امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مقایسه ی توان نظامی ایران واسرائیل

وای دوباره سرمم درد گرفت بابا بسه دیگه خوب اصلا همه دروغ میگنBig GrinBig Grin
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
 سپاس شده توسط shipar
آگهی
خوب به هرحال اگه جنگم بشه اسراییلل شکست میخوره ولی ما هم تلفات میدیم سنگین
 سپاس شده توسط shipar
به فکر جنگ نباش جنگ به ضرر همه است هیچ سودی هیچ زمانی در جنگ نبوده ونیست اصلا ولش کن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

مقایسه ی توان نظامی ایران واسرائیل 5
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط shipar
(23-03-2012، 14:30)اما نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای دوباره سرمم درد گرفت بابا بسه دیگه خوب اصلا همه دروغ میگنBig GrinBig Grin
دختراروچه به این چیزاBig Grin
اصلاشماچیزی ازجنگ سردرمیاریدHuhBig GrinBig Grin
شوخی میکنم
خوشحالم که دختراهم به این موضوعات اهمیت میدن
(23-03-2012، 14:52)alireza_1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب به هرحال اگه جنگم بشه اسراییلل شکست میخوره ولی ما هم تلفات میدیم سنگین
اسرائیل که حتماشکست میخوره
اگه تلفات جانبی روبذاریم کنارایران تلفات قابل توجهی نمیده وحملاتش اغلب موشکی وهوایی هست تازمینی
(23-03-2012، 9:48)alireza_1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افرین SleepyBig Grin
ولی اخر نفهمیدیم رتبه نظامی ایران توجهان دقیقا چندهHuh
(23-03-2012، 9:49)اما نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از پی بوی بپرس بهت میگهSleepy
رتبه ی نظامی هیچ کشوری جزچین وروسیه دردنیامشخص نیست
(23-03-2012، 9:51)alireza_1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون همش از خودش درمیاره یه نیگا به تایپیکاش بندازی می فهمی نه تنها منبع نداره بلکه همش خالی بندی و اشتلاهه و حاظرم با اطمینان بگم از خودش در میاره با اینکه اشنا ماس و پسر دایی رفیق فابریک خارج از نتیمه Sleepy میگه اسراییل هیچی زیر دریایی نداره
ایران 10 هزار تا خودرو لجستیکی داره و 10 هزار تا تانک داره HuhHuhHuhHuhConfused
دست شمادردنکنه
خودروی لجستیکی چیه؟مال ایران چه نوعیه؟اصلالجستیکی یعنی چی؟چه قدرتی به یک خودرومیده؟خودروی لجستیکی چه کاربردی داره؟
ایناروجواب بدهیدBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
اگه برای اطلاعات نظامی یک منبع مشخص داشته باشی دورازجون حماقته چون هیچ کس کاملادرست نمیگه حتی من وآمارروز به روزتغییرمیکنه
شایدامروز4تاتانک خراب بشه فردا10تااضافه بشه پس فردا20 تاکم بشه کسی چه میدونه
(23-03-2012، 9:59)اما نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطمئن باش داره از کجا میدونی نداره اون خودش خلبانه
برای اولین بار
نه ببخشیددومین باربااماموافقمBig Grin
(23-03-2012، 10:04)alireza_1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خلبانه ولی اون نیروی هوایی هستش ربطی به نیرو زمینی نداره اینا دوتا موضع از هم جدا هستنSleepy
من پدرم تونیروی زمینی سپاه هست وقبلاتونیروی دریایی بوده
(23-03-2012، 10:14)اما نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما در هر صورت میتونه منابع صحیحو در اختیار بذاره هر چند به من دیگه ربطی نداره باید به زنش بهناز بگم بیاد جوابتو بدهSleepy
منبع صحیح عقل هرآدمیه وهروقت معتبره که آدم همه ی جوانب روبررسی کنه وبه یک نتیجه برسه
ازعقیدش دفاع کنه وهرلحظه تغییرش نده به جزوقتی که واقعابفهمه تفکرش اشتباهه ودلیل ومدرک کافی داشته باشه

(23-03-2012، 14:22)nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این تازه اسرائیله که انقدر از ما قوی تر وای به حال امریکاHuh.جناب علیرضا راست میگه من هم گفتم تجهیزات ایران همه پوسیده است

وپوسیده ها هم مال زمان شاهه.محمدرضا پهلوی هم با مزودری غربی ها اونا رو گرفت اما ما33ساله اصلا تلاش نکردیم یک زیر دریایی هلی

کوپتر تاپ وقدرتمند بسازیم وهمش متکی به این واونیم.متاسفانه تا وقتی مدم تلاش نکنند ومتکی به بگانه ها باشن وضع مملکت کلا پوسیدست.
350هواپیمای شفق به اصطلاح صفر سوم فروردین به ارتش تحویل داده شد+700هواپیمای جنگنده ی آذرخش2
ایران موفق به تولیدزیردریایی کلاس غدیروخیبرونهنگ شده
تجهیزات ارتش شاه به جزیه تعدادی هواپیماتقریبادیگه اثری ازشون نیست
اگه ماهنوز تانک ام60 زمان شاه روداشتیم که همون عربستانش تاحالاصدباره حمله کرده بود
اسرائیل خواب قوی تربودن ازایران رونمیبینه وایران شبانه روزکابوسشه
(23-03-2012، 14:28)alireza_1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه هواپیماها و ناوامون پوسیدس بقیه چیزامون خیلی قدرتمند تره و اسراییل رو قورت میدیم
ناوچه جوشن 2 هفت ساله توخدمته-دوناوجدیدناشناس جدیدابه ناوگان دریایی پیوستن
ناوشکن فجر3وجماران 5سال نیست توخدمتن
700جنگنده ی شفق به زحمت3سال خدمت کردن
ایناپوسیدن؟چقدرپوسیدگی توایران سریعه به گمونم برای رطوبته بیابونه!!

جنابp-boyشما گفتی اسرائیل زیر دریایی نداره من عکساشو چند صفحه قبل گذاشتم وثابت کردم داره وچه جورش هم داره.
دراین مورد چی داری بگیBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط shipar
شما دارید راجب جنگ صحبت می کنید
به نظرمن که ادم اگه تو شرایط جنگ نباشه نمیتونه تصمیمی راجب شکست و پیروزی بگیره
و شاید یه رهبر عاقل ریاست اسرائیل رو بر عهده بگیره و ایران را شکست بده
زیاد هم نباید ما به همین تجهیزات اکتفا کنیم
و یکی از عوامل در پیروزی اینه که فرماندهان باید سیاست باهوش عاقل و .... باشه
A little thought can make all the difference
 سپاس شده توسط shipar
آگهی
بحث خوبی بود ،من نمیخوام دخالت کنم ولی این آماری که تو پست اول گذاشتین کاملا نامعتبره! تقریبا تمومش نامعتبره !
(بمب افکن سبک:
2000
azarakhsh
F14 Bombcat
بمب افکن سنگین:
6400
c130
antonev
بویینگ747-707)
خداییش اینا رو از کجا نوشتی؟از کی تا حالا آذرخش و اف 14 که یه هواپیمای رهگیر شکاریه شده بمب افکن! اونم ایران 2000 تا داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! C130 و بویینگ مسافربریه نه بمب افکن سنگین!!!!!!
عزیز با این حساب که شما نوشتی مجموع توان نظامی ارتش و سپاه از آمریکا هم بیشتره!!!!!!!!!!!!
من فقط یه نمونه از نوشته هات رو کپی کردم این آمار کاملا اشتباهه،لااقل یه منبع معتبر بده و بگو از کجا اینا رو آوردی،من با مدرک بهت ثابت میکنم که اینا اشتباهه
جای هیچ شکی نیست اسرائیل تو نیروی هوایی از ایران برتره ،شما میگی یه کم خرت و پرت از آمریکا خریدن و به جنگنده های F35 اشاره میکنی در حالی که F35 از پیشرفته ترین شکاری های حال حاضر دنیاست
تو رو خدا اطلاعات اشتباه به خورد مردم نده.....................................
 سپاس شده توسط best~girl ، ☭Nicola☭
به حرفاش اعتماد نکنید همان طور که خودش گفت باید تحقیق برسی کرد تا به امار دقیق دست یافت
A little thought can make all the difference
 سپاس شده توسط shipar
مسائلی مثل آمار دقیق نظامی کشور ها اصولا جزو موارد سری وامنیتی است واگر فاش شود ممکنه اشخاصی از اونا سو استفاده کنند وطرح ریزی ضد اون کشور انجام بدن.
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط shipar
(24-03-2012، 8:58)nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جنابp-boyشما گفتی اسرائیل زیر دریایی نداره من عکساشو چند صفحه قبل گذاشتم وثابت کردم داره وچه جورش هم داره.
دراین مورد چی داری بگیBig Grin
من گفتم ناوشکن نداره
3زیردریایی داره
فکرکنم اشتباه کرده باشم بایدنگاه کنم
(24-03-2012، 10:41)shipar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بحث خوبی بود ،من نمیخوام دخالت کنم ولی این آماری که تو پست اول گذاشتین کاملا نامعتبره! تقریبا تمومش نامعتبره !
(بمب افکن سبک:
2000
azarakhsh
F14 Bombcat
بمب افکن سنگین:
6400
c130
antonev
بویینگ747-707)
خداییش اینا رو از کجا نوشتی؟از کی تا حالا آذرخش و اف 14 که یه هواپیمای رهگیر شکاریه شده بمب افکن! اونم ایران 2000 تا داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! C130 و بویینگ مسافربریه نه بمب افکن سنگین!!!!!!
عزیز با این حساب که شما نوشتی مجموع توان نظامی ارتش و سپاه از آمریکا هم بیشتره!!!!!!!!!!!!
من فقط یه نمونه از نوشته هات رو کپی کردم این آمار کاملا اشتباهه،لااقل یه منبع معتبر بده و بگو از کجا اینا رو آوردی،من با مدرک بهت ثابت میکنم که اینا اشتباهه
جای هیچ شکی نیست اسرائیل تو نیروی هوایی از ایران برتره ،شما میگی یه کم خرت و پرت از آمریکا خریدن و به جنگنده های F35 اشاره میکنی در حالی که F35 از پیشرفته ترین شکاری های حال حاضر دنیاست
تو رو خدا اطلاعات اشتباه به خورد مردم نده.....................................
سپاه که نه ولی ارتش چرا
شمابگوازکجامیگی اینانامعتبره؟من دقیق ننوشتم باتوجه به دیده هاوشنیده هام یه تخمینی زدم وگفتم وخوب تاحدی به واقعیت نزدیکه
1منبع داشتن حماقته ازنظرمن آدم بایدخودش فکرکنه
خوب منتظریم .... مدرکتون چی هست که ماخبرنداریم؟
آهان بااون تعدادهواپیماهای عصرحجر؟هواپیماهای بومیشون هنوزکابینش دیجیتالی نشده اونوقت تونیروی هوایی ازایران برتره؟؟؟؟؟
آمریکاسفارش اف35های خودش رواز500تابه200تاکاهش دادوبه گفته ی حتی مقامات نظامی آمریکااف35یک شکست برای شرکت تولیدکننده وکاربراین هواپیمایعنی ایالات متحده بوده ودارن مازادشون رومیندازن به کشورهای دیگه
چرارپتورنمیفروشن که ارزون تروبهترهست؟
باشه من اطلاعاتم اشتباهه مال شماکاملادرسته تاتعدادگلوله های تفنگ های سپاه روهم بلدی خوبه؟Big Grin
(24-03-2012، 12:03)nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسائلی مثل آمار دقیق نظامی کشور ها اصولا جزو موارد سری وامنیتی است واگر فاش شود ممکنه اشخاصی از اونا سو استفاده کنند وطرح ریزی ضد اون کشور انجام بدن.

دقیقا

اصلایادم رفت آمارزیردریایی هاروبدم چراحرف تودهن آدم میذارینBig Grin
اسرائیل 3یا4زیردریایی داره
Shiparجان شمایک آمارمعتبربه مابدی ممنونت میشم
(24-03-2012، 10:46).ali. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به حرفاش اعتماد نکنید همان طور که خودش گفت باید تحقیق برسی کرد تا به امار دقیق دست یافت

دوست داشتی بگوببرمت یه جای خوب واسه تحقیق
 سپاس شده توسط best~girl ، shipar ، .ali.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خفت(توان نظامی آلمان)
  تعداد تانک های ایران چقدر است؟ بهترین تانک ایران کدام است؟
  -عکس هایی از هواپیما ترابری نظامی آنتونوف ای‌ان-۲۶-
  |-هواگردهای ترابری نظامی اتحاد جماهیر شوروی از ۱۹۶۰–۱۹۶۹-|
  -عکس هایی از هواپیما نظامی بوئینگ ئی-۳ سنتری-
  -سه مدل هواگرد آموزشی و نظامی دهه 1980-
  _سه نمونه هواگرد نظامی ساخت آمریکا در دهه 1980-
  -چهار نوع از برترین هواگرد های نظامی آمریکا در دهه 1940-
  |-خودروی نظامی پیاده نظام بی‌ام‌پی-|
  درخواست نویسندگی در بخش مسائل نظامی و زیرشاخه ها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان