امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عجیب ترین روش های تقلب در امتحان ( تصویری)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجیب ترین روش های تقلب در امتحان ( تصویری) 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط -Edgar ، rezajan panah ، فانتا ، LOVE8 ، HeDyE~×~ ، ZUSE ، ***Z.E*** ، ندا ، Amir BF ، manoella ، 122333 ، sasan1 ، EHSAN$$ ، .14.anita ، W O L F ، AMIR FORES ، PARIA33 ، arian 007 ، بنز باز خسته ، shawkila ، aivdhv9 ، هیوا1 ، Wanton ، لاله من ، *βeС-МoЯЯiGαƝ* ، زهرا10000 ، روناك عاشق ، "K!nd~G!Яl" ، سلنا15 ، pegah 13 ، ندا2000 ، Neioosha ، ♣♦♠l♥k♠♦♣ ، Navisa. ، ابوالفضل361 ، ☺ALIVE☺ ، aszaz90 ، mehrzad 3 ، خانوم دکتر ، 30Ḱᗩᔕ ، k1.. ، بغض ابر ، ★~Ѕдула~★ ، キム尺刀ム乙 ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، یاسی@_@ ، سیما سارا ، mdad ، صوصن ، ღ ツ setareh ツ ღ ، asma313 ، mehdi76 ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، ✘Nina✘ ، # αпGεʟ
آگهی
راه های خیلی خوبیه

Bring it on back to me

پاسخ
هههههه25r30
بهشون بگو کلاس فشرده بذارن.
یــــاد بِگیــر!اگـــه کســـی بِهـــت گفـــت دوسِـتـــــــ دارَم
لـُــزومـــا بـه ایــن مَعنــی نیستـــ کــه کَــس دیگـــه ای را دوسـتـــ ندارد!
پاسخ
ممنون کلی به دردم خورد

پاسخ
 سپاس شده توسط ღ ツ setareh ツ ღ
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ24524524524524524524524524524524524524524524525r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30
عجیب ترین روش های تقلب در امتحان ( تصویری) 1عجیب ترین روش های تقلب در امتحان ( تصویری) 1
پاسخ
دوتای اخری قدیمی بود
از افتابگردان پرسیدند:چرا شبها سرت به زیر است گفت: ستاره چشمک میزند نمیخواهم به خورشید خیانت کنم
Heart
Heart
پاسخ
آگهی
من چه میدونستم قدیمین Dodgy
پاسخ
benazam joratoSmileSmile
vaghean like dareHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ
از این به بعد از روش دومی استفاده میکنم دوستام اکثرا از روش اولی استفاده میکنن من که خودم خیلی میترسم
پاسخ
من اخری
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زندگی عجیب این پسر پولدار با حیوانات وحشی (عکس)
Photo قاب گوشی های عجیب!
  عجیب ترین اشیاء پیدا شده توسط مردم (عکس)
  ماسک های عجیب و غریب
  حدس بزنید این تصویر بسیار عجیب چیست؟
Wink سوال ! اونم از نوع تصویری ! زود بیاید تو ! ✔
  سوال تصویری!جدید!
Heart توالت های غیر طبیعی و بسیار عجیب !! ( تصویری)
Heart احمقانه ترین و خنده دار ترین مدلهای ابرو
Rainbow از عجیب و غریب ترین فعالیت های هیجان انگیز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان