امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fifa بهتره یاPes??

خیلی خوبه
پاسخ
آگهی
فقط و فقط فیفا
اگر کسی هم می خواد فیفا 14 برای کامپیوتر داشته باشه بره توی سایت gamecraft.ir این بازی رو پیش خرید کنه
پاسخ
پی اس
ما "جـمْعْ" بوבیمـْ با هـمـْ وَلـْےْ شـُבے تـُـو "مُفْرב

پَـس اَمثــْال تــُو رو بایـב جُوییْـב و "تــُـفْ" ڪرْב

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Fifa بهتره یاPes?? 3
پاسخ
به نظر من نمیشه بازی های pes و fifa رو باهم مقایسه کرد از لحاظ تکنیک fifa درصدی از pes بهتره ولی گرافیک فیفا کارتونی ماننده ولی گرافیک pes قوی تره هر دو عالی هستن ولی به نظر من pes خیلی خیلی بهتره البته تو نسخه 2014 هردو قوی شدن pes تکنیکی تر شده و گرافیکش باحالتر شده و fifa هم از لحاظ گرافیک قوی تر شده

پاسخ
pes 2013

لبخند خدا را برایت آرزومندم........Tongue
پاسخ
(04-09-2013، 15:17)mohammad 14 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر من نمیشه بازی های pes و fifa رو باهم مقایسه کرد از لحاظ تکنیک fifa درصدی از pes بهتره ولی گرافیک فیفا کارتونی ماننده ولی گرافیک pes قوی تره هر دو عالی هستن ولی به نظر من pes خیلی خیلی بهتره البته تو نسخه 2014 هردو قوی شدن pes تکنیکی تر شده و گرافیکش باحالتر شده و fifa هم از لحاظ گرافیک قوی تر شده
درسته ولی از لحاظ آسون بودن پی اس نسبت به فیفا آسون تره‎

(04-09-2013، 15:17)mohammad 14 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درسته ولی از لحاظ آسون بودن پی اس نسبت به فیفا آسون تره‎
وقتی رفتی پاسکاری شدی
فهمیدی داستان اینطور نی
Smile
پاسخ
آگهی
fifa بهتره
پاسخ
سایت من برای ادیت بازی پی اس و فیفا هست می تونید به بازی خودتون  پچ فیس کفش ورزشگاه و..... اضافه کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
www.pes-play.rzb.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط M.barselona
به نظر من pes هم طبیعی تره هم واقعی تر پس pes بهتره هرکی موافقه سپاس بدهSmileSmileSmile
 x Better To Hurt by true than comofort by the lie x
پاسخ
pes beytare
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان