امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بازی تست تمرکز(از دست نده جون خودم خیلی باحاله)

13/69
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازی تست تمرکز(از دست نده جون خودم خیلی باحاله) 3
پاسخ
آگهی
21 ثانیه
پاسخ
من تونستم برام نوشت شما از تمرکز بالایی برخوردارید دارم از خوشحالی ذوق مرگ میشم وای یعنی منم یه استعدادی دارم خدایا شکر:84::29dz::hje:
پاسخ
Wink 
عالییییییییییییییه من رکوردم 14وخورده ای شدSmile
پاسخ

بازی تست تمرکز(از دست نده جون خودم خیلی باحاله) 3به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سرویس بین‌ الملل باشگاه خبرنگاران
به نقل از شبکه العالم، در هر حمله احتمالی به سوریه، چند سناریوی متفاوت را می‌توان مورد بررسی قرار داد که بدون شک در نشست فرماندهان نظامی کشورهای حامی مخالفان در اردن نیز مورد توجه قرار گرفته است. این سناریوها را می‌توان به صورت ذیل برشمرد:

1- ایجاد یک منطقه حائل در طول مرزهای ترکیه و اردن که در آن مانع از ورود ارتش سوریه شوند. این منطقه در نهایت به محیط امنی برای حملات گروه‌های مسلح خواهد شد. بر این اساس؛ دایره جنگ در سوریه با توجه به حمایت مستقیم از گروه‌های مسلح و وضع پیچیده منطقه‌ای به شدت گسترش خواهد یافت.

2- در سناریوی جایگزین این طرح، یک منطقه پرواز ممنوع ایجاد خواهد شد که بر اساس آن نیروی هوایی ارتش سوریه اجازه فعالیت در آن را نخواهد داشت. در این منطقه، گروه‌های مسلح می‌توانند زیرساخت‌های خود را برای ادامه جنگ با دولت مرکزی تهیه و متمرکز کنند. در این طرح، مخالفان مسلح از آتش نیروی هوایی سوریه در امان خواهند بود و جنگنده‌های کشورهای خارجی نیز می‌توانند با امنیت در آن پرواز کنند.

3- اما سومین سناریویی که بیشتر مراکز مطالعاتی بر آن تمرکز دارند و آن را محتمل برمی‌شمرند، حمله محدود هوایی به مراکز مهم و راهبردی ارتش سوریه مانند نیروی هوایی، پادگان‌های نظامی و در نهایت موشک‌های بالستیک و سیستم دفاع ضدهوایی این کشور است.

نتیجه اولیه چنین اقدامی، تضعیف ارتش سوریه به نفع گروه‌های مسلح است که این گروه‌ها در سایه آن می‌توانند پیشروی‌هایی در برخی از مناطق به خصوص در حلب، ادلب و دمشق داشته باشند و فشار بر ارتش و دولت سوریه را سخت کنند تا در هر معامله‌ای که قرار است در آینده صورت بگیرد، امتیازات بیشتری بدهند. اما نتایج بلندمدت این طرح غیرقابل پیش بینی است، چرا که بستگی به میزان و ابعاد پاسخگویی ارتش سوریه به آن دارد، در صورتی‌که ارتش این کشور تصمیم گرفته باشد به این حملات پاسخ دهد و این حملات هم نتوانند به صورت دقیق و در یک محدوده زمانی معین، ارتش سوریه را زمین‌گیر کنند شکست راهبردی و غیرقابل جبران برای کشورهای حمله کننده به شمار خواهد رفت.
پاسخ
17 ثانیهBig GrinBig GrinBig Grin

. don't be sorry , be better 
پاسخ
 سپاس شده توسط monster girl+
آگهی
ممنون.من یه جای دیگه این بازی رو دیده بودم
پاسخ
ممنون ...
دریا باش تا بعــــــــــــــــــــضــــی ها از با تو بودن لذت ببرند و
بعــــــــــــــــــضــــی ها که لیاقت تو را ندارند در تو غرق شوند .6gd
پاسخ
13.367Heart:cool:
بازی تست تمرکز(از دست نده جون خودم خیلی باحاله) 3
پاسخ
ممنون که نظر دادینHeart
چشای داغونت خوب یادم میاد // وقتی با همه 2 تا بودن با من زیاد
میکشیدیم همو مثل پاکت سیگار // هیچ وقت نمیشدیم ما با ساعت بیدار
وقتی حالم بد بود شونه ی لاغرت // میدونستم واسم خونه ی آخره
میفتادم رو اون گوشه ی دامنت // دنیا وامیستاد با هر چی روزه و ساعته

بازی تست تمرکز(از دست نده جون خودم خیلی باحاله) 3" />
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بهترین بازی که تا حالا بازی کردی چیه ؟؟
  بازی اساسینس کرید 3 بیا ببین چه بازیه باحالیه خداییش خیلی خوبه + کلیپش با صدای بهادری
  اولین بازی استرتژیکی که بازی کردید چی بوده ؟؟
  دانلود برنامه مبدل بازی های قدیمی سگا و میکرو + خوذ بازی ها
  کدام سبک بازی را بازی میکنید ؟؟
  دانلود بازی مدیریتی دفاع اسباب بازی ها Toy Defense 2
  مکان های عجیب در بازی GTA V خودم تست کردم
  2 تا تم زامبی دیگه که خودم ساختم
  دانلود مجموعه بازی های فلش (بازی های فضایی)
  دانلود مجموعه بازی های فلش (بازی های اکشن)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان