امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوالات درباره ی وبلاگ سازی !

(08-11-2013، 20:28)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر دوستان عزیز. وبه من خیلی سنگینه و گیر داره یعنی لب تاپ وقتی بازش میکنه سی پی یوش فوقلعاده به کار می افته و وقتی کلیده پایین رو میزنی به زور و تکه تکه پایین میره. خودتون برید ببینید. با دو لب تاپ قوی که باهاشون بازی های سنگین می کنم چک کردم.
seven-dl.rozblog.com

عرفان کلا یکم هنگه

دیر میاد و یا اصلا نمیادConfused
پاسخ
آگهی
(08-11-2013، 20:31)‎امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-11-2013، 20:28)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر دوستان عزیز. وبه من خیلی سنگینه و گیر داره یعنی لب تاپ وقتی بازش میکنه سی پی یوش فوقلعاده به کار می افته و وقتی کلیده پایین رو میزنی به زور و تکه تکه پایین میره. خودتون برید ببینید. با دو لب تاپ قوی که باهاشون بازی های سنگین می کنم چک کردم.
seven-dl.rozblog.com

عرفان کلا یکم هنگه

دیر میاد و یا اصلا نمیادConfused

اومدن که میاد. شما پی سی تون پایینه. سوالم اینه:چطوری سبکش کنم؟ قدیما مشکلی با این قالب نداشت. کسی راهی داره؟ نمیخوام قالبشو عوض کنم. اگه اسکریپیتاشو ور دارم درست میشه؟
پاسخ
عرفان از اقا صابر بپرس
اون میدونه فکر کنم
تو پیام بگو تا پاسخ بده
پاسخ

seven-dl.rozblog.com
اتفاقا به نظرم گیری نداره ! ..

من با کامپیوتری میام که هزارتا اپلیکیشن و بازی روشه ولی سرعت توپ :|

شاید مشکل از لپ تابته ! .. اون برنامه روش زیاد نی ؟
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
ممنون عالی بودBig Grin
         دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موزیک ویدیو چی شد صدات قطع شد آرمین 2AFM                                         
 سوالات درباره ی وبلاگ سازی ! 9 سوالات درباره ی وبلاگ سازی ! 9
پاسخ
سلام
شما می تونید کد رو copy کنید و به قسمت تنظیمات وبتون برید و در قسمت کدها و جاوا اسکریپتها ی وبتون اون رو paste کنید.
اگر بازم مشکل بود در خدمتیمBlush
دوستي تكرار دوستت دارم نيست فهميدن ناگفتني هاي كسي است كه دوستش داري4xvHeart
پاسخ
آگهی
مشکل مال من به خاطر کدی بود که تو قالبش قرار گرفته بود و باعث می شد افراد با بازدید از وبه من همزمان از دوتا وبه دیگه هم بازدید کنن. با عوض کردن قالبش کد هم پاک شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، MONA-GH
..................
پاسخ
ایـن سئوال پرسبدن دارع ؟؟
پاسخ
خیلی مفید بود
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان