امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جاستین بیبر یک خواهر ایرانی دارد !!!!

اخیرا دختری بنام ز.س ادعا کرده خواهر جاستین بیبر است.

و این دختر در ایران زندگی میکند و سن این دختر حدود ۱۵ یا ۱۶ سال است

واین دختر با اینکه جاستین او را نمشناسد باز هم ادعا میکند خواهر جاستین بیبر

است . این دختر پس از طلا ق پدر و مادر جاستین بیبر به دنیا امده است و چون

جاستین با پدرش و مادر دومش و جکسون و جازمین زندگی میکند از وجود این دختر

خبری ندارد این دختر دیگر در کنار مادرش زندگی نمیکند و به ایران امده استو این

دختر گفته استـ (من ادعا نمیکنم که خواهرشم من واقعا خواهر جاستینم ولی

نمیدانم چرا همه فکر میکنند این حرف من دورغ است؟؟؟؟)

Huh
سپاس و نظر یادت نره
 سپاس شده توسط ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، Mïņ̃†êR ، لــیــلــــی ، مه سیما ، LOVE8 ، ☆★ super star★☆ ، ramin joojoo ، ♫♪ RoZa ♪♫ ، zahra160 ، manoella ، seta1999 ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، سورنا فاول ، نیلووفر ، -Edgar ، ✘ คl๏ภє ✘ ، ✘Miss maryam✘ ، zolale qasemi ، ساحل007 ، MR.FARZAM ، elmira12 ، яᎧмιиα ، nina joon ، سایه2 ، "SoLmAz RaD" ، ~H!P HØp §tâR~ ، noora91 ، *Armila* ، کینانا ، بووووق ، ark ، ...asall... ، گریس ، هیوا1 ، alireza2099 ، ♥♥♥♥♥♥میترا♥♥♥♥♥♥♥ ، فاطمه ج ، کیمیانا ، عقاب2 ، دل خون ، ايلار0011 ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، MAHTA .S ، Icy girl ، مارال 2 ، ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ ، leilajoon♥♥ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، natalia ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، rval ، EHSAN$$ ، n1379sh ، hosein(●̮̮̃•̃) ، mobinamahro ، jon cena ، ~JaSmIn~ ، shadi shekari ، هلیا78 ، *pariya ، MANDI 1 ، *Nafas* ، narges 18 ، Adl!g+ ، fatemehH1320 ، درسا خوشگله ، hani20 ، mohsen9898 ، .آمیتیدا. ، gh@z@le♥ ، pegah 13 ، spranza ، ♥Nahal♥ ، fcbarcelona 2 ، دلبر شیطون ، Wєιяɗ ، ƒяσzєη ℓσνє ، mahdi.ir ، nightly girl ، آرامش ، ارمين2012 ، محمد حسین 1378 ، mahtab_i75 ، ainazz ، ρѕуcнσραтн ، cheshm asali ، キム尺刀ム乙 ، SPIDER MAN 4 ، Moh ha DZ ، k1.. ، mohamadgangi ، ayda1383 ، Vacuity ، ayshaaa.1381 ، مبینافرزین ، armit ، The Light ، پاييزان ، ♣♦♠l♥k♠♦♣ ، TurK WolF ، benj@min ، Setyanaset ، ترانه95 ، روناز ، خانوم دکتر ، marya* ، اریانا دولت ابادی ، elena.sadr ، hasti … ، ღ ツ setareh ツ ღ ، فاطمه 09 ، (^_^)Negar Styles ، чернаяЛуна ، elina17 ، ~KiAηA~ ، Jack Daniel'ѕ ، Navisa. ، مهدی 021 ، مریم ابی ، خوشتیپ انجمن ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، shawkila ، ( lιεβ ) ، samirar292 ، mahdi207 ، ''HeisEnbErg'' ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Ana Hita ، یه دختر ، jinora ، کلوپاترا ، hanieyh ، نازنین* ، زن دوم زین زن اول هری ، G◎lḓℯᾔ~Ŝtąr ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، mxzre
آگهی
(20-08-2013، 9:05)REZA.N.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا پ عكسش

من حتی اسمشم نمیدونم عکسشو از کجا بیارم ؟

(20-08-2013، 9:05)KOH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجی یه عکسی یه ذکر منبعی یه مدرکی چیزی میزاشتی.

تو وب بیلبرا پیداش کردم
میتونه اینو با ازمایش DNA ثابت کنه
 سپاس شده توسط * Exceptional girl * ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، mahtab_i75 ، ღ ツ setareh ツ ღ
(21-08-2013، 19:05)Hamidreza jefri HHH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جووووووووووووون
خودش که اونه خواهرش چیه Big Grin

شاید خواهرش مرد باشه برعکس خودشBig Grin
 سپاس شده توسط ღ ツ setareh ツ ღ ، saeid ، Mehrdad22
شما از کجا میدونید شاید این دختر خواهرش باشه الله اعلم خدامیدونه پس قضاوت نکنید  Smile
حالا شاید من خواهر تو سوئد یا تو استرالیا داشتم چی میشه این واقعیت باشهBig GrinBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جاستین بیبر یک خواهر ایرانی دارد !!!! 1
دروغ ضربه در هشتاد
آگهی
فکر کنم دروغ خوب را چی اومده ایران
تازه باید انگلیسیش درحد 100 باشه !!!!
دروغغغغغغغغغغ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط mahtab_i75
واقعا؟!چه جالبSmile
ببیند من میگم همون طور که اون مدرکی واسه اثبات نداره ما هم مدرکی واسه تکذیب نداریم
بحق چیزهای ندیده ونشنیده.چی بگیم.
حالا این چجوری سر از ایران در اوردHuhHuhHuh
‏در روزگاری که سلام و خداحافظ فرقی‌ با هم ندارند
نه ماندن کسی‌ حادثه ست نه رفتنِ کسی‌ فاجعه

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  عجیب ترین و خوفناک ترین خواننده ای که امکان دارد بشناسید!
  نظر جاستین بیبر درمورد ایرانی ها و مسلمانان
  کلمات مخصوص طرفداران جاستین بیبر
Rainbow توضیحات «محمد معتمدی» درباره تحریر در موسیقی ایرانی !
  همکاری آریانا گرنده و زین مالیک در آلبوم جدید جاستین بیبر O_O ؟!
  خواننده ایرانی برای صندلی های خالی کنسرت برگزار می کند!
  انریکه ایگلسیاس، خواننده مشهور اسپانیایی پیامی برای طرفداران ایرانی اش منتشر کرد!
Music نوازنده پیشکسوت: موسیقی به افراد عاشق نیاز دارد نه متعصب
Music نوازنده پیشکسوت: موسیقی به افراد عاشق نیاز دارد نه متعصب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان