امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موجه بودن غیبت دانش آموزان ۲۷ و ۲۸ اسفند

با هات موافقم فقط کانتر اونم چند نفره
البته شرطی بازی نمیکنم
مثل این شوفر اتوبوسا یه فلاسک چایی گذاشتم پایین میز کامپیوتر همینطور که نگام به مانیتوره خم میشم میارمش بالا … انگار قراره ماشین از جلو بیاد !  Big Grinute
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ... ، محمود 32
آگهی
بمیرن بابا مدرسه کیلو چنده
 سپاس شده توسط ZUSE ، محمود 32
(06-03-2012، 20:25)mahsa_mb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه واسه چی بمیرن!!!!!!!!!
آنان که با زندگی میسازند زندگی را میبازند
 سپاس شده توسط ZUSE ، محمود 32
(06-03-2012، 20:27)امتیس سارا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2012، 20:25)mahsa_mb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همش تقصیره ایناس دیگه ما میریم مدرسه Smile
(06-03-2012، 20:36)mahsa_mb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2012، 20:27)امتیس سارا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی اگه اینا نبودن ما الان میدونستیم 2+2 میشه چند
مثل این شوفر اتوبوسا یه فلاسک چایی گذاشتم پایین میز کامپیوتر همینطور که نگام به مانیتوره خم میشم میارمش بالا … انگار قراره ماشین از جلو بیاد !  Big Grinute
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ...
(06-03-2012، 20:39)ZUSE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2012، 20:36)mahsa_mb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی اگه اینا نبودن ما الان میدونستیم 2+2 میشه چند

فهمیدیم چی شد؟Smile
 سپاس شده توسط ZUSE
آگهی
راستي به نظر من همون طرح ما خوبه!
اين كه ميريم تو مدرسه همديگه رو مي بينيم بعدش ميريم گيم نت!!!!
تازه پارسال 30 نفر بوديم به همين روش انجام مي داديم امسال كه 10 نفر بيشتر نيستيمWinkWinkWink(نكته اخلاقي:آنان كه با آمدند گيم نت ولي درس نخواندند رفوزه شدند و ما 10 نفر مونديم)
(06-03-2012، 20:17)محمود 32 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه راس میگی گیم نتم میرم.کانتر بازی میکنیم شایدم کال آف....

دهنمومو آب نندازBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط hossein. ، ps3000
من که باموتور تصادف کردم از 15اسفند تا25 اسفند استراحت پزشکی دارم دیگه مدرسه من رفت تا17 فروردینTongueTongueTongueTongue
 سپاس شده توسط hossein.
ا ین معلما هم اخر هفته امتخان میگیرن
شنیدم چهارشنبه سوری تعطیله
بزن به افتخار رئیس اموزش پرورشcongcongcong
A little thought can make all the difference
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ... ، در جستجوی حقیقت ، hossein.
بابا نرید مدرسه میرید چکار؟ما خودمون تعطیل کردیم:4chs:شنبه یک امتحان دین و زندگی داریم میرم اون امتحان رو میدم شاید بقیه روز رو فرار کنم یا بمونم اما دیگه یک شنبه نمیریم بریم چیکار کنیم؟اگه بچه ها باهم نرن مدرسه مدرسه نمیتونه بیاد تک تک احضار ولی کنه مجبوره چیزی نگه
من میمونمو سکوتم رو جار میزنم...
 سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت ، ffrr ، Fariba S

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نحوه حضور دانش آموزان مدارس غیردولتی اعلام شده است!
Heart مثل جعل اسکناس ۷۰۰ تومانی بود / اشتباه کسانی که متوجه جعلی بودن این اسکناس نمی‌شوند،
  غیبت کیم جونگ اون، سکوت کره شمالی و احتیاط به خرج دادن کره‌جنوبی
  این مرد جانش را بخاطر شک به گرد بودن کره زمین داد (عکس)
  دردسر جوان بودن مادر ۵۰ ساله این پسر + عکس
  آزار و اذيت دانش‌آموز ١٢ ساله توسط راننده مدرسه!
  تنبیه خونین معلم ورزش برای دانش آموزانش + تصاویر
  اهدای مرسدس بنز یک دانش آموز به معلمش!
  دانش آموز ناخلف استیکر معلمش را ساخت
  دانش آموزان حامله در مالزي مدرسه اي ويژه دارند!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان