امتیاز موضوع:
  • 55 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

●▪▪ صـنـدلـی داغ ▪▪●

(08-06-2015، 9:31)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب...
من اومدم ^_^
سلام.__.
جوابو سلامو بده >.<
میدونی چرا؟؟
چون واجبه ._.
خب درچه حالی آجی؟ خوووووب امروزم رفدم استخر
من نیسدم خوش میگذره؟  Dodgy
فردا امتحانام میتمومه ^_^  واسه ما چهار شنبه
میدونستی؟:|   ن
خیلی خوشحالم ^_^  Blush  منم
دلت بسوزه :| Undecided
اینارو بیخی...
نظرت راجب مرگ؟؟؟   بعضی وختا آرزوم میشه
دوس داری بمیری؟؟  آره خیلی
دوس داری خودکشی کنی؟=|  هوم هوم
بدترین اشتباه زندگیت ک هیچوقت فراموشش نمیکنی چیه؟!  درس نخوندنم
بزرگترین کمکی ک کردی چی بود؟به کی بود؟ نمیدونم یادم نیس
از من بدت میاد؟؟؟  ننننننننننن >_<
کنسرت کدوم خوانننده هارفتی تاحلا؟؟  هیچ
از احسان علیخانی خوشت میاد؟؟؟چرا؟؟؟   هوووووووووووووووووووووووم خوشگل میخنده قشنگ تعجب میکنه
راسته ک میگن اشلی انجل میخواد بیاد عضو جدید وان دی شه؟؟   منم شنیدم.ولی اجازه ندادن تا حالا
زین خوشگلتره یا اشلی؟؟؟ زین
با اینا ی جمله بساز:
من :  من عاشقه تو ام
تو : تو عاشقه نایلی
عشق: عشق فقط عشقه توبه مایل و من به لویی
نفرت:  بعضی وختا نفرت برای انتقام لازمه
تنهایی:  فعضی وختا که تنهایی میتونه...
روز:  امروز واسه ماس :>
شب: امشبم ماله ماس
سیروان خسروی: سیروان خسروی کیه؟
احسان علیخانی: احسان علس خانی عشقه تو عه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ : یو آر بست گرل
SABER:  عمو صابر لولو عه انجمن
نایل هوران: نایل هوران برادر شوهرمه :>>

همین :|
اگ دوس داری بازم سوال کنم عدد 1 و اگر دوست نداری عدد 2 را تایپ کن (=

111111111111111111111111111111111111

(08-06-2015، 9:54)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظرت راجب اینا :

آهنگ جدید سیروان؟ ._.
 سیروان کیه؟
چرا پیش خرید نداشت؟  ها؟

کنسرتش که دو روز پیش بود؟ ._. چمدونم

چرا همیشه تو امتاحانا میزاره و منم میرم؟ :|||    :||||||||||||

کاور آهنگش ؟ :|   Smile

دینی؟ :v    ع*نههههههه

ساعت 11:11 الان ._.     بعلههههه

تلسکوپ؟ خوبه عالیه

میکروسکوپ؟   باحاله

تلسکوپ هابل؟   دوس دارم از نزدیک ببینمش

._.

همینا :|   Blush

(08-06-2015، 12:38)3283 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چن تا سوال مزخرف                                                                                                                                                                                             1.رو شيشه بخار گرفته چي مينويسي؟     عکسه پا میکشم                                                                                                                                                             2. اگه  يه بمب داشتي ميخواستي كجا رو منفجر كني؟       عراق                                                                                                                                     3.زندگي بدون ................ نميشه .چي؟!           آهنگ                                                                                                                                               4.اگه جنس مخالف بودي دوس داشتي اسمت چي بود ؟        حامد چون شبیه حانیه اس.   (دوستان سو تفاهم نشه Dodgy )                                                                                                                                          5. جلو اينه با خودت ميحرفي ؟                  میرقصم  Big Grin                                                                                                                
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
●▪▪ صـنـدلـی داغ ▪▪●

●▪▪ صـنـدلـی داغ ▪▪●
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ●▪▪ صـنـدلـی داغ بـا حـضـور hanie directioner ▪▪● - hanie directioner - 08-06-2015، 13:25

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  • صـنـدلـی داغ نسخه 1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 20 مهمان