گیفت کارت     حداقل سیستم مورد نیاز بازی   حداقل سیستم مورد نیاز بازی  


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زشت ترین دختر دنیا!!

#1
Exclamation 
فکرش را بکن! بیماری نادری در جهان باشد که فقط تو و 2نفر دیگر به آن مبتلا باشید. فکرش را بکن این بیماری، تو را از یک آدم معمولی تبدیل کند به زشت‌ترین دختر جهان و باز هم فکرش را بکن که در جهانی زندگی کنی که وقتی فیلمی 8 ثانیه‌ای از تو، روی شبکه‌های مجازی قرار می‌گیرد، عده زیادی از کسانی که فیلم را دیده‌اند، به جای همدردی و دلگرمی‌ دادن،شیوه‌های نادرست را در پیش بگیرند، اما با وجود این تو بتوانی بر همه مشکلات غلبه کنی و به یک «الگو» و یک «نمونه» بدل شوی.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زشت ترین دختر دنیا!! 1

اما موفق ترین دختر!
3 سالگی

3 ساله بود كه پدر او را به پارک مرکز شهر برد. چند نفر  او را با دست نشان دادند. چند نفر با دیدن او روی‌شان را  برگرداندند. وقتی پدر او را سوار تاب کرد، چند بچه که سوار تاب بودند، با دیدن او گریه کردند و از تاب پایین آمدند. پسری که توپش نزدیک پای او افتاده بود جلو آمد اما وقتی نزدیکش رسید، فرار کرد و توپش را همان‌جا گذاشت.

6 سالگی 


6 ساله بود که معلم دستش را گرفت و او را روی صندلی نشاند و به همه معرفی کرد و گفت که دچار یک بیماری است و بدنش نمی‌تواند چربی را جذب کند ولی به تمام تست‌های مدرسه جواب داده و دختر خیلی باهوشی است و می‌تواند دوست خوبی برای تمام آنها باشد. بچه‌های کلاس، خودشان را جمع کردند. دختری که کنار او نشسته بود، کیفش را برداشت و 2 نیمکت عقب‌تر نشست. معلم‌ها در برخورد اول، از دیدنش جا می‌خوردند، توی حیاط مدرسه همیشه تنها بود و موقع برگشتن از مدرسه، مردم او را به هم نشان می‌دادند.

18 سالگی


18 ساله كه  شد به دانشگاه رفت. باز همان تمسخرها و تنهایی‌ها. بچه‌های دانشكده، كنار دیوار صف می‌كشیدند واو را مورد تمسخر قرار می‌دادند. تا همین الان هم انگار این قصه قرار نیست تمام شود. 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زشت ترین دختر دنیا!! 1

والاسکوئز دختر 23ساله اهل ایالات‌متحده است. دختری که از وقتی راه رفتن را یاد گرفت، فهمید دیگران مسخره‌اش می‌کنند. از همان سال‌های اول زندگی‌اش فهمید باید فرق عمده‌ای با دیگران داشته باشد و بزرگ‌تر كه شد دلیل این همه رفتار غیرعادی را فهمید. او زشت بود، نه یك ذره! او بی‌اندازه زشت بود.

کم‌کم یاد گرفت بی‌تفاوت باشد. بعد از آنکه در سایت‌های مجازی تصویر او را مسخره کردند و برایش کامنت‌های آزاردهنده گذاشتند، به خودش گفت: «طبیعی است ناراحت بشوم چون انسانم، فقط باید یاد بگیرم چطور نسبت به تمسخر دیگران، بی‌تفاوت باشم.»

والاسکوئز گرفتار بیماری مرموزی است که تنها 2 نفر دیگر در جهان به آن گرفتارند. این بیماری باعث شده بدن این دختر هرگز چربی ذخیره نكرده، عضله‌ای نسازد و وزنی اضافه نکند. جز اینها یک چشم او نابینا و چشم دیگرش کم‌بیناست در حالی که قرار است سال‌های سال با این بیماری زندگی کند و زنده بماند.

او با وجود تمام مراقبت‌های پزشکی فقط 26 کیلو گرم وزن دارد و باوجود مصرف 6 وعده غذایی در روز  و استفاده از ویتامین و قرص آهن یک ذره چربی هم در بدنش وجود ندارد.  شاید خیلی وقت‌ها، فکر خلاصی از این بیماری، والاسکوئز را به سمت خودکشی برده باشد،  شاید بارها و بارها به زمین و زمان بد گفته، گریه کرده، داد زده و از خدا خواسته یک جایی راحتش کند. شاید اگر در عصر تکنولوژی به دنیا نیامده بود، آدم‌های کمتری از زشتی‌اش خبردار می‌شدند و بازخوردهای کمتری می‌گرفت؛ اما دنیا عوض شده و هر ثانیه آدم‌های زیادی با فشار یك دكمه از كنار تصویر او رد می‌شوند و با جمله‌های ریز و درشت‌شان، روحیه‌اش را خراب می‌كنند. اما والاسكوئز نمی‌خواست تسلیم شود. درست از یک جایی به بعد به این نتیجه رسیده که او هم حق زندگی دارد و حالا که نمی‌تواند تقدیرش را تغییر دهد، باید نگاه مردم را عوض کند.

 تصمیم گرفت با تمام توانایی‌هایی که دارد، زنده بماند و زندگی کند. او روش مقابله را پیدا كرد: «من یک انسانم و اگرچه این مسائل به من صدمه می‌زند اما سعی می‌كنم نسبت  به این امور بی‌تفاوت باشم.» به‌رغم تمام حرف‌هایی که می‌شنید، تمام برخوردهایی که او را آزرده می‌کرد، رفتار کسانی که در کوچه و خیابان و فضاهای مجازی مسخره‌اش می‌کردند و با وجود آینده تاریکی که پیش رویش می‌دید، از یک جایی به بعد تصمیم گرفت 4هدف را در زندگی‌اش دنبال کند:

 اول اینکه خود را به عنوان یک سخنران توانمند در تشویق دیگران به پیشرفت و زندگی معرفی کند. دوم، تحصیلات عالی داشته باشد. سوم اینکه کتاب بنویسد و دست‌آخر هم برای خودش زندگی تشکیل بدهد و شغل مناسبی داشته باشد.

هرقدر بیشتر در کارش موفق شد، تصویرهای بیشتری از او روی شبکه‌های مجازی قرار گرفت و با عکس‌العمل‌های بدتری روبه‌رو شد. عبارت‌هایی مثل این جمله‌ها که: اگر من جای تو بودم یک ماسک وحشتنــــــاک می‌خریدم تا مردم کمتر بترسند یا چند می‌گیری توی خواب من نیای؟ یا تو قبلا بازیگر سـینمای ترسناک  نبودی؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زشت ترین دختر دنیا!! 1

ولی مگر نمی‌خواست زندگی كند؟ خودش می‌گوید 2 عامل در قدرت گرفتنش نقش داشتند. یكی اینكه خانواده‌اش هیچ وقت تنهایش نگذاشته‌اند. پدر و مادرش هرگز به او به چشم یك دختر زشت نگاه نكرده‌اند و هیچ فرقی میان او و بچه‌های دیگرشان نگذاشتند. والاسكوئز یک خواهر و برادر دارد که قد و وزن طبیعی دارند و خیلی وقت‌ها كه برای انجام کارهایشان تردید دارند سراغش می‌آیند تا با او مشورت کنند. زندگی در چنین خانواده‌ای، اعتمادبه‌نفس این دختر را آنقدر بالا برده كه احساس می‌كند هیچ كاری غیرممكن نیست.

دومین عامل روزی بود كه فهمید خیلی وقت‌ها هدف از نوشتن یك كتاب، پیدا كردن جمله شاهكاری است كه در میان نوشته‌هایش گم  شده و او كم‌كم یاد گرفت چطور این جمله‌ها را شكار كند و در كتاب دیگری جمع‌آوری كند و در زندگی‌اش به كار بگیرد. كتاب اولش منتشر و با استقبال خوبی هم روبه‌رو شده و الان هم روی جلد دوم كتابش كار می‌كند. والاسكوئز در این کتاب‌ها، جملات مثبت و عبارت‌های ماندگار بزرگان را جمع‌آوری کرده، چون به گفته خودش همین جملات زندگی‌اش را ساخته و به او چگونه نگاه کردن به زندگی را یاد داده است؛ مثل جمله‌ای که به او آموخته باید برای جبران زشتی‌اش، به زیبایی درون خود بپردازد. هر چه در انتخاب راه زندگی‌اش محكم‌تر قدم برداشت، بیشتر معتقد شد كه  زیبایی یکی از فاکتورهای زندگی است، همان‌طور که تحصیلات یا ثروت هم تمام زندگی نیست. به دلیل همین از زشتی به عنوان ابزاری برای شناخته شدن استفاده و تلاش کرد تا از همین عامل به‌عنوان ابزاری برای پیشرفت استفاده کند، این نکته را خیلی زود یعنی در اوج سال‌های جوانی‌اش فهمید.

 هنوز هم آدم‌های زیادی او را مسخره می‌کنند. خودش می‌گوید: «دلم می‌خواهد به مردمی که مسخره‌ام می‌کنند بگویم دست از مسخره کردن من بردارند وآموختن را شروع کنند. زیرا زندگی پر از حرف‌های نگفته است.» او امیدوار است روزی در جایی، درمان بیماری‌اش پیدا شود. به نظرش معجزه‌ای كه  برای او می‌تواند اتفاق بیفتد، کشف داروی این بیماری است اما نمی‌خواهد فقط به انتظار آن روز بنشیند. بلكه می‌خواهد تلاش کند و به تمام هدف‌هایش برسد. با این حال قرار نیست این دختر 23ساله فقط همین‌قدر زشت باشد تا بالاخره همه به دیدنش عادت كنند. این بیماری پیشرفت می‌كند و چهره این دختر، روز به روز زشت‌تر خواهد شد. با این وجود هرچه می‌گذرد، بیشتر معتقد می‌شود كه به بیماری‌اش، باید به چشم یك موهبت نگاه كند. همیشه در مصاحبه‌ها و كارگاه‌های آموزشی‌اش می‌گوید: «به جای نشستن و پاسخ به ترحم دیگران به این نتیجه رسیدم كه كاری كنم مشكلات را كنار بگذارم و به موفقیت فكر كنم و از  دیگران بیاموزم و به دیگران یاد بدهم. »

زشتی باعث پیشرفتم شد

این دختردر 23 سالگی، به جای آنكه رو‌به‌روی دیوارهایی كه جلویش قد علم كرده‌اند، بایستد و با ناامیدی از زمین و زمان بنالد و دنبال مقصر بگردد، توانسته در مدت زمان 7سال، بیشتر از 200 كارگاه آموزشی برپا كند. این كارگاه‌ها آنقدر كاربردی‌اند كه آدم‌های زیادی جذب آن شده‌اند و هركدام از آنها كه از كارگاه بیرون می‌روند به یك بلندگوی تبلیغاتی تبدیل می‌شوند و دیگران را برای رفتن به این كارگاه‌ها تشویق می‌كنند. او از طریق این كارگاه‌ها، با خانواده‌های زیادی در ارتباط است. به آنها یاد می‌دهد چطور مشكلات‌شان را برای دیگران، تعریف كنند و راه‌حل‌های دیگران را بشنوند و فقط بخواهند تغییر كنند و از آنچه هست فاصله بگیرند. والاسكوئز در حال حاضر، یك پست كارشناسی ارشد در رشته ارتباطات دانشگاه تگزاس دارد. گذشته از این، او در یک انجمن خیریه کار كرده و برای بچه‌های بی‌سرپرست، لباس و مواد غذایی تهیه می‌کند.زشت ترین دختر دنیا!! 1
[rtl]زشت ترین دختر دنیا + عکس[/rtl]

-------------------------------------------------------------------------
[rtl]
زشت ترین دختر دنیا + عکس
لیز والاسکوئز خانم ۲۳ ساله اهل تگزاس بدون بافت چربی به دنیا آمده است. یعنی او بدون چربی بدن است و حتی با خوردن غذاهای پرچرب بدن او ذره ای چربی تولید نمی کند. تنها دو نفر در جهان به بیماری او دچار هستند. این سندرم هنوز تشخیص داده نشده است.لیز می گوید: بسیاری از مردم با دیدن او می ایستند و او را مورد آزار قرار می دهند و به او لقب زشت ترین زن را می دهند. این حرکت بسیار در روحیه او تاثیر بد گذاشته است. همچنین وی در وب سایت خود می نویسد: وضعیت او فقط یک راز بزرگ است اما او همچنان امیدوار است که یکی از پزشکان روزی چگونگی درمانش را کشف کند.
این زن موفق در ۲۳ سالگی، هفت سال است که بیش از ۲۰۰ کارگاه آموزشی در تشویق دیگران به چگونگی گذر از موانع برپا کرده است، در دانشگاه تکزاز یک پست کارشناسی ارشد در ارتباطات دارد، و دو کتاب نوشته است

[/rtl]
[rtl]
لیزی در کودکی :
[/rtl]
زشت ترین دختر دنیا!! 1


زشت ترین دختر دنیا!! 1


زشت ترین دختر دنیا!! 1


زشت ترین دختر دنیا!! 1


زشت ترین دختر دنیا!! 1

زشت ترین دختر دنیا!! 1

زشت ترین دختر دنیا!! 1


زشت ترین دختر دنیا!! 1زشت ترین دختر دنیا!! 1خدا رو شکر کنید که جای اون نیستید... 
پاسخ
 سپاس شده توسط pegah 13 ، elnaz-s ، parnia tajik ، nicki07 ، M.O.H.@.M.M.@.D ، -Edgar ، marjan74 ، mobina bieber ، RєƖαx gнσѕт ، fcbarcelona 2 ، ملاهت ، payamshams ، "SoLmAz RaD" ، sara mehrani ، ʂհმოἶო ، BAHEREH!!`´ ، яᎧмιиα ، ~ERFAN~ ، امیر0098 ، ♥♥♥نــازگــل♥♥♥ ، キム尺刀ム乙 ، زهرا10000 ، بغض ابر ، gesooya ، مادام ایزابلا ، ~Mahnaz~ ، ♥neda♥ ، Ana Hita ، Armin_G ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، maryamam ، میلاد137 ، ♥غم کده♥ ، جوجو15 ، fatima1378 ، نازنین 79 ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، sara-kabus ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، ._NeGiX_. ، shirin joon ، محدثه مرویان ، narges ziba ، زینب طلا74 ، ^best girl^ ، rihaneh ، ✘ӍДЯЈДл✘ ، ຖēŞค๑໓ ، لی مین هو3 ، space ، *terme* ، sarsar ، sahel azari ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، A lover ، _.miss_.em ، sama00 ، رزایتا ، | زَرآ | ، ❤nila❤ ، دخترفسقلی ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، unber akable ، sajedehh ، †cυяɪøυs† ، •SAYDA• ، SOGOL.NM ، رها جوووون.لپتاپ ، ناتاشا1
#2
بهتره وقتی اینجور آدما رو میبینیم روزی چند مرتبه خدارو شکر کنیم که هر چی باشه خدا به ما این نعمت هارو داده به هممون زیبایی و کلی چیزها داده و ما مثل این بچه ی بیچاره نیستیمcryingcryingcrying
اگر روزی دیدی دختری بر درخت تکیه کرده
                              
                              بدان گیره ی سرش بر درخت گیر کرده
                                      (پاشو برو کمکش کن)


زشت ترین دختر دنیا!! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Y.a.S.a.M.i.N ، SOGOL.NM ، رها جوووون.لپتاپ
#3
cryingcrying
پاسخ
#4
ااخی دلم براش سوخت
پاسخ
#5
ایشالاه هرچه زودتردرمانش پیداشه...
من که خیلی دلم براش سوختcryingcryingcryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط رها جوووون.لپتاپ
#6
p336p336p336
پاسخ
#7
بیچاره
                                                                                                 
                                                                                                                                Bring it on back to me
                              
                                                                                  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زشت ترین دختر دنیا!! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط رها جوووون.لپتاپ
#8
آخی عزیزمcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط رها جوووون.لپتاپ
#9
واااااااااااااااااای خدایا شکرت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
MADE IN AM
پاسخ
#10
(03-09-2013، 22:00)نا اشنا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 
ایشالاه هرچه زودتردرمانش پیداشه...
من که خیلی دلم براش سوختcryingcryingcryingcrying
این بیماری درد بی درمونه
پاسخ
 سپاس شده توسط رها جوووون.لپتاپ


[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان