امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد و دل

سلام بچه ها دلم خیلی پره گفتم به کی بگم گفتم به همتون راستیتش من قدیما شاید سال 90 بود اومدم تو انجمن به اسم س ملکی بعد اولین دوستای من یه جورایی اجیام دونفر دوست شدم به اسم مهوش و عاطفه جوووووون بعد یه اتفاقی افتاد عاطفه اسمشو عوض کرد منم فکر کردم یه نفر دیگست بهش هرچی از دهنم در اومد گفتم الانم با من قهره  البته 2 3ماهی میشه نیامده ولی قبلش که امده بودکلی باهم دعوا کردیم و با ز رفت حالا هر کی یه بار دیدش بهش بگه خیلی دوسش دارم
خوب من کلی دوست دیگه پیداکردم همشون رفتن از اونا فقط مهوش بهترین دوست و اجی دنیا برام موند من مهوش را خیی دوسش دارم هم مهوش هم عاطفه اندازه هم این دوتا فقط اجیمن بقیه یه دوستن عادی
آگهی
من چی بگم که روز دوبار شکست عشقی می خورم الان رو بازوم همه جاش پرشده از جای سیگار من الان  دپرسم ..cryingcrying
WinkWink
ارﮧ اوبی مارو دیدی سرو بنداز پایین
.
درد و دل 1

سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
دروغ نگم به جز من یکی دیگه داشتی رفتی. یکی دیگه داشتی رفتی. Telegh_43
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط TinaMk
(20-08-2021، 0:24)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط اونا اجیامن تو چی میگی تو ک اجیم نیستی
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(20-08-2021، 0:25)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2021، 0:24)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اندازه یه دنیا دوسشون داریTelegh_51
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط TinaMk
(20-08-2021، 0:26)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2021، 0:25)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله من مهوش را خیلی دوست دارم
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
آگهی
(20-08-2021، 0:27)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2021، 0:26)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله من مهوش را خیلی دوست دارم

cry girl
نآشناس

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان