امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ دُ ♫♪

AngelAngel
چقد عالی!
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط pink devil
آگهی
اوففف!
ستی با سپی داشتم صحبت میکردم!
من قربون صداش بشم!♥
ستی! ..
بزنــگ!
خــط زدنِ مَـــن ، پـایــآنِ من نبـــود !!!
آغـــاز بی لیاقتـــیِ تـو بــود!
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
شومپتا رو نگا
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط pink devil ، Ƒαкє ѕмιƖє
(31-08-2013، 18:34)pink devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2013، 18:33)فرهاد1370 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو گفتوگوی آزاد 2 تا مدیر انجمن از صفحه ی 1 تا 300 فقط حاله همدیگرو میپرسن ما ک رفتیم

تو متولد سالِ هفتادی؟!:|

(31-08-2013، 18:34)نی نی شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2013، 18:31)pink devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2013، 18:30)نی نی شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پـــــوفــــ ........ چقدر من این حرف رو دوست دارم |:

دوســــــــی!♥ ___ ♥

جـــانــم ♥ــــ♥

دلـم واست تنـگ شـده بـود!♠___♠

من اگه میدونستم سایت برای زیر 15 ساله هاست عضو نمیشدم
 سپاس شده توسط AmItiSe
(31-08-2013، 18:35)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

AngelAngel
چقد عالی!

نفـــســم!
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، *Nafas*
(31-08-2013، 18:36)pink devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوففف!
ستی با سپی داشتم صحبت میکردم!
من قربون صداش بشم!♥
ستی! ..
بزنــگ!

:|

:|

ندارم Shy

نه اجازشو نه شارجشو :|

بذا ببینم چی میشه |:Angel

جون: «یه روزی، وقتی آخرین قطعه ماشینو درست کردم، می‏پرم توش و روشنش می‏کنم و تختِ گاز میرم تا برسم به آمریکای جنوبی.»
روی: «آره، "یه روزی"، این کلمهٔ خطرناکیه.»
جون: «خطرناک؟»
روی: «چون این دقیقاً یه کلمهٔ رمزه برای "هیچوقت".»
cof cof
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
آگهی
(31-08-2013، 18:35)L.A.78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote pid=969792 dateline=1377963193]
آغــآ قول میدم این9_10مــیاد._.
cry girl
[/quote]
اشکالی نداره میاد دیه ناراحت نباش عشق آوا (:
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪ 3
 سپاس شده توسط L.A.78
جناب 1370!
خواهر بزرگه ی من آناهیتا متولد سال 70!
به ابهتش بر میخوره بره فیسبوک!
بعد جنابعالی اینجا عضوی؟!
OMG !!!
بیشین بابا!
سـلام داش فرید!
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
(31-08-2013، 18:34)pink devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2013، 18:33)فرهاد1370 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو گفتوگوی آزاد 2 تا مدیر انجمن از صفحه ی 1 تا 300 فقط حاله همدیگرو میپرسن ما ک رفتیم

(31-08-2013، 18:34)نی نی شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2013، 18:31)pink devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2013، 18:30)نی نی شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوســــــــی!♥ ___ ♥

جـــانــم ♥ــــ♥

؟ ـــــ ؟ میشه راهنماییم کنی دوسم!؟

یادم نمیادش تورااااا گلم !!♥
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪ 3
(31-08-2013، 18:37)فرهاد1370 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوســــــــی!♥ ___ ♥

جـــانــم ♥ــــ♥

من اگه میدونستم سایت برای زیر 15 ساله هاست عضو نمیشدم
عاغا ..

ترکیدم ..Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ولی خو |:

این قدر رو نــِــرو نباش ..

cof cof

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ► گــُــفتُـ ـــگویِــ آزآد "نُــسخـِه 6×8 " ◄

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان