امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گردباد به صدها خانه در حومه توکیو آسیب وارد کرد

گردباد شدید در ژاپن به صدها خانه آسیب وارد کرد و به زخمی شدن بیش از سی نفر منجر شد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از واحد مرکزی خبر، صبح امروز گردبادی سهمگین بخشهایی از حومه شهر توکیو(پایتخت ژاپن) و مناطق شرقی این کشور را درنوردید. شدت این گردباد به حدی بود که سبب واژگون شدن چندین خودرو شد. براثر این طوفان بیش از سی نفر زخمی و روانه بیمارستان شدند.
وزش گردباد شدید باعث شد تا صدها ساختمان مسکونی و تعدادی خودرو دچار خسارت شود. مقامات آتش‌نشانی توکیو نیز اعلام کردند که در حال آماده‌سازی چندین پناهگاه و فراهم آوردن وسایل امدادی و ضروری برای خسارت‌دیدگان هستند. همچنین از ساکنان خانه‌های خسارت دیده خواسته شد به دلیل احتمال فروریختن از وارد شدن به ساختمانها خودداری کنند. مردم ژاپن چنین گردبادی را بی سابقه توصیف کرده اند. گردباد سبب قطع برق دهها هزار خانه در حومه توکیو شده است.
یکی از شهروندان ژاپنی در این باره گفت.. من تلاش می کردم پسرم را نجات بدهم که نزدیک پنجره نشسته بود و از ترس گریه می کرد که ناگهان وزش باد شدید سبب درهم شکسته شدن شیشه ها شد و خرده شیشه ها به چشمانم رفت.
یک پیرمرد ژاپنی نیز گفت.. من هرگز چنین گردباد سهمگینی در عمرم ندیده ام.
یک جوان ژاپنی نیز گفت.. من وحشت زده شده ام. فکر می کنم هرلحظه ممکن است گردباد دیگری بوزد. من به شدت ترسیده ام.
شدت گردباد توکیو به حدی بود که ابری از دود سیاه آسمان این شهر و اطراف آن را فراگرفت و مردم را به شدت وحشت زده کرد.
پاسخ
 سپاس شده توسط !MOHAMMAD
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خانه هایی که ساعتی در تهران اجاره داده می شوند!
  کشف اسلحه، گاز اشک‌آور از یک سفره‌خانه!
  مادربزرگ سنگدل برای کشتن نوه هایش خانه دخترش را به آتش کشید + عکس
  عاقبت تلخ قهر 2 مرد از خانه
  بُریدن سر پسربچه ۱۰ ساله مقابل خانه شان در تهران !+عکس
  دزدها از دیوار صاف بالا رفتند و خانه های مردم را خالی کردند
  كيف‌قاپي براي خريد خانه
  سرقت‌های سریالی برای خرید خانه اجاره‌ای
  اعتراف به قتل زن جوان در خانه افیونی
  دستبرد مرگبار به خانه پدربزرگ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان