امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سرقت‌هاي سريالي نوعروس در مراسم پاگشا!!!!!!!!!!!!!

سرقت‌هاي سريالي نوعروس در مراسم پاگشا

تازه‌عروس وقتي براي پاگشا به خانه اقوام شوهرش دعوت مي‌شد، طلا و جواهرات ميزبان را به سرقت مي‌برد.

شرق: چندي پيش زني به پليس آگاهي اردكان يزد خبر داد از خانه‌اش سرقت و طلا و جواهراتش ربوده شده است، وقتي ماموران به خانه اين زن رفتند مالباخته توضيح داد: «امروز وقتي سراغ جعبه جواهراتم رفتم ديدم خالي است در حالي‌كه در چند روز گذشته هيچ اتفاق مشكوكي نيفتاده بود و نمي‌دانم دزدي كي و توسط چه فردي انجام شده است.»

ماموران با بازرسي محل به اين نتيجه رسيدند كه دزدي توسط فردي آشنا صورت گرفته است.

آنها وقتي فهميدند مالباخته دو روز قبل ميهماني گرفته و يكي از اقوامش را كه به تازگي ازدواج كرده پاگشا كرده بود بعيد ندانستند دزدي هنگام اين مراسم انجام شده باشد.

چند روز بعد زني ديگر شكايت مشابهي را مطرح كرد و كارآگاهان فهميدند اين فرد از اقوام همان مالباخته اول است و او نيز در خانه خود مراسم پاگشا برگزار كرده و از همان زمان طلاهاي وي ناپديد شده بود.

در هيچ‌يك از دو مراسم فرد تازه‌واردي به جمع خانواده به غير از عروس جوان وجود نداشت به همين سبب ماموران به تازه عروس ظنين شدند و به تحقيق از وي پرداختند.

اين زن كه شهلا نام دارد در بازجويي‌هاي اوليه خودش را از ماجراهاي سرقت بي‌خبر نشان داد اما وقتي دچار تناقض‌گويي شد علاوه بر اين دو دزدي به چهار فقره سرقت ديگر نيز اقرار كرد.

او گفت: «در طي دو ماهي كه از ازدواج من و شوهرم مي‌گذرد اقوام همسرم مرتب ما را براي پاگشا به خانه‌هايشان دعوت مي‌كردند و به مناسبت ازدواج ما مراسم برگزار مي‌كردند.

در اين جشن‌ها من از شلوغي خانه استفاده مي‌كردم و هر وقت كسي حواسش به من نبود به اتاق‌هاي خواب مي‌رفتم و با جست‌وجو طلاو جواهرات را پيدا و سرقت مي‌كردم.»

اين زن ادامه داد: «در اين مدت ما در مجموع به شش خانه دعوت شديم كه من از تمام اين منازل دزدي كردم.»

وقتي شهلا اسامي ديگر مالباختگان را نيز به پليس ارايه داد، ماموران آنها را مطلع كردند و مالباختگان كه تا آن زمان متوجه دزدي نشده بودند با سركشي به لوازم خود از واقعه اطلاع پيدا و با مراجعه به پليس آگاهي شكايت خود را طرح كردند و گفتند خواستار مجازات نوعروس هستند.

يكي از اين افراد در شكايتش به ماموران گفت: «من معمولا كاري به طلاهايم ندارم براي همين هم متوجه سرقت نشدم، اين زن كه به تازگي عروس خانواده ما شده با چنين رفتاري آبرويمان را برده است و به همين دليل بايد مجازات شود.»

بنا بر اين گزارش در حال حاضر نوعروس در بازداشت به سر مي‌برد و پليس با اين احتمال كه وي دزدي‌هاي بيشتري انجام داده باشد به تحقيقات خود از اين زن ادامه مي‌دهند.
. ҉ مـے روے !!!

.::هَـوایـتـ نـیـسـت::.

و بـہـ هـمـیـטּ راحـتـے .:: احـسـاسـات ِ مـטּ خَـفـه ::. مـے شَـونـב...

.::آبـے کـہــ روز آخـر پـشتـ سـرتـ ::. ریـخـتـمـ ؟!

.::آبـروے בلـمـ ::. بـوב... ҉
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadreza...
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شیوه عجیب دختران جوان برای سرقت از تازه عروسها
  مراسم عقد با شوخی بدموقع عروس بهم خورد
  استایل و جواهرات کامالا هریس در مراسم تحلیف جو بایدن رئیس جمهور جدید آمریکا
  فروش ویژه انواع درب ضد سرقت شرکت اتحاد درب
  عروس با سر کچل شده در مراسم عروسی اش شرکت کرد ( عکس )
  برگزاری مراسم روز قدس در شهرهای کم‌خطر به صورت اجتماع
  گزارش وزیر بهداشت از دستورالعمل های بهداشتی در مراسم شب نوزدهم ماه مبارک رمضان
  گروه‌های پرخطر در تجمعات و مراسم شب‌های قدر شرکت نکنند
  ملکه زیبایی در مراسم تاجگذاری آتش گرفت
  شرکت در مراسم ختم، همه اعضای یک خانواده را به کرونا مبتلا کرد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان