نظرسنجی: از سوال ها خوشت امد؟ بازم بزارم؟؟
بله خوشم امد بازم بزار
نه خیر خوشم نیومد
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چند سوال دارم بیا جواب بده تا بهت نمره بدم

1.اگه مجبور شی تو تولد دوستت یکی از بهترین کارتون هاتو بدی چه کارتونی را میدی؟؟؟                                                                 2. اگه یه روز یکی بهت بگه دوست دارم چی بهش می گی ؟؟؟؟                                                                                               3. اگه یه روز بهترین دوستت بهت خیانت کنی چی کار میکنی؟؟؟                                         4. چن تا شکلک بفرست Big Grin        بای Wink
چند سوال دارم بیا جواب بده تا بهت  نمره بدم 1چند سوال دارم بیا جواب بده تا بهت  نمره بدم 1
پاسخ
 سپاس شده توسط -Edgar ، MR.FARZAM ، Thyme ، سایه2 ، سمیرا ناناز ، m.abdollahi ، کفش دوزک سایت ، kimia kimia1378 ، M A H S A N` ، shawkila ، *yoksel* ، [ SouL ] ، mnhh ، فرانه
آگهی
شرک 3
نمیگم
زندش نمیذارم
:bighug::bighug::bighug:
☝اجازه هست؟
ماخیلی دوستون داریم Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط mnhh
اگه مجبور شی تو تولد دوستت یکی از بهترین کارتون هاتو بدی چه کارتونی را میدی؟؟؟
کارتونی کادیه باشم
2. اگه یه روز یکی بهت بگه دوست دارم چی بهش می گی؟؟؟؟ برو بابا                      3.اگه یه روز بهترین دوستت بهت خیانت کنی چی کار میکنی؟؟؟ همون بلایی که سری یکی از رفیقا اوردم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شباهت این اقا خانوم ایرانی هارو شگفت زده کرد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند سوال دارم بیا جواب بده تا بهت  نمره بدم 1
پاسخ
 سپاس شده توسط mnhh
(23-08-2013، 23:33)نگار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شرک 3
نمیگم
زندش نمیذارم
:bighug::bighug::bighug:
1. 20 نمره                                   2. چرا نمیگی 0 نمره                        3. 20 نمره                                  4. 20 نمره                       افرین جمع کلی میشه 99 تا فقط اگه        سوال 2 را جواب می دادیBig Grin

(23-08-2013، 23:34)hooshi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه مجبور شی تو تولد دوستت یکی از بهترین کارتون هاتو بدی چه کارتونی را میدی؟؟؟
کارتونی کادیه باشم
2. اگه یه روز یکی بهت بگه دوست دارم چی بهش می گی؟؟؟؟ برو بابا                      3.اگه یه روز بهترین دوستت بهت خیانت کنی چی کار میکنی؟؟؟ همون بلایی که سری یکی از رفیقا اوردم
1.  20 نمره                                2.  20 نمره                               3. 20 نمره                                4. کجاس 0 نمره                      افرین جمع کلی میشه 99 نمره اگه سوال   4 هم جواب می دادی میشدی 100         افرینBig Grin
چند سوال دارم بیا جواب بده تا بهت  نمره بدم 1چند سوال دارم بیا جواب بده تا بهت  نمره بدم 1
پاسخ
 سپاس شده توسط mnhh
هنل ترانسیلوانیا  بهش میگم مطمینی پشتش ننوشنه ساخت چین؟؟ اگه بهم خیانت کنه می سپارمش دست خدا Heart
5020 6gd 899
پاسخ
 سپاس شده توسط کریستال ، mnhh
شرک 4
من یه پسرم من باید به یکی بگم دوسش دارم
اکانت تراوین و عصر پادشاهانشو Hک می کنم یه دعوای حسابی بعدش میاد ازم عذر خواهی میکنه منم می بخشمش اکانتاشم بر می گردونم

:112:
امتحانم چتوری بود

http://www.amin.blogfa.com

پدرم به من یاد داد دوستام رو نزدیکم نگه دار
و دشمنام رو نزدیکتر.
الپاچینو - پدر خوانده :491:
پاسخ
 سپاس شده توسط mnhh
آگهی
فیلم ترسناک میدم

منم دوست دارم

میکشمش

HeartHeartHeart

Bring it on back to me

پاسخ
 سپاس شده توسط mnhh
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط mnhh
کپی هتل ترانسیلوانیا
تابحال کسی این جمله رو بهم نگفتهBig GrinBig Grin
یه جمله هست که میگه من با کناریت کنار نمیاورم کنار میرومSleepy
پاسخ
آنه شرلی.هیچی نمیگم.تاجایی که بتونم التمای میکنم اگ نشد ک هیچی.Heart
grou
999
بامن بازی نکن بخوام باهات کنم شهربازی میشی
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان