـمـمـون بـالاست شـمـا هـم سعـی کـن پـرچـم درسـت کـن
مـگــه نـــــه دخــتـــــــــــــرا؟؟؟؟
92489 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
279
ﭘﺴﺮﻩ ﮐﻠﺶ ﺭﻭ ﺍﺯ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺁﻭﺭﺩﻩ ﺑﻪ ﺩﺧﺘﺮﻩ ﺗﯿﮑﻪ ﺑﻨﺪﺍﺯﻩ، ﺩﺧﺘﺮﻩ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﭘﺴﺮﻩ ﺩﻫﻨﺶ ﺑﺎﺯ ﺑﺸﻪ ﺑﺮﮔﺸﺘﻮﮔﻔﺖ؛ ﺧﻔﺸﻪ ﺷﻮ ﺑﺮﻭﮔﻤﺸﻮ ﻣﯿﺪﻭﻧﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﺗﯿﮑﻪ ﺑﻨﺪﺍﺯﯼ!... ﭘﺴﺮﻩ!.../ ../\_/\_ ﮔﺸﺖ ﺍﺭﺷﺎﺩ!¡ !¡ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺣﻤﺎﯾﺖ ﺍﺯ ﺣﺸﺮﺍﺕ ﺩﺭﺗﺎﺑﺴﺘﺎﻥ>< ﺍﺻﻦ ﯾﻪ ﻭﺿﯽ
92476 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
206
مرد: عزیزم از وقتی میری ورزش هیکلت خیلی قشنگ شده! زن: از اولشم هیکلم قشنـــــــــــــــگ بووووووود! مرد: اون که ۱۰۰%… هیکلت همیشه قشنگ بوده… اصلاً من هیکلت رو روز اول دیدم خیلی خوشم اومد…! زن: یعنی به خاطر هیکلم، فقط با من ازدواج کردی ؟ خیلی هیــــــــــــزی! مرد: نه عزیزم، عاشق اخلاقت شدم که باهات دوست شدم… هیکلت واسم مهم نبود! زن: یعنی چی؟! پس این همه ورزش میرم، برای کی میرم برا عمم؟! هیکلم برات مهم نیست؟!! مرد: عزیزم، موقع دوست شدن مهم نبود، الان که هست…! زن: یعنی الان میرم ورزش، برات بی اهمیت میشم؟!! مرد: فدات شم، قربونت بشم، همه چیزت، تمام وجودت، همه خصوصیاتت، برام مهمه! زن : یعنی باید همه خصوصیات خوب رو داشته باشم که دوستم داشته باشی؟ خیلی نامردی… چیه پای کسی درمیونه؟؟!! مرد: بابا، جان مادرت بیخیال شو، چه غلطی کردیم تعریفتو کردیماااا؟؟!! زن: دیدی… دیدی… پس از اول درست حدس زدم که یه ریگی تو کفشته که داری ازم تعریف می کنی؟! برو از جلو چشام دور شو… یه چند ساعت نمی خوام قیافتو ببینم…
92451 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
413
يعنــــي پسـره رو اگـــــــه بازيـافـت كنـن
بـه صـورت دمپـايي به چـرخه طبيـعت برميـگرده
بعـد تـو پروفايـلـش زده : pm نده بلاك ميـشي من مـاله اونـم (o_0)

اي تو روح خودت و اونـــــــــت !!! :
92416 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
392
ﺁﻗﺎ ﭘﺴﺮﯼ ﮐﻪ ﺩﻣﺎﻏﺘﻮ ﺟﺮﺍﺣﯽ ﮐﺮﺩﯼ، ﻟﻨﺰ ﮔﺬﺍﺷﺘﯽ، ﺍﺑﺮﻭﻫﺎﺗﻮ ﻭﺭﺩﺍﺷﺘﯽ و ناز شدی!
ﻣﻦ ﯾﻪ ﺳﺎﭘﻮﺭﺕ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﺩﺍﺭﻡ، ﻣﯿﺨﻮﺍﯾﺶ؟؟؟؟؟؟
92289 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
316
پستای بعضی پسرا اونقد لایک میخوره
که آدم شک میکنه پسر باشن!
اصن روایت داریم
پسری که پستاش بیشتر از 50 تا لایک بخوره دختره ...
92255 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
166
ویژگی های عاغایون:
1.یه مرد همیشه وقتی میره دستشویی بوگیر دستشویی رو میترکونه.
2.یه مرد همیشه نمیفهمه که داره بوی گند میده.
3.یه مرد همیشه میتونه یه لیوان شیر رو با یه لقمه(اکثرا نون وپنیر)بخوره.
4.یه مرد هر دستشویی که گیرش بیاد میره حتی کثیفش.
5.یه مرد همیشه صدای عطسه کرده خانومارو مسخره میکنه.
واما ویژگی خانوما:
1.تنها موجوداتی که میتونن قبل از رفتن به جایی میز آرایش رو به لجن بکشن.
2.تنها موجوداتی که میتونن به عاغایون گیر بدن.
92161 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
535
یه راننده آژانسی داریم که میگه
خانوما تصادف نمیکنن بلکه باعث تصادف میشوند
عاقا راس میگه
مردا عجب توانایی هایی دارنا
مرده زن و بچه توماشینش بودن با تلفنم حرف میزد سرپیچ بود تازه
داشت این ور اون ورم دید میزد
به افتخار رانندگی خوب آقایون بزن سپاسو

اقایون سپاس بدنBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط juju khatar ، ZUSE ، khanomekhone ، MAHTA .S ، Sieiry ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، تینا2013 ، parisa323 ، elmira12 ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، melika1377 ، مهراااد هیییییدن ، حقوقدان انجمن ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، بی کس2 ، شب بو
آگهی

اي تو روح خودت و اونـــــــــت !!!
مممممممممممممممممممممممممرسی
ب بعضیا باس گفت ماکی باشیم ک بخوایم عین شما لاشی باشیم
:301:
پاسخ
 سپاس شده توسط شب بو
UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
پاسخ
 سپاس شده توسط شب بو
دمت گرمـ بـآحا«ـ بودنـ|
مرسی عزیز
پاسخ
 سپاس شده توسط شب بو
عالییییییییییی
عشق اونجاش قشنگه
که یکیو دوس داشته باشی بعد ندونی اونوقت اونم همون اندازه

******تورو دوس داشته باشه**********Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط شب بو
عالللللللللللللللللللللللللللللللللی بود
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط شب بو
آگهی
دختر ها و پسر ها برابرن!ولی انصافا دمت گرم Angel
من یه پسر هستم!
پاسخ
 سپاس شده توسط شب بو
(07-08-2013، 13:41)☻امیرحسین☻ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاقا این پسرا که احساس خوش تیپی می کنن با اون موهای سیخ سیخشون .....
حالا گوش کنین دخترا :وقتی اومدن خاستگاریتون زود جواب بله رو ندین برای دیدن قیافه اصلی شون برین دم در استخر مردوته
ما دیشب رفتیم استخر وقتی اومدیم بیرون منتظر مردا بودیم پسرا با یه قیافه خز میومدن بیرون موهاشون عین بز به سرشون چسبیده بود اصلن یه وضعی بود .....
تفاوت را احساس کنین
92944 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
39
قابل توجه دخترا(خودمم دخملما!)
شمایی که هی به پسرا گیر میدید ابروشونو برداشتن و مو رنگ کردن و...
منم به شما میگم چه وضعشه آخه مانتو میپوشید اندازه تی شرت پسرا آستیناتونم که تا میکنید تا بازوتون انگار دارید میرید جنگ شال و روسریتونم که قوربونش برم دو دقه یه بار از سرتون می افته!
اول خودتونو درست کنید بعد به پسرای بیچاره گیر بدید!
.
.
.
دختراخانمای گلم نیاید دنبالم لهم کنیدا!!(^_^)
92831 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
103
×××صرفآ جهت خنده!×××
چند راه برای ضایع کردن پسرا!
1-....
2-....
3-....
4-....
هه!جدا دنبال راه حل میگردی؟!
پسرا که همینجوری خودشون ضایع هستن!!!
92819 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
80
شیطونه میگه دیگه با هیچ دختری دوست نشما
.
..
.
ولی ایمان من قوی تر از اونیه که گول شیطون و بخورم
(پسرا دست جیغ هورا!!!!!!!)
92795 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
57
آخ ک چقد این پسرا حسوووووووووودن
چن شب پیش خواستم حرصه مخاطب خاصمو درارم اس دادم:وااااااااایییییییییی نگاه کن احسان علیخانی چ با نمکههههههههه
اس داده:اییییییشششششششششش کجایه این نچسب با نمکههههههه
خخخخخخخخخخ تا 2 روز باهام سرد بوود
آی آق پسرااااااا حسودی نکنییین که بد نقطه ضعفیه =))))
92711 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
255
فهماندن یک مساله به یک مرد،مثل این میمونه که بخوای روی چرتکه ویندوز نصب کنی ...
دروغ میگم عایا؟.... Smile)
دختر خانوما موج مکزیکی یادتون نره.....Smile))))
92683 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
387
سلام
من یه ابرو هایی دارم به نام ابرو کوفته ای خدا رو شکر هنوز به پاچه بزی نرسیده دیروز وسوسه شدم برم یکم دست کاریش کنم یه کار برام پیش اومد رفتم پیش دوستم
این دوست ما هم اینقدر ابرو هاش قشنگه
کلا ادم وقتی تو صورت این پسر نگاه می کنه فقط خوشش می یاد به ابروهاش خیره بشه
این دوست ما ایام ماه رمضون تا شب 23 سوم برای ثوابش می ره مسجد کار می کرده
بنده خدا دیروز که دیدمش وحشت کردم اصلا حالم بهم خورد نگاش کردم
ابروهاش شده بود عین ریش عمو سوباسا که صاف صاف در می یاد
بنده ی خدا وقت نکرده بود ابرو هاش رو سرو سامون بده و برداره
فقط خواستم به دوستان ابرو بردار یاد اوری کنم که مواظب باشید شما اگر ابرو هاتونو دیگه برندارید از الان منم بدتر می شید وای به حال همتون که از الان باید به فکر پیریتون باشید

92654 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
616
پـسـرِ هـمـسـایـمون فـرداشـب تـولـدشـه اومـدم ایـنـجـا از شـمـا نـظـر بـگـیـرم بـرا تـولـدش چـی کـادو بـگـیـرم، جـعـبـه سـرویـس آرایـش؟؟؟سـرویـس کـامـل مـوچـیـن و قـیـچـیِ اَبـرو سـوهـان نـاخـن؟؟؟کـشِ مـو، تـلِ سـر،گـیـره سَـر؟؟؟یـا دسـتـگـاهِ بـند انـدازِ بـرقـی بـرا صـورتِش؟؟؟یــا گـوشـواره؟؟؟
اونـی کـه حـسـودی مـیکـنه مـا دخـتـرا پـرچـمـمـون بـالاست شـمـا هـم سعـی کـن پـرچـم درسـت کـن
مـگــه نـــــه دخــتـــــــــــــرا؟؟؟؟
92489 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
279
ﭘﺴﺮﻩ ﮐﻠﺶ ﺭﻭ ﺍﺯ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺁﻭﺭﺩﻩ ﺑﻪ ﺩﺧﺘﺮﻩ ﺗﯿﮑﻪ ﺑﻨﺪﺍﺯﻩ، ﺩﺧﺘﺮﻩ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﭘﺴﺮﻩ ﺩﻫﻨﺶ ﺑﺎﺯ ﺑﺸﻪ ﺑﺮﮔﺸﺘﻮﮔﻔﺖ؛ ﺧﻔﺸﻪ ﺷﻮ ﺑﺮﻭﮔﻤﺸﻮ ﻣﯿﺪﻭﻧﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﺗﯿﮑﻪ ﺑﻨﺪﺍﺯﯼ!... ﭘﺴﺮﻩ!.../ ../\_/\_ ﮔﺸﺖ ﺍﺭﺷﺎﺩ!¡ !¡ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺣﻤﺎﯾﺖ ﺍﺯ ﺣﺸﺮﺍﺕ ﺩﺭﺗﺎﺑﺴﺘﺎﻥ>< ﺍﺻﻦ ﯾﻪ ﻭﺿﯽ
92476 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
206
مرد: عزیزم از وقتی میری ورزش هیکلت خیلی قشنگ شده! زن: از اولشم هیکلم قشنـــــــــــــــگ بووووووود! مرد: اون که ۱۰۰%… هیکلت همیشه قشنگ بوده… اصلاً من هیکلت رو روز اول دیدم خیلی خوشم اومد…! زن: یعنی به خاطر هیکلم، فقط با من ازدواج کردی ؟ خیلی هیــــــــــــزی! مرد: نه عزیزم، عاشق اخلاقت شدم که باهات دوست شدم… هیکلت واسم مهم نبود! زن: یعنی چی؟! پس این همه ورزش میرم، برای کی میرم برا عمم؟! هیکلم برات مهم نیست؟!! مرد: عزیزم، موقع دوست شدن مهم نبود، الان که هست…! زن: یعنی الان میرم ورزش، برات بی اهمیت میشم؟!! مرد: فدات شم، قربونت بشم، همه چیزت، تمام وجودت، همه خصوصیاتت، برام مهمه! زن : یعنی باید همه خصوصیات خوب رو داشته باشم که دوستم داشته باشی؟ خیلی نامردی… چیه پای کسی درمیونه؟؟!! مرد: بابا، جان مادرت بیخیال شو، چه غلطی کردیم تعریفتو کردیماااا؟؟!! زن: دیدی… دیدی… پس از اول درست حدس زدم که یه ریگی تو کفشته که داری ازم تعریف می کنی؟! برو از جلو چشام دور شو… یه چند ساعت نمی خوام قیافتو ببینم…
92451 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
413

اي تو روح خودت و اونـــــــــت !!! :
92416 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
392
ﺁﻗﺎ ﭘﺴﺮﯼ ﮐﻪ ﺩﻣﺎﻏﺘﻮ ﺟﺮﺍﺣﯽ ﮐﺮﺩﯼ، ﻟﻨﺰ ﮔﺬﺍﺷﺘﯽ، ﺍﺑﺮﻭﻫﺎﺗﻮ ﻭﺭﺩﺍﺷﺘﯽ و ناز شدی!
ﻣﻦ ﯾﻪ ﺳﺎﭘﻮﺭﺕ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﺩﺍﺭﻡ، ﻣﯿﺨﻮﺍﯾﺶ؟؟؟؟؟؟
92289 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
316
پستای بعضی پسرا اونقد لایک میخوره
که آدم شک میکنه پسر باشن!
اصن روایت داریم
پسری که پستاش بیشتر از 50 تا لایک بخوره دختره ...
92255 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
166
ویژگی های عاغایون:
1.یه مرد همیشه وقتی میره دستشویی بوگیر دستشویی رو میترکونه.
2.یه مرد همیشه نمیفهمه که داره بوی گند میده.
3.یه مرد همیشه میتونه یه لیوان شیر رو با یه لقمه(اکثرا نون وپنیر)بخوره.
4.یه مرد هر دستشویی که گیرش بیاد میره حتی کثیفش.
5.یه مرد همیشه صدای عطسه کرده خانومارو مسخره میکنه.
واما ویژگی خانوما:
1.تنها موجوداتی که میتونن قبل از رفتن به جایی میز آرایش رو به لجن بکشن.
2.تنها موجوداتی که میتونن به عاغایون گیر بدن.
92161 جوک های مردانه دخترا و پسرا بخونن 1
535
یه راننده آژانسی داریم که میگه
خانوما تصادف نمیکنن بلکه باعث تصادف میشوند
عاقا راس میگه
مردا عجب توانایی هایی دارنا
مرده زن و بچه توماشینش بودن با تلفنم حرف میزد سرپیچ بود تازه
داشت این ور اون ورم دید میزد
به افتخار رانندگی خوب آقایون بزن سپاسو

اقایون سپاس بدنBig Grin

ایولا عالی بود
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان