امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نحوه ی جدید شارژ گرفتنه دخترا از پسرا+چند تا عکسه باحال

نحوه ی جدید شارژ گرفتنه دخترا از پسرا+چند تا عکسه باحال 1

حالا عسکای باحال
۲۰ بار دیدمت . ۱۹ بار بهت خندیدم . ۱۸ بار به من اخم کردی . ۱۷ بار از دستم خسته شدی . ولی ۱۶ بار دیگه سعی کردم و ۱۵ جمله عاشقانه را ۱۴ بار به ۱۳ زبون و ۱۲ لهجه و ۱۱ روز و ۱۰ بار به کمک ۹ نفر به تو گفتم . اما تو ۸ بار قهر کردی . ۷ بار روتو از من برگردوندی و من ۶ بار برات مردم . ۵ بار قربونت رفتم و ۴ بار نازتو کشیدم . تا ۳ بار ناز کردی و ۲ بار خندیدی و جونمو به لب رسوندی و
 هنوز  ۱ بارهم نگفتی دوستم داری.
پاسخ
 سپاس شده توسط امــــــیـــــــر راد ، Parmida 18 ، nightly girl ، ~JaSmIn~ ، 122333 ، Sieiry ، ياس12 ، pegah 13 ، reza789 ، sajjademadi ، gisoo.6 ، ㄎムÐ Ǥノ尺レ ، zahra160 ، پریفام 2013 ، Erika22 ، moeinof ، فاطمه مصطفوی ، بنز باز خسته ، ***Z.E*** ، omidyosefiha ، saba.s ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، دختر اتش ، narges 18 ، Ana Hita ، فریماه جان ، مایلی ، ~Mahnaz~ ، ncr_ranger ، mohsen9898 ، slina star ، karona ، armin van buuren ، fatima1378 ، Shervin_ST ، سودا21 ، z_farhad ، aahmadrez ، ❤LOVE❤ ، cheshm asali ، serkhio_ramoos ، mamali2013 ، bahare_021 ، نیلوفر جون ، شکوه خوشگله ، maryamam ، رومینا اتیش پاره ، bieber fan ، کیمیانا ، ρѕуcнσραтн ، دختری تنها درباران ، nahid% ، mobina bieber ، shawkila ، khanomekhone ، hany13 ، king guitarist ، negin2002 ، mahdi.ir ، اشک باران ، SPIDER MAN 4 ، لاله من ، خانوم دکتر ، Moh ha DZ ، mahnegar ، The Darkest Light ، سانا50 ، نسترن jc ، ILIYAR ، sara1112 ، *niloo* ، . . . P oo R ! A . . . ، ندا2000 ، narges.2013 ، samira malik ، .. ReZa .. ، Mᴏʙɪɴᴀ ، sandi ، ♥غم کده♥ ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، ▪неизвестный▪ ، mahbooba2011 ، ♥ سارا ♥ ، along boy ، نازنین 79 ، mity pity ، فرینوش ، ✘PETER✘ ، پرستوباهوش انجمن ، gole_pazhmorde ، newboy ، امیرحسین محدث ، ایلگار جون ، پسرک تنها ، P e D i ، Ati-74 ، دختر شاعر ، عشقمو اینجا پیدا کردم!!! ، leilajoon♥♥ ، asma313 ، α∂ ρяιηcєѕѕ∂ ، narin13 ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، -м α є ∂ є- ، alishariati2011 ، † αƖιєη † ، ساحل007 ، ماهرخ خانوم ، D.I.Z.E.R.E ، farsi1 ، پری خانم ، ~~SARA:HIVA~~ ، تآج آسیا ، RTEMIS@ ، Brooklyn Baby ، ( DEYABLO ) ، یاسی@_@ ، نازنین* ، ♫♪ RoZa ♪♫ ، جیگربلایی(حسنیه) ، Blązing~Ŝtąr ، *mehrzad* ، ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، saeed25/12 ، نیلوفر جوووووووووون ، armin^ ، غزل حمیدی ، TM.M78 ، dj erfan ، Ofelia ، بتسابه1 ، مهربان ترین دختر دنیا ، ღღ.. βεℓἶεβεя..ღღ ، پرهام 15
آگهی
عکس ها نشون نمیده ولی بازم سپاس
 من حالم خوب نیس crying تو نپرس
پاسخ
 سپاس شده توسط لاله من ، Erika22
عکسش خرابه ....Dodgy
دریا باش تا بعــــــــــــــــــــضــــی ها از با تو بودن لذت ببرند و
بعــــــــــــــــــضــــی ها که لیاقت تو را ندارند در تو غرق شوند .6gd
پاسخ
 سپاس شده توسط سمیرا74
بابا واسه من میاد به خدا
۲۰ بار دیدمت . ۱۹ بار بهت خندیدم . ۱۸ بار به من اخم کردی . ۱۷ بار از دستم خسته شدی . ولی ۱۶ بار دیگه سعی کردم و ۱۵ جمله عاشقانه را ۱۴ بار به ۱۳ زبون و ۱۲ لهجه و ۱۱ روز و ۱۰ بار به کمک ۹ نفر به تو گفتم . اما تو ۸ بار قهر کردی . ۷ بار روتو از من برگردوندی و من ۶ بار برات مردم . ۵ بار قربونت رفتم و ۴ بار نازتو کشیدم . تا ۳ بار ناز کردی و ۲ بار خندیدی و جونمو به لب رسوندی و
 هنوز  ۱ بارهم نگفتی دوستم داری.
پاسخ
سایت تفریحی نمکستانDodgy
برای توصیف حالم همین یک جمله کافیست....
خنده هایم درد می کند...
بزن دکمه سپاس رو اینقدر خسیس نباش:498:
پاسخ
نميادددددددددددددددددد
چشم ها فراموش ميكنند آنچه را كه روزي ديدند
                                         ولي قلبها هرگز فراموش نميكنند آنچه را كه

Heartدوست دارند... Heart
پاسخ
آگهی
AngryAngryAngryAngryAngryنیمد
عشقم ZAC عکس اواتارمو میگمHeartHeart
پاسخ
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط ESKANDARY
چی ....سایت تفریحی نمکستان!!!!Undecided

پاسخ
نمیاد

1. [sub]هیچکس مارا نمی آرد به خاطر ،ای عجب[/sub]
  2. [sub]یاد عالم میکنیم اما فراموشیم ما
    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    نحوه ی جدید شارژ گرفتنه دخترا از پسرا+چند تا عکسه باحال 1 [/sub]

پاسخ
 سپاس شده توسط ESKANDARY

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان