امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو با قاتلی که از دوستی خیابانی پشیمان است؛‌ زندگیم تباه شد

حادثه>داخلی -همشهری‌آنلاین:
روزی که برای سوار کردن دختر جوان در خیابان سماجت می‌کرد نمی‌دانست پایان این دوستی خیابانی قتل و چوبه دار است. با تصمیم عجولانه خود خانواده‌ای را در غم از دست دادن دخترشان داغدار کرد و خود پای چوبه دار رفت.

سعید متهم است 18 مرداد امسال دختر جوانی به نام ناهید را در نسیم شهر به قتل رساند. پسر 26 ساله تصور می‌کرد تنها راه پایان دادن به دوستی با دختر جوان قتل است. او پس از قتل دست به خودکشی زد که ناکام ماند. مهر در حاشیه دادگاه گفتگوئی با متهم به قتل انجام داده است. سعید از کار خود پشیمان است اما دیگر سودی ندارد. اولیای دم نیز خواستار قصاص او هستند.
چگونه با مقتول آشنا شدی؟
- در خیابان چمران نسیم شهر در حال رانندگی بودم که مقتول را در کنار خیابان دیدم. او در جهت مخالف حرکت خودروها راه می‌رفت. مقابلش ترمز کردم اما او سوار نشد و به مسیرش ادامه داد. دنده عقب به دنبالش رفتم و با اصرارهای خود و چرب زبانی او راضی کردم. بعد از سوار شدن به خودرو توانستم با حرف‌های خود او را راضی به ادامه این رابطه کنم. در ابتدا بیشتر وقت خود را با او می‌گذراندم. در این مدت به دختر دیگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم با او ازدواج کنم. موضوع را به ناهید گفتم ابتدا مخالفتی نداشت و همزمان با هر دو نفر ارتباط داشتم. اما وقتی فهمید تصمیمم برای ازدواج قطعی است تهدیدهایش را آغاز کرد.
دختر مورد علاقه‌ات از این ارتباط خبر داشت؟
- نه. او اگر می‌دانست رابطه‌اش را برای همیشه قطع می‌کرد.
با او هم فقط دوست بودی یا به خواستگاریش رفته بودی؟
- یکبار به خواستگاریش رفتم اما به دلیل اینکه شغل مناسبی نداشتم خانواده‌اش مخالفت کردند.
پایان دادن به این رابطه انگیزه‌ات برای قتل بود؟
- روز حادثه ناهید با دختر مورد علاقه‌ام تماس گرفت و او را در جریان این ارتباط گذاشت. او دروغ‌هائی به دختر موردعلاقه‌ام گفت تا ارتباطمان را قطع کند. این حرف‌های او مرا عصبی کرد به همین خاطر سراغش رفته و او را در خیابان با چاقو کشتم.
برای قتل سراغ او رفتی؟
- نه! خواستم تهدیدش کنم اما او تحقیرم کرد. حرف‌هایش باعث شد کنترل رفتارم را از دست بدهم.
چرا بعد از قتل خودکشی کردی؟
- تمام زندگی و هدفم، ازدواج با دختر مورد علاقه‌ام بود. وقتی او را از دست دادم دیگر ادامه این زندگی برایم معنائی نداشت. به همین خاطر ناهید را کشتم و خودم نیز خودکشی کردم اما شدت ضربه‌هائی که به خودم زدم زیاد نبود و زنده ماندم.
می‌دانی چه سرنوشتی در انتظارت است؟
- بله. اعدام......
پشیمان نیستی؟
- کاش ناهید آن روز سر راهم قرار نمی‌گرفت. کاش دنبال دوستی خیابانی نبودم. کاش او راحت از زندگی من بیرون می‌رفت. همه زندگی من شده حسرت. اما این حسرت هیچ سودی برای من ندارد. با تصمیم عجولانه خود زندگی‌ام تباه شد.
. ҉ مـے روے !!!

.::هَـوایـتـ نـیـسـت::.

و بـہـ هـمـیـטּ راحـتـے .:: احـسـاسـات ِ مـטּ خَـفـه ::. مـے شَـونـב...

.::آبـے کـہــ روز آخـر پـشتـ سـرتـ ::. ریـخـتـمـ ؟!

.::آبـروے בلـمـ ::. بـوב... ҉
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdi m.g ، Armina ، ...Sara SHZ... ، mohammadreza... ، sasan1
آگهی
آخی بیچارهUndecidedUndecidedشوخی کردم خاک بر سر هر دو تاشونBig GrinBig GrinDodgy
YOU EITHER DIE A HERO OR YOU LIVE LONG ENOUGH TO SEE YOURSELF BECOME THE VILLAIN

گفتگو با قاتلی که از دوستی خیابانی پشیمان است؛‌ زندگیم تباه شد 1
پاسخ
 سپاس شده توسط frozen✘girl ، Armina ، mohammadreza...
خاک بر سر هر دو تاشونAngry
گفتگو با قاتلی که از دوستی خیابانی پشیمان است؛‌ زندگیم تباه شد 1
پاسخ
 سپاس شده توسط frozen✘girl ، mohammadreza...
قضیه چیه به منم بگید باورتون میشه خودم هیچ کدوم از تاپیک هامو نخوندم جز اون شعر هاروBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue
. ҉ مـے روے !!!

.::هَـوایـتـ نـیـسـت::.

و بـہـ هـمـیـטּ راحـتـے .:: احـسـاسـات ِ مـטּ خَـفـه ::. مـے شَـونـב...

.::آبـے کـہــ روز آخـر پـشتـ سـرتـ ::. ریـخـتـمـ ؟!

.::آبـروے בلـمـ ::. بـوב... ҉
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ... ، mohammadreza...

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دوستی عجیب یک دختر 10 ساله با گرگ ها! +عکس
  عوامل اجرای موسیقی خیابانی بدون رعایت الزامات فرهنگی و بهداشتی در ایلام دستگیر شدند.
Sad عاقبت تلخ تلاش سگ برای دوستی با جوجه تیغی + تصاویر
  حمایت جالب مرد مکزیکی از سگ های خیابانی + عکس
  زدواج دو عاشق بعد از 80 سال دوستی
  صدور کارت سلامت برای زنان خیابانی در ایران از شنیده‌ها تا واقعیت!
  جنجال بر سر بوسه در میان درگیری خیابانی!!
  دوستی در واتس‌آپ انگیزه قتل همسـَر با شیلنگ!
  ماجرای قاتلی که با کشتن پدرش ابراز خوشحالی کرد!
  خیابانی که تمام ساکنانش را مانکن کرده است + تصاویر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان