امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آموزش یک نوع ذهن خوانی! (حتما بخوانید)

Information 
1_به طرف مقابل بگید یه عدد از یک تا ده انتخاب کنه

2_از اون بخواهید عددی که در ذهنش هست رو ضرب در 2 و سپس ضرب در 5 کنه(در واقع در 10 ولی به طرف 2و5 رو بگید خیلی بهتره)

3_بهش بگید عدد بدست امده رو تقسیم بر عدد اول کنه (که همیشه میشه 10)

4_یه عدد انتخاب کنید و به طرف بگید از عدد به دست امده کم کند (همان 10)

5_حاصل را به او بگویید و کف هایی را که از دهانش می ریزد تماشا کنید!!!!!!!!!!!!!!

مثال: عدد در نظر گرفته شده:4

4*2=8 » 8*5=40 » 40/4=10 » 10-7=3
از بس خوابت را دیده ام ؛دیگر نمی گویم :

" خوابم می آید "

؛می گویم : " یارم می آید " ......
پاسخ
 سپاس شده توسط ps3000 ، Albert wesker ، poya ، Armina ، sanaz_jojo ، mohamad66 ، bahare_021 ، kourosh ، Newsha ti ti ، golgandum ، soheyla ، *larmes de Feu* ، னιSs~டεனσή ، -_- kimiya ، LIGHT ، ZUSE ، ململ جوجو ، sweety girl ، zeinab ، mazii ، sarafarghbal ، ملخ دریای سرخ ، يه دوست ، lordshayan ، aivdhv9 ، * AMIR* ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، محمدmohammad ، sadaf3 ، ناروین ، specter ، white angel ، mehrasa2012 ، beautiful girl ، فرشته ي كوچولو ، ♥TARANNOM♥ ، ♥♥negin♥♥ ، baran.tarane ، hasti .... ، Mahdi m.g ، عليرضا1 ، ○○ باران○○ ، ...asall... ، banoye qam ، بهاره 1377 ، آرمان*** ، Senator✘Strong ، parisa y ، nazanin_nr ، مارشال ، *devil black* ، Apathetic ، Kamila❤ ، The Ginkel ، بهرخ ، Anderia.......... ، ***EHSAN - ABADAN*** ، سیندرلاخانم
آگهی
خیلی خیلی قدیمیه ... Confused
پاسخ
 سپاس شده توسط coralin ، Albert wesker ، marry ، khani_.................. ، sanaz_jojo ، Armina ، Newsha ti ti ، Ali MuSiC ، *larmes de Feu* ، னιSs~டεனσή ، melodi+ ، zeinab ، helia2012 ، يه دوست ، mohamad66 ، shayan2012 ، nita99 ، محمدmohammad ، فرشته ي كوچولو ، پيشي ي ملوس ، panita ، گل سا ، savosh_number8 ، cute♥girl ، *devil black* ، Apathetic
میدونم ولی خب همه که بلد نیستن
از بس خوابت را دیده ام ؛دیگر نمی گویم :

" خوابم می آید "

؛می گویم : " یارم می آید " ......
پاسخ
 سپاس شده توسط Albert wesker ، sanaz_jojo ، bahare_021 ، Armina ، *larmes de Feu* ، னιSs~டεனσή ، محمدmohammad ، sadaf3 ، Mahdi m.g
اگه قدیمیه چرا نمی بندیشDodgyولی قدیمی نیستBig Grin
آموزش یک نوع ذهن خوانی!  (حتما بخوانید) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo ، bahare_021 ، Newsha ti ti ، *larmes de Feu* ، னιSs~டεனσή ، sadaf3 ، *devil black*
خیلی قدیمیه یکی دیگه هم هستAngel
اول به طرف میگی یه عدد انتخاب کن بعد +عدد 5 کن بعد +عدد 3 کن بعد-عدد اولت کن وقتی منهای عدد اول شه 3+5 کهشد هشت همون هشت مونده بعد میگی این رو ضربدر 3کن بعد میشه24 یا میتونی به جای این اعداد از عدد های دیگه هم استفاده کنینAngel
پاسخ
 سپاس شده توسط *larmes de Feu* ، னιSs~டεனσή ، cute♥girl ، *devil black*
من بچه بودم این بازی رو میکردم ولی ممنون...
bethowen ...
پاسخ
 سپاس شده توسط panita ، *devil black*
آگهی
فک کنم دیگه همه بدونن هر عدیدی که در 10 ضرب بشه و تقشیم بر همون عدده اول بشه 10 تا میمونه و بقیشم که معلومه...!!Big Grin
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آموزش یک نوع ذهن خوانی!  (حتما بخوانید) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط D E N I Z
جنین که بودم اینو شنیدم
هر وقت احساس تنهایی و سرما میکنم فکر به تو لبخند را به لب هایم بر میگرداند.دلم واقعا برات تنگ میشود دوستت دارم ...
پاسخ
 سپاس شده توسط کریستال ، panita ، cute♥girl
عالی به حرف اینا گوش نده
آموزش یک نوع ذهن خوانی!  (حتما بخوانید) 1آموزش یک نوع ذهن خوانی!  (حتما بخوانید) 1
پاسخ
گیج شدم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آموزش نشان دادن FPS در بازی Call of Duty Modern Warfare 3 برای PC و کنسول
  آموزش مخ زدن در ۱۰ دقيقه !
  دخترانی که مانتو می پوشند / حتما حتما بخوانند
  اگر چشم های زیبا میخواهید بخوانید.♡
  آموزش زبان انگلیسی:کلمات انگلیسی با پیشوند dis
  آموزش زبان *ترکی و انگلیسی*
  خاطرات یک مداد (قابل توجه کسانی که مداداشنو گاز میگیرن)(به ترتیب هفته بخوانید)
  راز جذب شدن دختر ها به پسر های سوسول و ......!!!!؟؟؟حتما بخونین.
  خوردن سوسمار های بیابانی توسط عربها (عکس) حتما ببینید
  آموزش جامع و کامل گرفتن فال به وسیله ی تاس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان