امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کیم هیون جونگ در هنگام خواندن آهنگ های عاشقانه به کسی که دوستش دارد فکر می کند.

بر اساس تصویرش در آهنگ ها او زوایای مختلفی از خودش را با موی بلوند تیرهو صورت ظریفش نشان داد. او هم اکنون مانند یک مرد بالغ به نظر می رسد.او هم زمان هم لطیف هم خونسرد است.

س: شما یک پیشرفت تمام عیاری را در ژاپن بعنوان یک هنرمند شروع کردید. حستان نسبت به این واقعه چیست؟
کیم هیون جونگ:وقتی شنیدم در اولین روز انتشار آلبومم در بعضی از مغازه ها نسخه های ارائه شده کامل به فروش رفته اند , من خیلی خیلی خوشحال شدم. من دوست دارم سخت تر کار کنم تا این عشقی که از طرفداران دریافت کردم را جبران کنم.

س: شما هم در زمینه ی شهرت هم در حرفهتان در کره در ردیف اول قرارا دارید پس آغاز کارتان در ژاپن توجه های زیادی را به شما جلب کرد آیا این باعث فشار بر شما نشد؟
کیم هیون جونگ: من هیچ وقت به خودم به عنوان کسی که ردیف اول قرار دارد نگاه نکردم. من فقط سعی میکنم کارم را خوب انجام دهم. من به تمرین کردن ادامه می دهم پس من می توانم آهنگ هایی را ارئه دهم که همه لذت ببرند. من ترجیح می دهم تا در روی صحنه و از یک اجرای زنده لذت ببرم تا اینکه خود را زیر فشار کاری قرار دهم. من کمی نگران خودمم زیرا که هیچ فشاری را بر خودم احساس نمی کنم.

او با یک لبخند ملایم و علاقه ی دیوانه وار و طبیعی و تاثیر گذاری صحبت می کند , او یک پرنس به معنای واقعی در نسل جدید است.

کیم هیون جونگ: این طور به نظر می رسد که من شخصیت آرام و لطیفی دارم و من این را مدیون نقش هایی که در سریال هایم داشتم می دانم , ولی در واقع , من رفتاری مردانه دارم. من ترجیح می دهم به جای وقت گذراندن در خانه بیرون بروم و فوتبال بازی کنم.

مینی آلبوم آغازینش سرشار از جذابیت های مختلف اوست.

کیم هیون جونگ: آهنگ "kiss kiss" آهنگی با سبک صمیمانه همراه با یک ریتم شاد و ساده است. هر کس با این آهنگ احساس صمیمیت می کند. آهنگ "Lucky guy" از یک نظر جنبه ی شیطنت های پسرانه را دارد. ریتم آهنگ lucky guy باعث ایجاد شور رقص در همه می شود. با این حساب فصل بهار فصل مناسبی برای گوش دادن به این آهنگ است و در زمستان میتوانید قلبتان را با آهنگ kiss kiss گرم کنید.

این خیلی جالبه که اون خیلی راحت و با چنین اخلاق شیرینی صحبت می کند.

به عنوان یک هنرمند و یک بازیگر , شهرت کیم هیون جونگ در سر تا سر آسیا به اندازه ی برجستگی او در حرفه اش است. او به تازگی فعالیت های تمام عیارش را در ژاپن آغاز کرده است.

س: زمان خواندن ترانه های عاشقانه به چه چیز فکر می کنی؟
کیم هیون جونگ: به فردی که دوستش دارم فکر می کنم حال ممکن است طرفدارانم باشند یا فرد دیگری باشد.

او کلمات پر معنایی را ادا می کرد.

چند کلمه ی کلیدی که باعث میشود شما بیشتر کیم هیون جونگ را بشناسید.

1/ شغل :
به عنوان یک هنرمند , هر چیزی که دوست داشته باشم را دنبال خواهم کرد. ولی به عنوان یک بازیگر , به توقعات شما پاسخ خواهم داد در آینده ی نزدیک , ممکن است بتوانم تصاویر مختلفی از سبک مردانه ام را به شما نشان دهم.

2/ رویا :
رویا انگیزه ی من است. من تصویر واضحی از هدف نهاییم ندارم ولی این رویای من است که یک موزیک با طرفدارانم خلق کنم یا با آنها در فیلمی بازی کنم.
3/ سگ ها :
من سگ ها را دوست دارم. می توانم با آنها ارتباط برقرار کنم . من سگ هایم را در اجراهای "give hands" و ''Bang" بر روی صحنه در مقابل طرفدارانم آوردم. او به خوبی این اجراها را به پایان رساند و ممکن است اینگونه فکر کرده باشد که در حال ریسک کردن بر روی زندگی اش است. ^^
4/ زبان ژاپنی:
من هفته ای دو ساعت تمرین می کنم. در واقع 80% زبان ژاپنی را می فهمم. دفع ی بعد که از ژاپن دیدن کنم , ژاپنی صحبت خواهم کرد. Big Grin
[/
r][/color][/color][/color][/size][/font][/color][/size][/font][/color]
پاسخ
 سپاس شده توسط عاشق جانگ گیون سوک ، HediVampire ، ko*minam ، گل سا2 ، لی مین هو3 ، Roshanak1 ، shayruan ، دخمل کره ای ، "تنها" ، ★ASAL-GIRL★ ، ѕтяong
آگهی
 ریز و بد رنگggre
اون که از من گذشت، واسه من درگذشت... پس روحش شاد و یادش فراموش!
پاسخ
واااای خدا چه قدر ریزه درستش کن
Calming love is like the sun after raine Heart
پاسخ
اولا که خیلی ریزه
دوما جاش تو انجمن موسیقی نبوده این؟؟؟؟؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کیم هیون جونگ در هنگام خواندن آهنگ های عاشقانه به کسی که دوستش دارد فکر می کند. 1
پاسخ
735735735
پاسخ
 سپاس شده توسط ✓SHINE AGAIN✓
ریییییییییییییییییییییییییزه هلن!!!!!!!Huh
کورشدم!
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کیم هیون جونگ در هنگام خواندن آهنگ های عاشقانه به کسی که دوستش دارد فکر می کند. 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط گل سا2
آگهی
چه قدرفروتن هیچ وقت به خودش به عنوان کسی که ردیف اوله نگاه نکردهHeartBig GrinHeartBig Grin
کیم هیون جونگ در هنگام خواندن آهنگ های عاشقانه به کسی که دوستش دارد فکر می کند. 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ✓SHINE AGAIN✓
مرسی باحال بود
یک رنگ که باشی زود چشمشان را می زنی خسته می شوند از رنگ تکراریت این روز ها دوره ی رنگین کمان هاست!!
پاسخ
مرسیHeartHeartHeart
Heartدوستت دارم هدیه ایست که هر قلبی فهم گرفتنش را ندارد...
قیمتی دارد که هر کسی توان پرداختش را ندارد...

جمله ی کوتاهیست که هر کسی لیاقت شنیدنش را ندارد...Heart
پاسخ
عالی...اما تازه الان خوندمشHeartHeartHeart
یادداشت کن : دیروز بخشی از تاریخ است!!
فرداهم رمز و رازی بیش نیست !!

امروز هدیه است!!     قدر این هدیه رابدان!!

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معرفی سریال شادی با بازی هان هیوجو و پارک هیون شیک
  |عکس های لی جونگ سو|
  بیوگرافی کیم سو هیون
  بیو گرافی لی جونگ سوک
  عکس ها ی سریال بوسه شیطنت امیز با بازیگری کیم هیون جونگ همراه خلاصه
Smile لی هیون وو
  اعتراف باحال ♥هیون جونگ♥
  نگاهی به جدید ترین فیلم های سینمایی هیون بین (2017 و 2018)
  مطالب خواندنی از زندگی سونگ جونگ کی!
  بیوگرافی جونگ یونگ هوا + عکس از گروهشون

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان