امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جوک دخترهاو پسرها

Tongue 
استاد زبان فرانسه در مورد مذکر یا مونث بودن اسمها توضیح میداد که پرسید :

کامپیوتر مذکر است یا مونث؟

همه دانشجویان پسر به دلایل زیر جنس رایانه را زن اعلام کردند:

- به غیر از خالق آنها کسی از منطق درونی آنها سر در نمی آورد.
- کسی از زبان ارتباطی آنها سر در نمی آورد.
- کوچکترین اشتباهات را در حافظه دراز مدت خود ذخیره می کنند تا بعد ها تلافی کنند.
- همین که پایبند یکی از آنها شدید باید تمام پول خود را صرف خرید لوازم جانبی آنها بکنید .
زن به شوهر: من احمق بودم که باهات ازدواج کردم! مرد: عزیزم چرا عصبانی می شی! خب من هم عاشقت بودم اینو نفهمیدم !!
مرد اولی: امان از دست این زنها!؟ زنم تمام دارائیمو برداشت و رفت! دومی: خوش به حالت! زن من تمام دارائی مو برداشت و نرفت !!

بیشتر مردان موفقیت شون رو مدیون زن اولشون هستند و زن دومشون رو مدیون موفقیت شون!!

مردها بر اثر کمبود عاطفه ازدواج می کنند! بر اثر کمبود حوصله طلاق می دن !ولی نکته جالب اینه که بر اثر کمبود حافظه دوباره ازدواج می کنند!!

سلام من احسانم یکی به من گفته که دوستت داره... تو می شناسیش و دوست صمیمی تو هم می شناسدش... طرح روحیه دادن به دختران دم بخت!

روز دختر رو بهت تبریک می گم، امیدوارم سال دیگه مشمول این اس ام اس نباشی و از ترشیدگی در بیایی!

زنها مثل کامپیوتر هستند یک بار خودش رو میگیری و یک عمر لوازم جانبی شو!

مرد عاشق تا وقتی ازدواج نكرده نا تمام است وقتی كه ازدواج كرد كارش تمام است!

آدم تا وقتی زن نداره فقط زن نداره وقتی زن داره فقط زن داره!

مهمه كه بتونی دختری رو پیدا كنی كه باباش پولدار باشه، دختری كه خوش تیپ باشه، دختری كه دوستت داشته باشه . . ولی مهم تر از همه اینه كه این 3 تا دختر نباید همدیگر رو بشناسن!

بچه از باباش میپرسه بابا تو بهشت زن ها از شوهرشون جدا زندگی میکنن یا با هم هستن ؟ بابا میگه بچه جون اگه زن ها با شوهرشون یه جا باشن که دیگه اونجا بهشت نمیشه!!

می دونی چرا زنها بیشتر از مردها عمر می کنند؟ . . . چون زن ندارن!

همیشه پشت سر هر مرد موفق ، زنی است که نتونسته جلوی موفقیت شو بگیره!

در چه ماهی هست که زنها در آن کمتر حرف میزنند!؟ جواب: ماه اسفند آخه 29 روزه!

غضنفر از یه دختره می پرسه اسم شما چیه؟ دختره می گه اسم من توی تمام باغچه ها هست. غضنفر می گه: آهان فهمیدم، شلنگه!

یه ضرب المثل آموزنده هست که می گه : مردن برای زنی که عاشقشی از زندگی باهاش آسون تره!!!

دختره تا دیروز که خونه باباش بود از شیلنگ حیاط آب میخورد، الان که ازدواج کرده، می گه آب معدنی دماوند استاندارد نیست!

مامانه به بچش میگه میدونم شیطون گولت زد موهای خواهرتو کشیدی؟! جوک دخترهاو پسرها 1جوک دخترهاو پسرها 1

بچه هه میگه: آره ولی لگدی که زدم تو شکمش ابتکار خودم بود! جوک دخترهاو پسرها 1جوک دخترهاو پسرها 1

لیلی شدم مجنون شدی ، شیرین شدم فرهاد شدی ، حوا شدم بعید میدونم آدم بشی!

مرد : قسم می خوری که منو به خاطر پولهام دوست نداری؟ زن : هزار تومن بده تا قسم بخورم!

مردها مثل جای پارک (پارکینگ) هستن خوباشون که قبلا اشغال شده بقیشون که مونده یا کوچیک هست یا جلو در مردم!

میگن مردهای مجرد کمتر از مردهای متاهل عمر میکنند ، اما مردهای متاهل بسیار بیشتر از مردهای مجرد آرزوی مرگ می کنند!

موادلازم برای درست کردن مردها: بیخودموادخودتون روبه هدرندید مردها درست بشو نیستن!

مردها سه تا آرزو دارن: - اونقدر که مامانشون می گن خوش تیپ باشن! - اونقدر که بچه شون می گن پولدار باشن! و مهمتر از همه اینکه : اونقدر که زنشون شک داره زن داشته باشن !!
25r3025r3025r3025r3025r3025r30
جوک دخترهاو پسرها 1
پاسخ
 سپاس شده توسط آرامش ، cheshm asali ، ✘PETER✘ ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، sefidbarfy ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ஐற£ℒἶ†дஐ
آگهی
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
جوک دخترهاو پسرها 1
پاسخ
بامزه بودSmile
پاسخ
لایکHeartHeartWinkWink
جوک دخترهاو پسرها 1
پاسخ
HeartHeartHeart
شاخ نیستم چون گاو نیستم،خاص نیستم چون عقده ای نیستم،یه آدمم که خیلیا نیستن،من همین هستم که هستم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان