امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لواندوفسکي: رئال، منچستر و چلسي دنبالم بودند

لواندوفسکي: رئال، منچستر و چلسي دنبالم بودند

مهاجم دورتموند فاش کرد سال گذشته تيم‌هاي چلسي، منچستريونايتد و رئال‌مادريد خواهان جذب او بوده‌اند.
[color][size][font]
لواندوفسکي: رئال، منچستر و چلسي دنبالم بودند 1
[/font][/size][/color]

[color][size][font]

[/font][/size][/color]
پس از اينکه روبرت لواندوفسکي فصل گذشته با پيراهن بورسيا دورتموند در ليگ قهرمانان اروپا درخشيد، مورد توجه تيم‌هاي مطرح اروپايي قرار گرفت. تيم‌هاي رئال‌مادريد، منچستريونايتد و بايرن‌مونيخ خواهان جذب اين مهاجم لهستاني بودند ولي در نهايت باشگاه دورتموند حاضر به فروش وي نشد.

به گزارش تسنيم، مهاجم لهستاني دورتموند اعلام کرد پس از ديدار رفت مرحله نيمه‌نهايي ليگ قهرمانان سال گذشته که دورتموند موفق شد 4 بر يک رئال را شکست دهد ژوزه مورينيو به او پيامکي فرستاده و از او خواسته به او در باشگاه بعدي که خواهد رفت ملحق شود.

لواندوفسکي در گفت‌و‌گو با «سان» گفت: بله، مورينيو برايم چنين پيامکي فرستاد ولي نمي‌خواهم در اين مورد زياد صحبت کنم. صحبت‌هايي که بين ما رد و بدل شد خصوصي است و نمي‌خواهم چيزي از آنها را بگويم. تنها تائيد مي‌کنم که با ژوزه صحبت کردم.

وي افزود: چند بار با هم صحبت کرديم و شماره مورينيو را هنور هم در گوشي‌ام دارم. برايم مايه افتخار است که مربي سرشناسي همچون مورينيو به من پيامک زده است. صحبت با او هميشه خوب است ولي اين اولين باري نيست که چنين شرايطي دارم.

مهاجم 24 ساله زردپوشان همچنين عنوان کرد با سرالکس فرگوسن، سرمربي پيشين شياطين سرخ هم در ارتباط بوده است. لواندوفسکي گفت: يک سال پيش از اين با فرگوسن در تماس بودم و آن هم احساس خوبي بود. سرالکس هم نتوانست نظرم را براي حضور در ليگ برتر انگليس تغيير دهد. صحبت ما مربوط به يک سال پيش مي‌شود ولي اين اتفاق در موقع مناسبي نيفتاد چون مي‌خواستم پيش از اينکه به باشگاه بزرگي بپيوندم با دورتموند به موفقيت‌هاي بزرگي برسم.

لواندوفسکي خاطرنشان کرد: پس از ديدار دور برگشت از مرحله نيمه‌نهايي ليگ قهرمانان اروپا در دفتري نزديک به رختکن من و فلورنتينو پرس به طور مختصر به گفت‌و‌گو پرداختيم ولي پاسخ منفي به او ندادم و بيشتر به صحبت‌هاي پرس گوش کردم.
[color][size][font]
[/font][/size][/color]
آگهی
بی کیفیت
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ریسک دروازه‌بان لوانته پیروزی را از رئال گرفت (عکس)
  تکذیب شد؛ مدافع‌آلمانی راهی منچستر‌یونایتد نمی‌شود
  هواداران رئال خواهان ماندن ستاره ژاپنی (عکس)
  خلاصہ فینال لیگ اروپا (منچستر یونایتد - ویارئال)
  این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس)
  اتمام حجت رئال؛ این ۴ بازیکن را نمی‌فروشیم (عکس)
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  نصف رئال مقابل سه‌چهارم لیورپول
  پیشنهاد ۸۰ میلیونی منچستر یونایتد به ستاره اتلتیکو مادرید
Clocket رونالدو و رئال مادرید با هم در ارتباط هستند (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان