امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دوئل مرگبار با چوبه دار گره خورد

[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوئل مرگبار با چوبه دار گره خورد 1 [/img]

سرنوشت پسری که دوستش را در یک دوئل عشقی با چاقو به قتل رسانده بود پس از تایید حکم قصاصش در دیوان با چوبه دار گره خورد.
به گزارش خبرنگار قانون، این جنایت عاشقانه سال 89 در شهرک اندیشه اتفاق افتاد.16 آبان ماه پسری به نام رضا دوستش بابک را با یک ضربه چاقو که به گرنش وارد شده بود به قتل رساند و بعد فرار کرد.تلاش پلیس برای دستگیری رضا ادامه داشت تا اینکه ماموران موفق شدند او را در تاریخ 23 آذرماه در حالی که سعی داشت از ایران فرار کند دستگیر و اداره آگاهی منتقل کنند.پس از انتقال رضا به اداره آگاهی او در اعترافاتش پرده از یک جنایت عاشقانه برداشت و عنوان کرد که دوستش را به خاطر علاقه مشترکشان به زنی به نام المیرا به قتل رسانده است.با اعتراف رضا به قتل بابک پرونده این جنایت تشکیل و برای رسیدگی به شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.
نهم آذرماه سال 90 به این پرونده در جلسه ای به ریاست قاضی همتیار و 4 قاضی مستشار رسیدگی شد.روز دادگاه زمانی که رضا در جایگاه قرار گرفت درباره انگیزه اش برای انجام این جنایت گفت:«قبول دارم که بابک را به قتل رسانده ام اما برای این کارم دلیل داشتم.مدتی بود که با المیرا آشنا شده و به او علاقه مند شده بودم.قرار بود بعد از طلاق گرفتن او با هم ازدواج کنیم.وقتی این خبر را به بابک دادم او با من از علاقه اش به المیرا صحبت کرد.سر همین موضوع با هم درگیر شدیم.اول بابک یک چاقو در آورد و می خواست با آن به من حمله کند که من چاقو را از او گرفتم و یک ضربه به گردنش وارد کردم.»قضات دادگاه پس از شنیدن اظهارات رضا برای صدور حکم وارد شور شدند و برای او به جرم قتل نفس حکم قصاص صادر کردند. با تایید این حکم در شعبه 13 دیوان شمارش معکوس برای مجازت رضا با چوبه دار آغاز شده است.

(:  ......  nobody  is  #perfect
پاسخ
آگهی
عکسش کو؟؟؟؟؟
به بعضیام باس گفت:
مهربونیت تو حلقم...به هیشکی نه نمیگی...
من ارزوی دیگرانم...تو اویزونه دیگران...
فک میکردم دمت گرمه...ولی دیدم سرت گرمه...هه!Sleepy
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مراسم عقد با شوخی بدموقع عروس بهم خورد
  اصلی‌ترین دلیل مرگبار شدن کرونا کشف شده است!
  بی‌توجهی بعضی‌ها به رعایت نکات بهداشتی از کجا آب می‌خورد؟
  جنگ مرگبار 2 پسر برای به دست آوردن دختر جوان
  سگ پاسپورت صاحبش را خورد!
  زن جسد خوار 25 دختر جوان را خورد
Exclamation خرس جسد تازه دفن شده را خورد ! + عکس
  وقتی واکس کفش را به جای کاکائو به خورد مردم می‌دهند +واکنش وزارت بهداشت
  بوسه ای مرگبار برای این دختر ناز (عکس)
  دختری که در هفته 14 کیلو برنج می خورد! (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان