امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رمان بسیار زیبای ببار بارون (به قلم نویسنده رمان گناهکار:fereshteh27)

پیام نویسنده:
سلام!واقعا نمی دونم چی بگم..چی بگم که به قول اون دوستمون فکر نکنید که دارم گولتون می زنم!واقعا توقع نداشتم اون حرفا رو ازتون بشنوم!نمی دونم شاید تو یه همچین موقعیت هایی باید قرار گرفت تا طرفداران واقعیتو بتونی بشناسی!عده ای جوری طلبکارانه برخورد می کنن و میگن چی شد چرا رمانو ادامه نمیدی سرد شدم و رمان بی مزه شد که به خودم شک می کنم و میگم نکنه این بنده خداها چیزی دست من گرو دارن یا خدایی نکرده پولی بابت خوندن نوشته هام میدن یا شاید هم من قولی دادم که نتونستم عمل کنم و یا هزارتا چیز دیگه که اینجور جبهه می گیرن و طلبکارن ازم؟!..باور کنید تا یک ساعت با خودم فکر می کنم که دلیل این کارشونو بفهمم ولی باز می بینم من قبلا همه چیزو براشون توضیح دادم حالا چرا نمی خوان بفهمن نمی دونم مشکل از کجاست!

من داشتم رمانم رو ادامه می دادم همونطوری که گفته بودم هر آخر هفته با پستای تپل می اومدم پیشتون..ولی چی شد؟!..اون از خدا بی خبرا رمانمو بدون اینکه اسممو آورده باشن کپی کردن تو مجله شون و به کل هر چی حال و حوصله واسه م مونده بود رو زدن و داغون کردن!..بعدشم که خبر بارداریمو بهتون داده بودم!..نمی دونم چند تا خانم متاهل تو این سایت هستن که این تجربه رو داشته باشن و بدونن این دوران چقدر سخت و حساسه..ولی باور کنید الان 1 هفته ست حالم اصلا خوب نیست!..کسل و بی حوصله ام و مرتب احساس خستگی و خواب آلودگی دارم..جدیدا هم که حالت تهوع بهش اضافه شده و....خلاصه تا بعداظهر این بساط منه..

سعید بیچاره هم که تا میاد خونه هم ظرفا رو می شوره هم وایمیسته پای گاز آشپزی می کنه رمان بسیار زیبای ببار بارون (به قلم نویسنده رمان گناهکار:fereshteh27) نمیذاره دست به چیزی بزنم فقط هر سوالی داشته باشه میاد می پرسه..سر نمک ریختن تو غذا می ترسه!..رمان بسیار زیبای ببار بارون (به قلم نویسنده رمان گناهکار:fereshteh27) اصلا آشپزی بلد نیست جز یکی دومورد که خیلی هم آسون درست میشه قراره به این واسطه ازش یه آشپز ماهر بسازم!..رمان بسیار زیبای ببار بارون (به قلم نویسنده رمان گناهکار:fereshteh27) رمان بسیار زیبای ببار بارون (به قلم نویسنده رمان گناهکار:fereshteh27) خب بگذریم..از بحثمون خارج نشیم..دکتر احتمال داده با توجه به علائمی که دارم و آزمایشاتم دوقلو باردار باشم ولی خب بازم تا نرم سونو مشخص نمیشه!..شب هم که میشه به زور خودمو جمع و جور می کنم که بتونم یه کم پیش همسرم باشم و بهش برسم که حداقل خستگی کمکایی که در روز بهم می کنه تو تنش نمونه!..شبا هم که حداقل تا 2 نمی تونم بیدار بمونم جز این یکی دو شب که داشتم رو انجمن وبم کار می کردم چون قراره راه اندازیش کنم!..

حالا فکرشو بکنید من با این اوضاعی که دارم بخوام هر روز پست بنویسم و بذارم..قصدم این بود اخر هفته ها بیام که اون احمقا ببار بارون رو دزدین!..بعدشم که اعصابم ریخت بهم..الان که کمی آروم شدم شما باید باهام همچین برخوردی بکنید؟!..خسته شدید؟..دیگه حوصله تون نمی کشه؟!..ادامه ندید..من هم آدمم از فردام که خبر ندارم..من از کجا باید می دونستم ممکنه این اتفاقات پیش بیاد که واسه ش برنامه ریزی کرده باشم؟!..حالا هم نگفتم رمانامو ول می کنم..گفتم ادامه میدم و کاری هم به حرف کسی ندارم..واقعا از اون دوستای گلی که تو این مدت واقعا من و حال و روزمو درک کردن و با جملات گرم و شیرینشون روحیه مو بهم برگردوندن باید ممنون باشم!..اینکه من هنوز اینجام و نمی خوام رمانامو رها کنم به امان خدا فقط به خاطر وجود پاک شما عزیزای دلمه و بس!..

الان هم هیچ قولی نمیدم پس نپرسید که کی ببار بارون و یا ویرانگر رو ادامه میدم..شاید امشب..شاید فردا..شاید هم اخر هفته..نمی خوام قولی بدم که بعد نتونم بهش عمل کنم!..قبلا هم گفتم من هر وقت بخوام پست بذارم اینجا و یا تو پروفم اطلاع میدم پس خیالتون راحت باشه!..دخترخانمای گلی هم که نمی تونن حال منو درک کنن یه چند تا سوال کوچیک از مادرای گلشون بپرسن کامل گوشی دستشون میاد که یه خانم باردار چقدر باید تو این دوران مراقب خودش باشه!شاید اون موقع دیگه اینجوری جبهه نگیرن..خانم متاهل و مادرای عزیز نودهشتی هم که دیگه کامل در جریان همه چیز هستن و می دونن من چی میگم!..

بچه ها تو این وضعیت رمان نوشتن خیلی سخته ولی من دارم اینکارو می کنم..شما دوست دارید همه چیزو هول هولکی تموم کنم بره پی کارش؟..ولی من نمی خوام با رمانام اینکارو بکنم!..هم ببار بارون به وقتش تموم میشه و هم ویرانگر رو ادامه میدم!..ولی تو این راه به گذشت و درک و دلگرمی شما دوستای گلمم احتیاج دارم..پس تنهام نذارید
رمان بسیار زیبای ببار بارون (به قلم نویسنده رمان گناهکار:fereshteh27)
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥h@di$♥ ، maryamam ، m love f ، آنیکا 2014 ، saba 3 ، shima77 ، Berserk ، *Dokhtare.Ariayie * ، faez 17 ، I'm shady ، عشق سلنا ، آرشاااااااام ، atrina81 ، shamim79 ، -Demoniac- ، میر شهریار ، هــاانـا ، mehraneh# ، Mohanna1081 ، puddin ، فاطمه 84
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ببار بارون - s1368 - 27-08-2013، 16:38
RE: ببار بارون - aCrimoniouSs - 29-08-2013، 12:11
RE: ببار بارون - s1368 - 29-08-2013، 16:34
RE: ببار بارون - s1368 - 31-08-2013، 7:57
RE: ببار بارون - s1368 - 01-09-2013، 8:02
RE: ببار بارون - s1368 - 07-09-2013، 8:21
RE: رمان بسیار زیبای ببار بارون (به قلم نویسنده رمان گناهکار:fereshteh27) - s1368 - 17-06-2014، 7:40

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow یه رمان خیلی قشنگ.نخونی نصف عمرت فناست
  رمان عشق من ، عشق تو (عاشقانه ، معرکه) به قلم: خودم
  رمان عاشقانه ( کراش من توی دانشگاه یه دختر ترسناکه) به قلم خودم. پارت پایانی.
  رمان عاشقشم؟
  رمان تلخ و شیرین
  رمان فوق‌العاده ترسناک «فرزند ابلیس» | نوشته‌ی خودم
Exclamation داستان بسیار ترسناک خونه جدید !
Heart رمان[انتقام شیرین]
  رمان تمنا برای نفس کشیدن
  رمان الناز (عاشقانه)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان