امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قطع کردن پای وحشتناک دختر چینی (+عکس)+12

مسئله پا تنها مشکلی نبود که سان با آن دست به گریبان بود، وقتی پدرش بر اثر نارسایی کلیه ۱۲ سال پیش فوت کرد و همچنین مادر او که دچار سرطان مری است ، وضعیت را برای او بدتر نیز کرده بود.

خانم سان جینگ جینگ اهل شهر انیانگ در چین وقتی دو ماه پیش پزشکان این تصمیم را به او اطلاع دادند بیش از حد معمول خوشحال شد!

این دختر ۲۲ ساله به طور مادرزادی پای راستش دچار وضعیت (انجیولیپوما) بود و آنقدر متورم شده بود که به اندازه بالا تنه او می رسید.

همچنان که این تومور بزرگ تر می شد درد او با تاول هایی که روی پای او را پوشانده بودند بیشتر شده و راه رفتن را برای او سخت کرده بود.

این تومور که بخش عمده آن از سلول های چربی تشکیل شده وخوش خیم بود او را از داشتن زندگی و کار نرمال محروم کرده بود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قطع کردن پای وحشتناک دختر چینی (+عکس)+12 1

او درباره وضعیتش گفت:”وقتی تابستان از راه می رسید از گرما پایم دچار تاول می شد و مرتب به روی زمین سفت و سخت کشیده می شد. وقتی زمستان می آمد دچار سرمازدگی می شد، چرا که با هیچ لباسی نمی شد آن را پوشاند و دچار خارش شدید می شد.”

مسئله پا تنها مشکلی نبود که او سان با آن دست به گریبان بود، وقتی پدرش بر اثر نارسایی کلیه ۱۲ سال پیش فوت کرد و همچنین مادر او که دچار سرطان مری است ، وضعیت را برای او بدتر نیز کرده بود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

“مادرم با سختی زندگی می کند، او همیشه دچار درد مزمن است ولی هرگز شکایتی نمی کند ، درعوض از من نگهداری می کند و من نیز از او نگهداری می کنم.”

“حتی در تاریک ترین لحظات زندگی ام، او مرا تشویق می کند تا قوی باشم و زندگی کنم. شاید اکنون درد پای من دیگر رفته باشد ولی سرطان مادرم نخواهد رفت . اگرچه تمام چیزی که می خواهم درمانی برای اوست.”.”

با وجود این مشکلات، سان در تمام طول مدتی که بیمارستان را ترک کرده و از پزشکان و پرستاران خداحافظی می کرد پیروزمندانه لبخند می زد. او اکنون امیدوار است بتواند با کسی آشنا شده، ازدواج کرده و تشکیل خانواده دهد.

پاسخ
 سپاس شده توسط "SoLmAz RaD" ، mahdi.ir ، ارمين2012 ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، !!nima!! ، natalia ، ! 卐 ♔ ๖ۜMehrad ✘卐 ! ، aLiReZaZ-iM ، an idiot ، شکوفه2
آگهی
وااااااااااااااااااای خدا شفاش بده گوناه دارهcryingcryingcrying
پاسخ
وااااااااااااااااااااای خیلی وحشتباک بودcryingcrying
اینم دستای من و مایکلم و ایما کوچولومون

پاسخ
وای!چه وحشتناکه عکس اولیUndecided
پاسخ
بیچاره
انشالله خدا مادرش رو شفا میده و براش نگه میداره
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
پاسخ
13اسپم پاک شد
پاسخ
آگهی
واااای چه قدر بد بزرگ شده پاش....

پاسخ
خیلی بده ادم پاش قطع بشه .تو بیماری های دیابتی هم دیدم دست و پا قطع میشه
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  وحشتناک ترین نامه دنیا که یک قاتل نوشت (عکس)
Shocked خواستگاری بیش از 200 نفر از این دختر زیبا!
  این دختر زیبا با گریه کردن جانش را از دست می دهد!!
  ازدواج اجباری دختر 9 ساله با سگ!
  مادری که دختر 11 ساله اش را اجاره می دهد
  چشمهای خاص دختر ایلامی زیبا ( عکس)
Clocket قتل و مثله کردن کارگردان سینما بابک خرمدین و انگیزه قاتل!
  عروس شدن یک دختر کم سن و سال(عکس)
  دختر پشمالو معروف به دختر‌ گربه ای (عکس)
  چینی ها در لامپ خوری هم بهترین شدند!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان