امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خـوش اخلـآق هـآ چـه میپوشند؟

بعضي از رنگ ها هستند که با ديدن آن ها چيزي برايمان تداعي مي شود.سبز يکي از اين رنگ هاست که نشانگر چابک و قوي بودن فرد است و بيننده با ديدن آن اين حس در آن تداعي مي شود.

گفتني است،لباس هاي جيب دار اغلب رسميت کمتري نسبت به لباس هاي ساده دارند براي همين لازم نيست از آن ها در مراسم رسمي استفاده کنيد.

دانشمندان با انجام تحقيقي روي زن ها و مردها دريافتند افراد شاد و افرادي که در اجتماع حضور پر رنگي دارند وقادرند با افراد ارتباط خوبي برقرار کنند اغلب رنگ هايي مثل هلويي آبي کم رنگ را در لباس هاي خود زياد استفاده مي کنند.

اگر روحيه ريسک پذيري داريد لباس هاي شاد مي تواند روحيه شما را به خوبي نشان دهد و با ترکيب رنگ هاي مختلف مي توانيد اعتماد به نفس خود را در لباس پوشيدن افزايش دهيد.
پاسخ
 سپاس شده توسط -Edgar ، ~raha~ ، BAHEREH!!`´ ، marjan74 ، lili st ، KOH ، βΑllεяiηΑ♡
آگهی
آره دقیقا
مثلا یه رنگه خاصی مثه صورتی یا سبز یا نارنجی بپوشی همه نگات میکنن و تو چشه همه ای
ولی وقتی که افراد اعتماد به نفس داشته باشن که اینجور رنگارو استفاده کنن
واقعا ممنون
۲۰ بار دیدمت . ۱۹ بار بهت خندیدم . ۱۸ بار به من اخم کردی . ۱۷ بار از دستم خسته شدی . ولی ۱۶ بار دیگه سعی کردم و ۱۵ جمله عاشقانه را ۱۴ بار به ۱۳ زبون و ۱۲ لهجه و ۱۱ روز و ۱۰ بار به کمک ۹ نفر به تو گفتم . اما تو ۸ بار قهر کردی . ۷ بار روتو از من برگردوندی و من ۶ بار برات مردم . ۵ بار قربونت رفتم و ۴ بار نازتو کشیدم . تا ۳ بار ناز کردی و ۲ بار خندیدی و جونمو به لب رسوندی و
 هنوز  ۱ بارهم نگفتی دوستم داری.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان