نظرسنجی: از این موضوع راضی هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بله.
خیر.
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درخواست ساخت بنر LEDبرای کاربران به طور رایگان!با سایز های مختلف بزرگ/متوسط/کوچیک

کاربران عزیزجملات خودرا انگلیسی مطرح کنن اینجا منم براتون تبدیل میکنم مثال زیر:

کلمتون: HI,AMIR

بنرLED:
بزرگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درخواست ساخت بنر LEDبرای کاربران به طور رایگان!با سایز های مختلف بزرگ/متوسط/کوچیک 1
متوسط
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درخواست ساخت بنر LEDبرای کاربران به طور رایگان!با سایز های مختلف بزرگ/متوسط/کوچیک 1
کوچیک

باسایز بندی مختلف کوچیک بزرگ متوسط.
حتما یکلمه انگلیسی بگید بعد سایزشم حتما بگید.

اگه درخواست کردین انجام نشد بدونین که هنوز کاردارم پس اگه درخواست کردین دم به دقیقه به اینجا سربزنید شاید درست شده باشه.

بعد اگه خواستین بنرتونو جایی قرار بدین باید در سایت زیر اپلود کنیدبعد قراربدید:

WWW.UP-IS.IR

گذاشتن این بنر در ارسال امضا مثل گذاشتن عکسه هیچ فرقی نمیکنه.
سپاس یادتون نره.

اگه بنر خصوصی میخواین که کسی نفهمه تو پ.خ بگید.
راستی من ☻امیرحسین☻ هستم.
پاسخ
 سپاس شده توسط sjmmc ، بنز باز خسته ، ⍩ᴏɴᴇ ʙᴏʏ⍩ ، **MOHAMMAD** ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، mk off ، چشم رنگارنگ ، яᎧмιиα ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، *Armila* ، shawkila ، Sina_0611 ، ωøŁƒ ، aCrimoniouSs ، MAHTA .S ، ^Aytin^ ، pegah jb ، Apathetic ، ~Mahnaz~ ، NeginNg
آگهی
من می خوام
لبخند Big Grinدوای هر درد
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic
(15-08-2013، 16:03)بنز باز خسته نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من می خوام

کلمه انگلیسیتو بگوHuh
پاسخ
 سپاس شده توسط بنز باز خسته ، mamad.200013
(15-08-2013، 16:04)♥♥AMIR♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-08-2013، 16:03)بنز باز خسته نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من می خوام

کلمه انگلیسیتو بگوHuh
انگلیسیم خوب نیست ولی اینو بدام ترجمه کن
دوست دارم یه عالمه عشق منی
پاسخ
(15-08-2013، 16:05)بنز باز خسته نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-08-2013، 16:04)♥♥AMIR♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من می خوام

کلمه انگلیسیتو بگوHuh

این بنر متعلق به بنز باز خسته است

سپاس بده برای کسایی که درست کردم سپاس بدن.[url=http://l.wigflip.com/a/uRFP0M1z/signbot.gif][/url]
پاسخ
 سپاس شده توسط بنز باز خسته ، جيمزباند
****WELCOME TO MY PAGE****
پاسخ
 سپاس شده توسط بنز باز خسته
آگهی
(15-08-2013، 16:07)♥♥AMIR♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-08-2013، 16:05)بنز باز خسته نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من می خوام

کلمه انگلیسیتو بگوHuh

سپاس بده برای کسایی که درست کردم سپاس بدن.[url=http://l.wigflip.com/a/uRFP0M1z/signbot.gif][/url]
اپلود شد چطوری بذارمش تو ارسال هام
پاسخ
(15-08-2013، 16:12)بنز باز خسته نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-08-2013، 16:07)♥♥AMIR♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من می خوام

کلمه انگلیسیتو بگوHuh

اپلود شد چطوری بذارمش تو ارسال هام

ادرسو عکسو کپی کن بعدهرجامیخوای بذاریش گزینه افزودن عکسو بزن بعد ادرسو اونجا پیس کن البته باید 1دونه//:httpباشه پس اولیو حذف کن بعد پیس کن.
پاسخ
LOVE YUO
دنبال دوست میگردم:bighug::Laie_23:
پاسخ
برای سینا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آرشیو امضا و آواتار کاربران ٨____٨
Heart اگه نفر قبلی بهت درخواست ازدواج بده
  نظر سنجی کاربران فلشخور ( دوره ای )
Star 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》
  اگه نفر قبلی درخواست دوستی بده قبول میکنی یا رد ؟
  بزرگ ترين ارزوت تو دوران بچگيت چي بوده؟بهش رسيدي يا نه؟
Shocked ◕‿◕طراحی امضای گرافیکی !! (رایگان) ◕‿◕
  بدون اینکه بگی ثابت کن تو مدارس ایران بزرگ شدی و....
  نام مستعار برای کاربران
  [®][اردوی کاربران فلش خور][®]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان