امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ دُ ♫♪

(03-09-2013، 9:40)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2013، 9:36)armin van beuorn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2013، 9:34)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2013، 9:31)armin van beuorn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2013، 9:29)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگم چطوره 98 بگیری!!!!
از Xp هم راحت تره!!!
7 عالیه... 8 هم خوبه ولی استارت منوش اذیت کرد، زدم عوضش کردم!
98 دیگه خیلی قدیمی شده ولی قبول کنید xp یه زمانی ترکوند الان هم خیلی ها ازش استفاده می کنن

Xp?!?!?!?!
آره راس میگی!!!
منو ترکوند!
بعضی روزا 5بار پشت سر هم ویندوز عوض کردم...
خدا واسه دل من ویندوز 7 رو فرستاد:|
خب ممکنه از حافظه یا گرافیک (گرافیک برای کندی و سرعت کامپیوتر خیلی مهمه اینو خودت می دونی ) ویندوز 7 هم خیلی باحاله ولی 8 خدایی چرته
حافظه و گرافیکم مشکلی نداشتن...
وویندوز 7 زدم هر ماه الکی عوضش میکنم، بیچاره آخ هم نمیگه!
8 هم عالیه فقط یذره حوصله میخواد تا باهاش راه بیوفتی.
منم که چیزی بنام حوصله حالیم نیس :/
پس الان من یه مدتی cd ویندوز هفتم خراب شده بعد ویندوز خودم هم خراب بود الان xp ریختم خیلی راحت دارم باهاش کار می کنم
♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ دُ ♫♪ - armin van buuren - 03-09-2013، 9:44

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ► گــُــفتُـ ـــگویِــ آزآد "نُــسخـِه 6×8 " ◄

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان