امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ماجرای گریه کردن هارا و بطـری پرت کردنش به سمت کیوهیون در برنامه رادیویی!!!

ماجرای گریه کردن هارا و بطـری پرت کردنش به سمت کیوهیون در برنامه رادیویی!!! 1

هارا در قسمت اخیر برنامه ی "رادیو استار"گریه کرد.
هارا با یه نفر (یه شخص معروف ) در حین قرار گذاشتن دیده شده اند هارا دوست نداشت که در مورد این مسئله چیزی بگه ولی مجریان برنامه از جمله یون جونگ شین هارا را تحت فشار گذاشت.هارا گفت:من چنین مسئله ای ندارم.... چرا با من این کار رو می کنید؟؟!!جونگ شین هم گفت:چون اگه درباره ی این موضوع صحبت نکنیم دیگه موضوع جالبی برای حرف زدن نداریم!!!که در این لحظـــه کیوهیون گفت:: اون DATING_DOL هست.هارا به کیوهیون چشم غره رفت و پرسید :چی؟؟و کیوهیون خونسردانه حرفشو تکرار کرد.بعد از این حرف هارا به کیوهیون بطــــری ابش را پرت کرد و با خنده سعی کرد کارش رو شوخی جلوه بده.ولی بازم مجری ها در مورد این موضوع اصرار میکردند که هارا بلافاصله گفت:باز دارید همون مسئله را پیش می کشید.و بعد از این حرف مجریان برنامه متوجه منظـــور هارا می شوند همچنین هارا افزود:که من دارم فقطــــ از خودم دفاع میکنم.که اینجا کیوهیون میگه:اگه من دهنمو باز کنم....کار تمومه هارا!!!!
که هارا بعد از شنیدن این حرف از شدت عصبانیت منفجر میشه و میگه:منظـــورت چیه که کارم تمومه؟؟!!!حتی تو هم نمیتونی درباره ی این موضوع صد در صد مطــــمئن باشی!!کیوهیون که ازعکس العمل هارا شکه شده بود گفت:من فقطــــ داشتم شوخی میکردم.که هارا یه دفعه شروع به گریه کردن میکنه و میگه : من واقعا از دست شما خیلی عصبانیم.

مترجم:ミ♥:.ღ yeganeh .ღ:♥ミ

منبع:
انجمن هواداران کی پاپ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♥♥        ♥♥              ♥♥                 ♥♥             ♥♥                 ♥♥
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط mobina bieber ، setayesh-$$501 ، small rose ، ✓SHINE AGAIN✓ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، [χσℓσνєѕтєя] ، ѕтяong
آگهی
آخییییییییییییییییییی بمیرم بهش فشار اومدهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
دیگه گریه اش گرفتهBig GrinSmile
پاسخ
Angel
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow عکس از گو هارا سری پنجم
Rainbow عکس از گو هارا
  ماجرای اولین عشق♥هیون جونگ♥
Wink برنامه ممنونم که بیدارم کردی دابل اس - قسمت ۴ پارت ۳
Wink برنامه ممنونم که بیدارم کردی دابل اس - قسمت ۴ پارت ۲
Thumbs Down (برنامه رانینگ من)با حضور هان هیو جو
  دابـــــ♥ــل اس داره برای برگشت برنامه ریزی میکنه..♥
  ماجرای جکی چان و پسرش +تصاویر
Brick شایعه هایی که برای دابل اس درست کردن
  ماجرای افسردگـــــــــی جانگ گیون سوک♥♥

پرش به انجمن: