امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جدیـدترین تصاویـر از مـرگ تدریـجی دریاچـه ارومیـه

دریاچه ارومیه بزرگترین دریاچه آب شور جهان است که در نتیجه خشکی و پسروی آب دریاچه، وسعت آن به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. علاوه بر این دریاچه ارومیه بزرگ‌ترین آبگیر دایمی آسیای غربی نیز هست که در شمال غرب فلات ایران قرار گرفته ‌است. پارک ملی دریاچه ارومیه پس از مرداب انزلی، از جالب‌ترین و نایاب ترین زیستگاه‌های طبیعی جانوران در ایران به‌شمار می‌رود.

متاسفانه کماکان این دریاچه در خطر خشک شدن کامل قراردارد بطوریکه طی ۱۳ سال گذشته ۶ متر کاهش سطح داشته ‌است. اختصاص ۹۰٪ منابع آبی منطقه به بخش کشاورزی، تبخیر زیاد در پی گرم شدن هوا و برداشت غیرمجاز از آب‌های زیرزمینی در پی حفر چاه از دلایل خشک شدن این دریاچه می‌باشند. کارشناسان ابراز داشته‌اند در صورت خشک شدن این دریاچه هوای معتدل منطقه تبدیل به هوای گرمسیری با بادهای نمکی خواهد شد و زیست محیط منطقه را تغییر خواهد داد.
جدیـدترین تصاویـر از مـرگ تدریـجی دریاچـه ارومیـه 1جدیـدترین تصاویـر از مـرگ تدریـجی دریاچـه ارومیـه 1جدیـدترین تصاویـر از مـرگ تدریـجی دریاچـه ارومیـه 1جدیـدترین تصاویـر از مـرگ تدریـجی دریاچـه ارومیـه 1جدیـدترین تصاویـر از مـرگ تدریـجی دریاچـه ارومیـه 1
دل نبند که تش تـــلـــخـــیــــــــــــــه
میشی مثل من نفس تـــــــخلیــــــه -_-
پاسخ
 سپاس شده توسط katy20 ، neda13 ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، TARA* ، TurK WolF ، First Star ، ملاهت ، r.hadis ، ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰ ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، ~ALONE GIRL~
آگهی
دریاچه ارومیه هیچ وقت نمیمیره تا عبد دریاچه ارومیه میمونه اون افتخار ارومیه ای هاست
پاسخ
 سپاس شده توسط AMIR FORES
اونجا زندگی منه

(19-05-2014، 16:27)m 2 m2 m3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2014، 17:50)poorya0111 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2013، 20:59)mustafa ceceli نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دریاچه ارومیه هیچ وقت نمیمیره تا عبد دریاچه ارومیه میمونه اون افتخار ارومیه ای هاست
ابد
نه عبد!!!
ها منظورت چیه DodgyDodgy
عبد ت غلط باید ابد بنویسیBig Grin
ببین عزیزم اگه ی اشتباه کنی که ناراحت بشم
من مث تتلو نیستم وسط خیابون جیغ و داد کنم
من دقیقا مث آرمینم زنده به گورت میکنم
پاسخ
دریاچه ارومیه هیچ وقت خشک نمی شهAngelDodgyIdeaWinkHeartBlushConfused
از انار باید اموخت تاج برسر هزاران استSleepySleepy
پاسخ
ایشالا
از کودکی به ما جدایی آموختند،آن زمان که بر روی تخته سیاه نوشتند:
خوب:بد
پاسخ
حیف جایی به این قشنگی (:
پاسخ
آگهی
ن نباید بمیره.....!
Sad
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5ساحل باور نکردنیـ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ
اونجا زندگیمه خیلی دوسش دارم
ببین عزیزم اگه ی اشتباه کنی که ناراحت بشم
من مث تتلو نیستم وسط خیابون جیغ و داد کنم
من دقیقا مث آرمینم زنده به گورت میکنم
پاسخ
 سپاس شده توسط AMIR FORES

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تصاویـر جالب مفهـومی با فتـوشاپ
  مناظره زنـدگی و مـرگ
  تصاویـر جـالب و دیـدنی در چارچـوب طنـز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان