امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوالات درباره ی وبلاگ سازی !

(15-08-2013، 13:46)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چگونه می توان با کسی لینک کرد؟

بروبخش پیوند های وبلاگ ادرس وبلاگ شخص رو مینویسی وبعد یه اسم فارسی یا انگلیسی برای انتخا میکنی بعد میزنی ثبت.
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا* ، کاترینا جون
آگهی
من میخوام وبلاگ درست کنم ولی نیدونم چطوری درست کنمcryingcryingcryingcryingcryingcrying

Heart    گاهی دلم تفریح نا سالم میخواد مثل فکر کردن به توHeart

دوستی را از زنبور عسل یاد نگرفتم که وقتی از گلی جدامیشه میره سراغ گل دیگه دوستی را از ماهی یاد گرفتم که وقتی از اب جدا میشه میمیره پس صادقانه بهت میگم دوستت دارم
پاسخ
نقل قول: من میخوام وبلاگ درست کنم ولی نیدونم چطوری درست کنم سوالات درباره ی وبلاگ سازی ! 8 سوالات درباره ی وبلاگ سازی ! 8 سوالات درباره ی وبلاگ سازی ! 8 سوالات درباره ی وبلاگ سازی ! 8 سوالات درباره ی وبلاگ سازی ! 8 سوالات درباره ی وبلاگ سازی ! 8
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://mihanblog.com/
برو به اینجا.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
(12-09-2013، 10:08)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: من میخوام وبلاگ درست کنم ولی نیدونم چطوری درست کنم سوالات درباره ی وبلاگ سازی ! 8 سوالات درباره ی وبلاگ سازی ! 8 سوالات درباره ی وبلاگ سازی ! 8 سوالات درباره ی وبلاگ سازی ! 8 سوالات درباره ی وبلاگ سازی ! 8 سوالات درباره ی وبلاگ سازی ! 8
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://mihanblog.com/
برو به اینجا.

Blogfa.com بهتره...
♪♫♬هـ ـ ـر جآیـ ـ ـ ـہ בنیـ ـ ـآیے בلـ ــ ـم اونجـ ـ ـآس♬♫♪
پاسخ
نقل قول: Blogfa.com بهتره...
بلاگفا خیلی امنیتش پایینه. خیلی راحت Hک میشه و خیلی راحت می پره. امکانات میهن بلاگ و پشتیبانیش و امنیتیش خیلی بهتر و قوی تر هست.

پاسخ
 سپاس شده توسط ЯèŽvÀń
چند جای دیگر به جز بلاگفا و مهین بلاگ
نی نی وبلاگ

پرشین بلاگ
پاسخ
آگهی
برای کسانی که میخوان قالب عوض کننن
روی قالب مورد نظر کلیک کنید

بعد سایتی که توی اون وبلاگ ساختید مثلا بلاگفا رو میزنید

وکد رو کپی میکنید بعد وارد میز کار خود شده وروی تنظیمات و دیگر امکانات کلیک میکنید وسپس ویرایش قالب وبلاگ کد قبلی را پاک کرده کد جدید را پیست میکنید

برای کسانی که میخوان کد های موزیک بالابر و غیره بذارن

کد مورد نظر رو کپی کرده وبه تنظیمات و دیگر امکانات میروید و روی کد ها و جاوا ها کلیک میکنید و کد ها رو با فاصله نسبتا زیاد میگزارید

در ضمن من تا عمر داشتم وبلاگ داشتم وبلاگ کنونیم فکر کنم ده دوازدهمیم هست و از نظر من بلاگفا بهتره در ضمن امنیتشم خوبه
 سوالات درباره ی وبلاگ سازی ! 8
پاسخ
Question 
وبلاگ چيه Huh
پرنده اي كه دوست داري رهايش كن.اگر عاشق باشه بر ميگرده وگرنه هيچ وقت عاشقت نبوده.... p336 پرنده ي من هنوز برنگشته fol
پاسخ
وب یا وبلاگ جایی هست که هر کاربر اینترنتی می تواند با استفاده از آن نویسنده ی مجازی شده و مطالبی رو در جایی که مخصوص او است بگذارد

پاسخ
 سپاس شده توسط τοxικ
درود بر دوستان عزیز. وبه من خیلی سنگینه و گیر داره یعنی لب تاپ وقتی بازش میکنه سی پی یوش فوقلعاده به کار می افته و وقتی کلیده پایین رو میزنی به زور و تکه تکه پایین میره. خودتون برید ببینید. با دو لب تاپ قوی که باهاشون بازی های سنگین می کنم چک کردم.
seven-dl.rozblog.com
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان