گیفت کارت   سیستم مورد نیاز بازی   سیستم مورد نیاز بازی

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های طنز یک دانش آموز تنبل با خدا+انشا

مناجات نامه یک دانش آموز*درد دل های طنز یک دانش آموز تنبل با خدا*

نقل قول: پروردگارا سال گذشته هنگام امتحان خواستم تقلب کنم ، معلم از راه رسید ؛ رنگ از رخسارم پرید ؛ برگه امتحانی ام را گرفت و کشید و آن را از هم درید و چنان کشیده ای به صورتم کشید که برق سه فاز از چشمم پرید و صدایش را مادرم در خانه شنید !

الهی سوگند به بلندای درخت چنار و به ترشی رب انار ؛ ترحمی بنما بر این بنده بی مقدار ؛ بی کار و بی عار که دمارش را برآورده روزگار !

ای خالق مدرسه و ای به وجود آورنده فرمول های حساب و هندسه ؛ ای خدای عزیزم ، بیزارم از این نیمکت و میزم ؛ دانش آموزی سحر خیزم که هر روز صبح زود ساعت ۱۰ از خواب بر می خیزم ؛ و روز های شنبه تا پنجشنبه اغلب از مدرسه می گریزم ؛ که من انسانی نحیفم و در کلاس درس بسیار ضعیفم ؛ اگر چه نزد معلم و دانش آموزان خیلی خوار و خفیفم ؛ ولی خارج از مدرسه به هرکاری حریفم !

ای خالق شهرستان های کرمان و یزد و رشت ؛ نمره انضباط مرا داده اند هشت ؛ دیگر به چه امیدی می توان سر کلاس درس نشست ؟ ؛ آنجا که معلم هم نمیکند گذشت ؛ چه کنم اگر سر نگذارم به کوه و به دشت ؟ ؛ الهی می دانی که من کیستم ؛ هرچند که دانش آموزی فعال و درس خوان نیستم ؛ ولی چقدر عاشق نمره بیستم ؟!؟!

ای خالق آموزگار و ای سازنده مداد و خط کش و پرگار ، آن چنان هدایتم کن تا این معنی را بدانم که اگر معلم خودش درس را میداند پس چرا از من میپرسد و اگر نمیداند چرا از دیگران و آن هایی که میدانند نمیپرسد ؟

درد دل های طنز یک دانش آموز تنبل با خدا+انشا 1
[b]معشوقه ای پیدا کرده ام به نام روزگار !!!

این روزها سخت مرا درآغوش خویش

به بازی گرفته است !!!
[/b]
پاسخ
 سپاس شده توسط دختر شاعر ، ѕтяong ، دریای بی موج ، sama00 ، گل آی ، ماهان.. ، sandi ، EHSANحسینی X_X ، ღZHRღ ، نیلوفر 2000 ، fake ، حسن CR7 ، خوشتیپ انجمن ، سمیرا۸۰ ، ark ، ღ ღ ẐÅℋℜÅ ღ ღ
آگهی

خوب بود
بسلامتی دنیام حسین اقا
یک تارموتوهم بادنیاعوض نمیکنم
اقام یعنی دنیام Heart Heart
پاسخ
بدک نبود
اگه دلم شکست  ... بدرک

فقط تو یکی کفش بپوش

تا شکسته هاش تو پات نره

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
غافیه داره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
water is low
Do not waste it

پاسخ
جالب بود
درد دل های طنز یک دانش آموز تنبل با خدا+انشا 1 .
_6e447.jpg]درد دل های طنز یک دانش آموز تنبل با خدا+انشا 1 .
پاسخ
خوب بود
خدایاخودت پشت وپناهش باش
پاسخ
جالب بود
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زیباترین دختر دانش آموز +تصاویر
  مدرسه اي كه دانش اموزان را مجبور به شست دشويي ميكنن
  به نظر شما حق این دانش آموز صفر است یا بیست ؟؟؟
Photo اقدام جالب دانش آموزان ژاپنی بعد آخرین امتحان
  حمله با ساطور به دانش آموزان مدرسه ای در چین + عکس!!
  انشا یک دبستانی درباره ی ازدواج( اخر خنده)
  جالب ترین و عجیب ترین روش تنبیه دانش آموزان + عکس!!
  انشا بچه دوم دبستان(ته خنده...بابام حیوون دوس داره اخه)
Thumbs Up انشا تکان دهنده یک دختر 10 ساله: می خواهم فاحشه بشوم
  ↭آموزش مدل های بستن مو برای خانم های تنبل↭

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان