امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اگر ماشین زمان را داشتید دوست داشتید به چه زمانی میرفتید ؟؟

به روز قیامت.
کاش بودی و میفهمیدی وقت دلتنگی یک آه چه وزنی دارد!

لطفاهی نپرس دلتنگی چه معنی دارد؟!

دلتنگی معنی ندارد... درد دارد.... cry2
پاسخ
آگهی
(15-02-2013، 13:20)پارمیداnbp نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2013، 16:29)علی جوکر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2013، 15:42)پارمیداnbp نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به اینده دوس دارم ببینم عشقم به کی میرسه...

چرا از خودش نمیپرسی؟!
به نظر من بهتر بود از این فرصت بهتر استفاده میکردی و بر میگشتی خیلی اتفاقا که میتونست به نفع خیلیا باشه رو عوض میکردی و بدون عشقت به هیچ کس نمیرسه چون...........

خب منم دلم می خواد برم اینده وبدونم چی میشهتاهمین جا خیلی چیزا رو تمکوم کنم ویه فکری به حال خودم کنم...

گذشته ادمه که حال و ایندشو میسازه
اگر ماشین زمان را داشتید دوست داشتید به چه زمانی میرفتید ؟؟ 10
پاسخ
 سپاس شده توسط پارمیداnbp
زمنای که پدرم زنده بود زیرا تنها کسی که مرا عاشقانه دوست داست او بود

زمنای که پدرم زنده بود زیرا تنها کسی که مرا عاشقانه دوست داست او بود Smile
پاسخ
(15-02-2013، 14:41)علی جوکر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-02-2013، 13:20)پارمیداnbp نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2013، 16:29)علی جوکر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2013، 15:42)پارمیداnbp نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به اینده دوس دارم ببینم عشقم به کی میرسه...

چرا از خودش نمیپرسی؟!
به نظر من بهتر بود از این فرصت بهتر استفاده میکردی و بر میگشتی خیلی اتفاقا که میتونست به نفع خیلیا باشه رو عوض میکردی و بدون عشقت به هیچ کس نمیرسه چون...........

خب منم دلم می خواد برم اینده وبدونم چی میشهتاهمین جا خیلی چیزا رو تمکوم کنم ویه فکری به حال خودم کنم...

گذشته ادمه که حال و ایندشو میسازه

ولی اگه ادم ازایندش خبر داشته باشه می تونه عوضش کنهAngry
اگر ماشین زمان را داشتید دوست داشتید به چه زمانی میرفتید ؟؟ 10
پاسخ
 سپاس شده توسط علی جوکر1 ، MAHBOOBEH***
من دوس داشتم می رفتم هیچ جا همین جا شوخی کردم دوس داشتم می رفتم به اینده25r30:2gw1:
پاسخ
میرفتم پارسال چندتا مشکل بود که حل میکردم بعد میرفتم ایندمو میدیم
❤خیــــلی سـخته عاشــق کسی باشی که روحشــم خبــر نداشـتته باشه ولی خیلی شرینه عاشــقانه یواشکی نگاهش کنی تو دلت بگی دوست دارم❤

سربزنی خوشحال میشم
شهرک دخترانhttp://urbsgirls.blogfa.com /
کلبه کوچک کودکان سرطانی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://ilove1320.blogfa.com
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://sherziba.loxblog.comנڵכ ּۅݜتﮧ ﮧاے נڵ
پاسخ
آگهی
میرفتم به روزی که خدا میخواست هوا رو از پس مونده گل مرد درست کنه و ازش میخواستم که منصرف بشهBig Grinبده اون سپاس قشنگرو
گرمی دستهای من کم شده دستهاتو بده دستهای سرد منو گرم بکن باد پاییز سرده.
کوروش یغماییHeart
پاسخ
میرفتم سال۱۳۳۰
آینده
امید
شانس
میشه
پاسخ
سال1401
پاسخ
زمان دایناسورهاBg6
نمیدونم ساله چندهBg6
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

•ناشناس•
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اگه همین الان گوشیت زنگ بزنه دوست داری کی باشه
  دوست داشتی الان کجا بودی؟
  غذایی که نفر قبلی میگه دوست داری یا نه???
  دوست داری با چی بیوفتی به جون نفر قبلیت ؟! سوال تصویری
Tongue دوست داری به سمت نفر قبلی چی پرت کنی؟
  دوست داشتی امضا نفر قبلی مال تو بود؟؟
  علل ضعیف شدن موتور ماشین لباسشویی
  علل بوی سوختگی ماشین لباسشویی
  اگه بگن 10 دقیقه از زندگیت مونده دوست داری کدومو ببینی؟؟
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان