امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اسلحه های رزیدنت اویل 5

یک اسلحه ی دستی 9 میلیمتری قوی و سریع که در ابتدای خرید دارای 15 تیر هست اما بعد از اخرین اپگرید به 35 تیر ارتقاع داده خواهد شد برای اولین بار بازی در Stage 2 یعنی قلعه قابل خرید به قیمت 24.000 میباشد . این اسلحه برای کشتن سریع زامبی ها و پرنده ها بسیار مناسب است چون با اپگرید ان هم قدرت هم سرعت شلیک و Reaload عالی خواهند داشت .

یک مگنام 45 کالیبری با کارایی و قدرت بسیار بالا . این اسلحه در ابتدای خرید قدرت شلیک 13 را دارا است اما پس از اخرین اپگرید میتوانید قدرت این مگنام را به 28 برسانید . این اسلحه در ابتدا دارای 6 گلوله است اما پس از اخرین اپگرید به 13 تیر ارتقاع میابد . برای به دست اوردن ان در اولین بار بازی در Stage 2 یعنی قلعه ان را از تاجر با قیمت 38.000 خریداری کنید . این اسلحه دارای فایر پاور و قدرتی فوق العاده است و میتواند برای کشتن باس ها یا رئیس ها یا دشمن های سر سخت بازی گزینه ی مناسبی باشد .

یک رگبار بسیار قوی 45 کالیبری با مهمات نامحدود و بدون هیچ گونه اپگریدی شما میتوانید این اسلحه را با یک بار به پایان رساندن Assignment Ada با قیمت 1.000.000 بخرید .
این اسلحه برای کشتن دسته جمعی گاندو ها استفاده ی خوبی دارد و میتواند دشمنان قوی را به راحتی از پای دراورد .

یک مگنام بسیار قوی و عالی دارای فایر پاور استثنایی که در ابتدای خرید قدرت شلیک 25 را دارد اما تا 35 قابل اپگرید است . در ابتدا فقط میتواند 7 گلوله را حمل کند اما تا 14 قابل اپگرید است شما میتوانید این اسلحه را در Stage 3 یعنی جزیره ی کماندو با قیمت 77.000 خریداری نمایید این اسلحه را برای کشتن باس ها استفاده کنید چون حیف است تیرشان را به گاندو ها شلیک کنید .

یک اسلحه ی سریع که میتواند تیر های عادی کلت را در سریع ترین زمان ممکن شلیک کند این اسلحه دارای فایر پاور 2 است تقریبا قدرت اپگریدی ندارد . این الحه میتواند 15 تیر را در ابتدا و در هنگام اپگرید 100 تیر را نگه دارد . این اسلحه را با یک بار شروع مجدد بازی به قیمت 70.000 به دست اوردید . این اسلحه برای کشتن زامبی های عادی و کشتن پرنده های زامبی گزینه ی خوبی میباشد .

یک اسلحه ی قوی که از گلوله های دارت مانند استفاده میکند و این گلوله ها بعد از برخورد با محل مورد نظر بعد از چند ثانیه با قدرت تمام منفجر میشوند ! این اسلحه برای کشتن دشمنان قوی و دسته جمعی مناسبی است در Stage 2 یعنی قلعه ان را با قیمت پایین 900 خریداری کنید ولی قیمت اپگرید این اسلحه بالاست !

ک کلت دستی خوش دست با قدرت Reload بالا . میتوانید این کلت را با به دست اوردن 10 تا از لوح های ابی به دست اوردی قدرت این الحه 1 است و تا 3 قابل اپگرید است . این اسلحه توان حمل 28 فشنگ در اخرین اپگرید را دارد . این اسلحه را میتوانید در قلعه با قیمت 20.000 از تاجر خریداری کنید .

یک کلت دستی 9 میلیمتری قدیمی با قدرت نگه داشتن 24 تیر در اخرین اپگرید همینطور فایر پاور ان در اخرین اپگرید به 3.5 میرسد. این اسلحه را میتوانید در Stage 1 در تونل به از تاجر به مبلغ 14.000 خریداری کنید . این اسلحه برای کشتن زامبیهای عادی گزینه ی خوبی است خرید این اسلحه به عنوان اسلحه ی دستی پیشنهاد میشود .

یک تفنگ دوریبن دار با برد و دوربین کمی ضعیف و قئرت شلیک 4 تا سقف 12 و دارای قدرت حمل 5 تیر در ابتدا اپگرید تا 18 تیر دارای قطعه ی اضافه در ابتدایی که بازرگان را میبینید ان را به قیمت 12.000 خریداری کنید . این اسلحه برای کشتن زامبی هایی که دور هستند مناسب است اما اسلحه ای که در زیر است شاید از انی گزینه مناسب تر باشد !

یک دوربین دار قوی دارای برد بسیار دقیق و بالا همر فایر پاور 7 قابلیت اپگرید تا 15 و قدرت حمل گلوله 10 تا 24 این اسلحه را میتوانید از تاجر در Stage 2 یعنی قلعه به قیمت 35.000 بخرید . این تفنگ برای کشتن زامبی های دور دست و غول های جان سخت مناسب است . همچنین یک قطعه ی اضافی برای تفنگ وجود دارد که برد تفنگ را زیاد میکند .

یک شات گان قوی و عالی مناسب برای کشتن همه نوع موجود !! این اسلحه دارای فایر پاور 8 در اخرین اپگرید است و دارای قدرت حمل گلوله ی 17 در اخرین اپگرید است . این اسلحه برای کشتن زامبی های دسته جمعی گزینه ای خوب است . این اسلحه را میتوانید در Stage 2 در قلعه به قیمت 32.000 خریداری کنید .

یک شاتگان نسبتا قوی دارای قدرت حمل تیر استثنایی !! این تفنگ دارای فایر پاور بالا ی 7 است و میتواند تا 200 تیر را یکجا حمل کند ! این تفنگ را میتوانید در جزیره ی کماندو از تاجر به مبلغ 43.000 خریداری کرده . این تفنگ برای کشتن گله زامبیها همینطور باس ها مناسب است .

یک ماشین گان خوب دارای سرعت شلیک و حمل گلوله ی خوب با قیمت ارزان و اپگرید گران مناسب برای کشتن زامبی های دسته جمعی و پرنده ها و باس ها !! دارای 1.8 فایر پاور در حالت مکس و قدرت حمل 250 تیر در حالت مکس ! این تفنگ را میتوانید با اولین بار ملاقات بازرگان با قیمت ارزان 15.000 خریداری کنید .

تفنگ های عادی مانند شات گان اولیه و کلت اولیه و ار پی جی نیازی به معرفی نداشتند اما اگر خواستید میزارم...
به زودی معرفی تفنگ های مخفی !!
در بعضی جا ها به جای گاندو گفتم زامبی دیگه عادت کردم به بزرگی خودتون ببخشید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسلحه های رزیدنت اویل 5 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازم سال تازه حس و حال غم داده
باز امثال من و تو که مثلمون زیاده
که هر روزمون هنوز عینه دیروزه
همه رویاهامون تو گذشت زمان میسوزه
همه بهم میگن میری از دست
همه فرصت هاتو میدی از دست
ولی شایدم تقصیرِ من نیست
چون رو به هرراهی میرم به روم بسته ست
یه وقتایی یادم میره الان کجام
حس میکنم پاهام از زمین جُدان
ساعت ها به یه نقطه خیره میشم
تموم رنگای روشن رنگِ تیره میشن
دیگه یادم میره لبخند بزنم
باورم نمیشه که این آدم منم
که تنها و ناراحت و نا امید
مکاش خواب بودم این روزا رو نمیدیدم
بعضی وقتا برای آروم شدن چشمامو میبندم
بعضی وقتا به سقف خیره میشم
بدونِ دلیل میخندم
یه روزایی پامیشم از خواب
با یه دلهره حس میکنم تمام دنیا از دستم دلخوره
پاسخ
 سپاس شده توسط king.ali ، RaZaK64
آگهی
حوصله ندارم بخونمDodgyDodgyDodgyولی به هر حال ممنونSmileSmile
امروز معلم عشقم گفت:دو خط موازی هیچگاه به هم نمیرسن مگر اینکه یکی از آنها خود را بشکند.گفتم:من که خودم را شکستم پس چرا به او نرسیدم؟لبخند تلخی زد و گفت:شاید او هم به سمت خطی شکسته باشد
پاسخ
کاش عکس داشت بیتر بود
ایا میدانید که زوج یا فرد بودن جمعیت جهان به من بستگی داره؟؟
یه همچین ادم ایمپورتنتی هستم منBig Grin
پاسخ
همونطور که میبینید تو عکس ها اسلحه هست !
شرمنده عکس بهتر پیدا نکردم .
بازم سال تازه حس و حال غم داده
باز امثال من و تو که مثلمون زیاده
که هر روزمون هنوز عینه دیروزه
همه رویاهامون تو گذشت زمان میسوزه
همه بهم میگن میری از دست
همه فرصت هاتو میدی از دست
ولی شایدم تقصیرِ من نیست
چون رو به هرراهی میرم به روم بسته ست
یه وقتایی یادم میره الان کجام
حس میکنم پاهام از زمین جُدان
ساعت ها به یه نقطه خیره میشم
تموم رنگای روشن رنگِ تیره میشن
دیگه یادم میره لبخند بزنم
باورم نمیشه که این آدم منم
که تنها و ناراحت و نا امید
مکاش خواب بودم این روزا رو نمیدیدم
بعضی وقتا برای آروم شدن چشمامو میبندم
بعضی وقتا به سقف خیره میشم
بدونِ دلیل میخندم
یه روزایی پامیشم از خواب
با یه دلهره حس میکنم تمام دنیا از دستم دلخوره
پاسخ
خیلی خوبه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان