امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^

(27-08-2013، 23:52)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باز گفت خیلی بی ادبیDodgy من خیلی هم با ادبم. تو بد برداشت میکنی از بس که منحرفی.
خیلی بـــــــی ادبی-_-
من با بی ادبا کاری ندارم-_-
(27-08-2013، 23:54)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: مـامـی من خـودمـ به شخصه جـآی گزینت میشمـ^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^

نـگـو الانـ اشکمـ در میـآد یه سری بچـه بی تربیت از اشرفـی میـخـوانـ بریزن اونـجـآ مـآهـمـ میخوایـمـ حـآلـشـونـو بـگـیریـمـ

ولــی تو نیستـی دیـگـه سـآلـ بعدشمـ مـا میریمـ

البت هیشکی خودم نمیشه پری-__-
هعــــی جام خالی اشک همتونو درمیاوردم وگرنه-___-
خخخ با نــُــصی جون حال کنید:ag54:

شما چه بدبختید باید صبر کنید تا گنده هاتون از مدرسه برن تا بشید گنده ی مدرسهBig Grin ما چون مدرسمون همون سالی ساخته شد که سال نخست دبیرستان بودیم به همین سبب هر سال گنده ی مدرسه ایم . برای نمونه امسال چهارم نداریم و ما سوم هستیم پس به همه زور میگیم. ولی خیلی فرق داره گنده بازی های 
ما گنده ایم دیه-___-
آغـــآ انقد دلم میخواس تو مدرسه پسرونه باشم):
جوشون خیلی باحاله):
مث دخترا لوس نیسن-_-
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ღSηow Princessღ ، ~JaSmIn~

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ^ـــ^♂/ ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه ی چِـــِ ــهــِ ــــل ↘ ♂^ـــ^ - L.A.78 - 28-08-2013، 0:02

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان