امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شباهت هیچول و ته مین+عکس

Shocked 
در مورد شباهت هیچول و ته مین یه چیزایی گفته شده بود وگفته بودن این دوتا به هم شبیهن وخود ته مین هم گفته من فکر میکنم شبیه هیچولم..درحالی که تفاوت سنیشون خیلی زیاده ونزدیکه ده سالی هست وگفتن بخاطــر این تفاوت سنی و از اونجا که هینیم خیلی شکل دختراس ,مثل مامان ته مین میمونهBig Grinالبته این خبر مربوطــ به الان نیست

نظــر شماها چیه ؟؟؟به نظــرشما کدومشون خوشگل تره؟
شباهت هیچول و ته مین+عکس 1
این نوجونی دوتاشونه...
منبع: انجمن هواداران كي پاپ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♥♥        ♥♥              ♥♥                 ♥♥             ♥♥                 ♥♥
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط fcbarcelona 2 ، ∆ MeRzaD ∆ ، mahlajoon ، setayesh-$$501 ، n1379sh ، درسا گلی ، ✓SHINE AGAIN✓ ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، باران20 ، NəᗩG!₦ᗩ-м Dictator ، maryam goly
آگهی
(10-08-2013، 20:32)☼Mehrzad☼ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن اینا کین؟
هيچول خواننده ست و عضو گروه سوپر جونيورهمستش واينكه خوشكلترين فرد توي گروه شناخته شده
ته مينم همينطورخواننده ست و توي گروه شايني فعاليت ميكنه
♥♥        ♥♥              ♥♥                 ♥♥             ♥♥                 ♥♥
پاسخ
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆
هردوتاشون خوشکلن.اینا چون یه جور تیپ زدن اینجوری به نظر میرسن البته شباهتم دارن

(18-06-2014، 18:20)لی مین هو3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دو تاشون زشتن ولی صداشون خوبهUndecided

اتفاقا خیلیم نازن و خوشکلن
دارم میمیرممممممم ^_^
پاسخ
 سپاس شده توسط Xx - wounded -xX ، …Reyhaneh…
(29-06-2015، 9:16)romia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینا دخترن یا پسرن؟

میشه انقد مسخرشون  نکنین.ینی مسخره بازی در نیارید؟
دارم میمیرممممممم ^_^
پاسخ
 سپاس شده توسط …Reyhaneh…
بخوای نخوای یکم شبیهن
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbs Up شباهت اعضای k pop به هم...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان