امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^

(26-08-2013، 16:35)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 16:32)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 16:28)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حس خاصی نداشتمSleepy
ملـــــــی جونم تا نویسنده و سپس مدیر ازمایشی نشی مدیر نوموشی!!
من شانسم از همتو ن بشترررررررررررررررررهBig GrinBig GrinBig Grin

دخدرم؟؟؟

چون الان نویسنده ای اینو میگی؟؟؟
جانم؟!
من دخدرتوم؟!
دوروخ میگی!!
من شوهر لادنم!!Big Grin
رزی م دخدرمه!
ملی م اگه بخواددخدرمه!Shy
(26-08-2013، 16:32)+shina+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 16:29)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 16:27)+shina+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: سلام بچه علاف بیکار هروخ من هستم توم هستی
Big Grin

خوبی؟

مرررررررررسی!!
ی وخ نری وبتا!!!Confused
چون تو گفتی دیگه نمیرم Big Grin

باشه نرو
ولی عاشق اهنگ وبتم!Angel

(26-08-2013، 16:34)+shina+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: مینا کیه؟
نام کاربری؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
BadOne [img]images/buddy_offline.gif[/img]

فک نکنم دخدر باشها!!
بسپاسید و گرنه میبندم گفتگورو!!Shy
نظر لدفته آژی Shy
 سپاس شده توسط *Nafas*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ - +shina+ - 26-08-2013، 16:46

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان