امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جاستین بیبر جدیدا اینجوری شلوار میپوشه(ته خنده ولی +18)

جاستین بیبر جدیدا اینجوری شلوار میپوشه(ته خنده ولی +18) 1

چشماتونو ببندید این وضعش خییییییییییییییلی خرابتر از بالایی

یه شلوارشم بالا نمی کشه!Dodgy

سپاس و نظر یادت نره
 سپاس شده توسط Wanton ، an idiot ، nicki07 ، ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، Mïņ̃†êR ، فانتا ، AMIR FORES ، لــیــلــــی ، مه سیما ، ʂհმოἶო ، ☆★ super star★☆ ، -_- kimiya ، neginsetare1999 ، کیمیانا ، نیلووفر ، ⍩ᴏɴᴇ ʙᴏʏ⍩ ، pegah 13 ، کینانا ، nazanin 78 ، reza40 ، ♥مبینا♥ ، rromina ، تیناجونی ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، wiki1378 ، ramin joojoo ، 14.anita ، -Edgar ، natalia ، ~JaSmIn~ ، **MOHAMMAD** ، zolale qasemi ، saba13 ، zahra160 ، ساحل007 ، nina joon ، EHSAN$$ ، neda13 ، Parmida 18 ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، elmira12 ، saye641 ، яᎧмιиα ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، ~H!P HØp §tâR~ ، shawkila ، ندا❤❤ ، ✘Nina✘ ، FARID.SHOMPET ، سایه2 ، ZUSE ، noora91 ، Shervin_ST ، mahdi.ir ، Aiden Pearce ، gisoo.6 ، *Armila* ، Alijah-1994 ، mazii ، ƝeGaЯ ، mahlajoon ، بووووق ، ark ، ♥♥♥♥♥♥میترا♥♥♥♥♥♥♥ ، L.K ، Ƒαкє ѕмιƖє ، *Nafas* ، ندا ، farzad0 ، negar... ، REZA.N.A ، دختر شاعر ، alireza2099 ، Thyme ، kimia kimia1378 ، عشقم 2afm ، mahtab_i75 ، مایلی ، m.h.yah ، nafas.k ، Mᴏsᴇs ، ☻JOKER☻ ، mk off ، دل خون ، ὄᾗłẏ ʛἷʀł ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، marjan74 ، bela vampire ، ♫♪ RoZa ♪♫ ، hadi200000 ، ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ ، amir mahdavi ، mobinamahro ، غلام00 ، آدنیوس2 ، لاله من ، $hanane$ ، کیاندخت ، parnia tajik ، M.K.N ، HEART♥DEVIL ، ارمين2012 ، aCrimoniouSs ، سیما سارا ، mfire44 ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، *$Super Star ، ياس12 ، TinaMk ، Y.a.S.a.M.i.N ، Termeh= ، ANDIKFAR ، خانومي ، marbel ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، hadi abbaspour ، sara mehrani ، ▪неизвестный▪ ، # αпGεʟ
آگهی
خخخخخخخخخخ25r3025r30
 سپاس شده توسط * Exceptional girl * ، pegah 13 ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::.
من واسه کسایی که طرفداره این هستن از ته دل متاسفم:cool::cool::cool::cool:
بخراگه راضی نبودی، پس بده و پولت رو بگیر(گارانتی مرجوع داریم)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.5040.ir/fanta

اینم وبلاگمه سربزنید و نظر بدید خوشحال میشمHeartHeart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://sabzgozar.blogfa.com
 سپاس شده توسط * Exceptional girl * ، مه سیما ، pegah 13 ، محسن آقا ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، Parmida 18 ، noora91 ، marjan74 ، [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] ، $hanane$ ، HEART♥DEVIL
هههههههه....
دل نبند که تش تـــلـــخـــیــــــــــــــه
میشی مثل من نفس تـــــــخلیــــــه -_-
ConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
جانم باش تا به لبم برسی...

می خواهم همه بدانند

که با تو

جان به لب شده ام...Sad
(20-08-2013، 8:07)فانتا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موافقم مگه ادم قحطه گروه وان دیرکشن 5 تا پسر توپ داره یکی از یکی اغا تر و خوشگل تر
 سپاس شده توسط مه سیما ، pegah 13 ، -Edgar ، EKSIR ، elmira12 ، noora91 ، *Nafas* ، marjan74
آگهی
(20-08-2013، 8:15)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 8:07)فانتا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موافقم مگه ادم قحطه گروه وان دیرکشن 5 تا پسر توپ داره یکی از یکی اغا تر و خوشگل تر
من واسه شما متاسفمDodgy

ولى خنده دار بود25r3025r3025r3025r3025r30
 سپاس شده توسط * Exceptional girl * ، pegah 13 ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، دختر شاعر ، mahtab_i75
(20-08-2013، 9:21)barbara 2013 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 8:15)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من واسه شما متاسفمDodgy

ولى خنده دار بود25r3025r3025r3025r3025r30

اخه تا حدودی درست میگه بعضی از حرکاتش دور از ادبه
 سپاس شده توسط pegah 13 ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، FARID.SHOMPET ، دختر شاعر
نمیاد فیلتره درستش کنAngryAngryAngryAngryAngry

سپاس شده توسط pegah 13 ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، mahtab_i75
والا ما ایرانی ها دوست نداریم  ولی خارجی ها اوووف میمیرن براش
به سلامتی اونایی که موقع خرج کردن برای دوستاشونپول براشون حکم جی ال اکس رو دارهHeart
راحت از جیبشون در میادHeart
 سپاس شده توسط manoella ، pegah 13 ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، Parmida 18 ، * Exceptional girl * ، FARID.SHOMPET ، noora91

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کیرول چیه؟رول ورلد چیه که اینقد جدیدا جوونا میرن سمتش؟
  رفیق باس اینجوری باشه!
  دختری که عاشق جاستین هست(عکس)+ترول جاس
  اندر فواید شلوار کوتاه(طــــــــــــنز)
  تو هم اینجوری چیپس میخوری؟
Big Grin کلی ترول های جالب ضد سلنا و جاستین گذاشتم .ببینید کیفشو ببرید
  پسر باس **اینجوری باشه
  عکس های خنده دار (انفجار خنده) سری 2
  چرا عروس لباس سفید میپوشه؟
  بیایید اینجوری نگا کنیم...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان