امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تصاویر خنده دار و دیدنی همراه با جملات خنده دار

نکن داره اذیت میشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تصاویر خنده دار و دیدنی همراه با جملات خنده دار 1

آخجون الان میتونم کل ایران رو ببینم عمو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انواع پراید

شرح در عکس

بی ادبیه ولی خنده داره

:|

بدون شرح

ترول باحال

باز هم شرح در عکس

تقلب تو حلقم

حقیقت

شما فهمیدین چی گفت؟

دزدی تو روز روشن

یه ترول دیگه

دختران دیگه

بالاخره انتقام گرفتم

مایه ی افتخاریم

خطای دید باحال

چی دیدی؟دوتا صورت یا یه ظرف میوه؟

دیدم حیفه نزارم

ببخشید اگه تکراری بود.
نطر فراموش نشه
رفیق فابریک roxi

هميشه حرفي رو بزن که بتوني بنويسيش

چيزي رو بنويس که بتوني پاش امضا کني

چيزي رو امضا کن که بتوني پاش بايستي ناپلئون

پاسخ
 سپاس شده توسط انو ، PROOSHAT ، sara1112 ، مینا بهرامی ، مهناز71 ، black_king ، هاناجون ، tddh ، *Armila* ، manoella ، pegah 13 ، Thyme ، Ƒαкє ѕмιƖє ، kian007 ، maynaz90 ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، ♫♪ RoZa ♪♫ ، W O L F ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، *parisa* ، radmehr rad ، بووووق ، دانیال 2013 ، MELARIX ، فانتا ، new girl ، alix2 ، kingmammad ، -Edgar ، zahra160 ، farzad0 ، nastaran14 ، ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ ، Aiden Pearce ، goldengirl ، leilajoon♥♥ ، آرامش ، محمدرضا.ر ، نگین کاف ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ☻JOKER☻ ، Ati-74 ، moeinof ، "K!nd~G!Яl" ، parisa y ، azary ، لی مین هو 2 ، نگار ر ، simin jon ، بهرخ ، bahara ، fatemeh00 ، negin .m ، Wow___ ، Sieiry ، دتی ، P e D i ، bugati ، キム尺刀ム乙 ، n1379sh ، serkhio_ramoos ، معصومه202020 ، TinaMk ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، Minehminmin ، pardis! ، الی خانمی ، gole_pazhmorde ، karona ، نگار جون ، عماد3 ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، ESSE BLACK ، ♥غم کده♥ ، ღ ツ setareh ツ ღ ، marmar2013 ، shining ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، اریانا دولت ابادی ، دختر شیرازی ، امیر مهدی نوری ، امیرحسین خفن(قبلیم بابا) ، Samaneh77 ، زهرا10000 ، جيمزباند ، ♔ Lîfε ιζ βευτιfυl ♔ ، ندا ، bakhi ، جانگ یونگ هوا ، naznazi123 ، rana m ، سالار2000 ، hosein(●̮̮̃•̃) ، -atena- ، ✘ คl๏ภє ✘ ، d1382 ، dj erfan ، bella vampire ، ☆รคђคг★ ، Blązing~Ŝtąr ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، negin 20 ، mostafa☻bmv ، mahdi1441 ، پگی ، M456 ، صوصن ، atarri ، PeRFeKT G!Rl ، asa14 ، negin2000 ، TurK WolF ، dariush 019 ، L²evi ، دخترک ، maryamB ، ຖēŞค๑໓ ، 22niusha22 ، Aesthetic ، sara mobarakd ، sara-ice girl ، عشق سلنا ، *sahel75 ، Şilēຖt Ş¢rēค๓ ، غزل حمیدی ، virjinia ، تینا(خوش قیافه انجمن) ، dyana ، jemsbind ، Sмιle ، baran75 ، spent † ، ماه پری ، سعاد جون ، tahoora80 ، ɱɪɾʌʛє ، @پوریا@ ، saba 3 ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، ♥shaqayeq♥ ، rezahk ، only ، *رونيكا* ، alllii ، Neda bidel ، sohrabe khaste ، امیر خفن ، بابامنم دیگه ، سارا 2014 ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، عطرینا ، مهردخت ، btin@ ، Neg!N ، SaYe 124 ، ~BaHaR~ ، پيشي ملوس ، Melina-Love ، نازنین زیودار ، رونیتا ، mohsen30man ، nazi.exo ، aysutb ، lackyguy ، عاطی جوجو ، mr.destiny ، mahali ، Nooshin.p ، Armando 48 ، ÆҐÆŠĦ ، ARSHIA CLASH ، S.MohaMMaD.M ، ☻☺نسا☺☻☺☻ ، خیس خاطره ، mina.sh1381 ، TARA* ، AعطریناA ، T@NNAZ ، ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000 ، mahya . m ، حسن CR7 ، LOVER22 ، باران20 ، ***lili ، ghazaleh11012 ، adminSurd Girl # ، نفس گل ، صنوبر ، ارش خان ، **elmira** ، love selena gomez ، جوجه کوچول موچولو ، rohamdan ، -samira- ، reza-n ، حسین پ ، سمیرا۸۰ ، GOD BOY ، ...lili ، jpoorhossein ، m016 ، ḲℑℳℐÅ ، 81danial ، nanali ، +K!nd~G!Яl+ ، جلسا ، beyond birthday ، omidkaqaz ، ۞ ایدا ۞ ، ترنج 15 ، نیلوفر 2000 ، terf ، پریسا هستم ، maryam goly ، آرشاااااااام ، ○°łåmýå°○ ، طهورا84 ، مهران1600 ، K33
آگهی
من دوتا صورت دیدم
پاسخ
 سپاس شده توسط pegah 13 ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، Neda bidel
خخخخخخخخخخخخخخ
خیلی باحال بودن!
ولی من اون قزوینیه رو نفهمیدم!
یعنی چی؟
یکی توضیح بده
TongueTongueHuh
Unknown
پاسخ
 سپاس شده توسط noora91 ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، s(سوگول)s
(18-08-2013، 19:18)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخخخخخخخخخخ
خیلی باحال بودن!
ولی من اون قزوینیه رو نفهمیدم!
یعنی چی؟
یکی توضیح بده
TongueTongueHuh
باید از قضایای قزوینی ها با خبر باشیBig Grin
رفیق فابریک roxi

پاسخ
 سپاس شده توسط Vampire2 ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::.
قزوین به این بدی ها هم نیست واسش حرف درآوردن
پاسخ
 سپاس شده توسط .:: هـوشـ سـفـیـد ::.
اینو راس میگی خودم رفتم قزوین.از خامنه ای هم مسلمون تر بودن.
رفیق فابریک roxi

پاسخ
آگهی
merccccccccc
ali bod
man ham zarfe mive didam ham sorat
خاکی خاکی ام
آنکه دنیایم بود آنچنان زمینم زد که تا آخر عمر باید خودم را بتکانم....
پاسخ
نوشتی تصاویر طنز پس چرا خطای دید گذاشتی؟
دوتا مونده به آخر زنه سرشو گذاشته جایه سره مانکن انگار که بدنه مانکنه ماله اونه.
پاسخ
 سپاس شده توسط خوشگله16ساله
(29-08-2013، 6:16)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوشتی تصاویر طنز پس چرا خطای دید گذاشتی؟
دوتا مونده به آخر زنه سرشو گذاشته جایه سره مانکن انگار که بدنه مانکنه ماله اونه.
البته من نشتم تصاویر خنده دار دیدنی پس فقط خنده دار نیست.ممنون از نظرات
رفیق فابریک roxi

پاسخ
عالی بود مخصوصا قزوینیه

ایول کلی خندیدم

قزوینیهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
هزار بار پ.خ داده برو موهاتو کوتاه کن گفتم نمیکنم!
میلیون بار گفته برو موهاتو کوتاه کن گفتم کوتاه نمیکنم!
حالا رفتم آرایشگاه ؛ شخمی ترین مدل مو رو ورداشته داره میزنه! Angry 
من... (به دلیل وجود کلمات نامناسب امکان پخش نیست)...!
ملت به مو نیاز نععععععرن!!! 6
پاسخ
 سپاس شده توسط noora91

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Wink تصاویر خنده دار?بیا تووووو
  من که از خنده مردم شومارونمیدونم
Wink عکس ها خنده دار و باحال ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  **عکس خنده دار**(باحال نبود بیا منو بزن)
  سرگرمی دیدنی ها کشف موجود عجیب ترکیب انسان و گربه!! + تصاویر 16+
Heart احمقانه ترین و خنده دار ترین مدلهای ابرو
  عکسهای خنده دار
  عکس های خنده دار اوج خنده بیا تو دیگه خخخخ
  عکس خنده دار...بیا توجالبه هاااااااااااااااااااا
Wink عکسهای خنده دار و سوژه های باحال جدید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان