امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♦◊ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ هشــ×ـــت ◊♦

(20-08-2013، 18:06)rval نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 18:02)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 18:00)rval نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 17:55)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2013، 17:52)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر همه

فرهاد بگو بینم کنکور چندم شدی!؟

درباره ی ناموس من چیزی نگیدAngry

دخمله خودمه دوس دالم Big GrinBig Grin

دورود

راست میگه فرهاد تو کنکور داشتی Dodgy

(20-08-2013، 17:54)rval نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه کم به مغزت فشار بیار شاید چیزی نصیبت بشه
آبجی مثه اینکه توهم حافظتو از دست دادیا بابا من دو روز قبلش بهت تبریک گفت یادت نی

اهان یادم اومد حواس نمیزارن کهBig GrinBig Grin
فکر کنم حسابی خوش گذشته که همه چیو فراموش کردی
خوش بحال بعضیا

نه به جانه خودم از بس حالم بده چشام همرو آلبالو گیلاس میبینهSad
پس من یه دقیقه برم تا سوپری سر خیابون دوتا کمپوت بگیرم الان برمیگردم چون امشب میخوام بیام عیادت دست خالی زشتهBig GrinBig Grin

باجه برو برو آناناسم بخرBig Grin

(20-08-2013، 18:06)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: چت شده شومپته مادر؟♦◊ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ هشــ×ـــت ◊♦

پاریم خوبه ؟اونو مریض نکنی♦◊ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ هشــ×ـــت ◊♦
Big Grin گوشم گرفته و آب بینیم هم سرازیره و سرمم درد میکنه و حال هم ندارم. نمی دونم ولی چرا شادم و می خندمBig Grin

بدک نیستUndecided نمی ذاره بوسش کنمcrying

ای بابا چرا سرماخوردی؟

بوس چیه دوباره مگه بوسم داریم مَردُم !Big Grin

مَردُم بوس ینی ماچ Big GrinBig GrinBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ƝeGaЯ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ♦◊ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ هشــ×ـــت ◊♦ - Mïņ̃†êR - 20-08-2013، 18:13

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان