امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واقعا اقایون به چیشون مینازن؟(فقط دخملا بیان تو ته خند)

(08-09-2013، 9:21)BAHEREH!!`´ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2013، 9:07)Mohammad 83 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2013، 20:21)BAHEREH!!`´ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2013، 18:50)mansournazari نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دخترا همشون دیونه هستند
کشیدیم به شما

(07-09-2013، 20:10)REZA.N.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خيليييييييييييييييييييي بي مزه بود
نک بزن با مزه میشه

(07-09-2013، 20:15)Mohammad 83 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی مسخرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
و اما شما
ما که شما رو آدمم حساب نمی کنیم که نظرتون واسمون مهم باشه

ن اینکه من تو رو ادم حساب میکنم........

در پیت.....
داهاتی
آخه من ادم نیستم فرشتم
خخخخخ

اره معلومه فرشته.....خخخخخخخخخخ
آگهی
(08-09-2013، 9:22)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2013، 9:18)BAHEREH!!`´ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2013، 22:42)HOSEINY_24 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما دخترا انقدر عیب دارین که اگه بخوایم بکیم اصن فلش خور هنگ می کنه
عه
خب بگو

این سه تاش کوچولو Smile

دخترا به چی می نازن ؟
به قد 140 سانتی که از بالا گنبد می زارن از پایین پاشنه 10 سانتی تا قدشون اندازه قد سگ نباشه ؟؟
به قیافشون که همشون مثل میمونن و باید آرایش کنن ؟؟؟
به اینکه مثل اسکلا یه ساعت آماده میشن برن سر کوچه شیر بخرن ؟؟
به اینکه میشن ضعیفه ی خونه ؟؟
به اینکه اگه ازدواج نکنن همه بهشون میگن ترشیده ؟؟؟
واقعاً‌ به چی ؟؟؟
نه دیگه اینجاشو بد اومدیاگه ی هذره دور و برتو نیگا کنی کم تر دختری پیدا میشه که قدش کوتاه باشه
خدادادی خدا دخترارو زیبا آفریده ولی بعضی از دخترای  گرامی زیبییشونو زیره آرایش پنهون می کنن(الان فک کردی که من ارایش می کنم ولی سخت در اشتباهی چون هنو به سنش نرسیدم)
بده ادم در هر زمان و هر مکان شیک بپوشه شما که از مدو لباس هیچی سردر نمیارید اسمشو گذاشتین مثه اسکلا
دختران که تو خونه ظرف میشورن تو کارای خونه به مادرشون کمک میکنن و همیشه عزیزه بابان و این خودش نشانه ی قدرته
اتفاقا باعثه افتخاره عده ای از دختراس که ازدواج نکردن بشینن به پدر و مادراشون که یه عمر واسشون زحمت کشیدم خدمت کنن
۲۰ بار دیدمت . ۱۹ بار بهت خندیدم . ۱۸ بار به من اخم کردی . ۱۷ بار از دستم خسته شدی . ولی ۱۶ بار دیگه سعی کردم و ۱۵ جمله عاشقانه را ۱۴ بار به ۱۳ زبون و ۱۲ لهجه و ۱۱ روز و ۱۰ بار به کمک ۹ نفر به تو گفتم . اما تو ۸ بار قهر کردی . ۷ بار روتو از من برگردوندی و من ۶ بار برات مردم . ۵ بار قربونت رفتم و ۴ بار نازتو کشیدم . تا ۳ بار ناز کردی و ۲ بار خندیدی و جونمو به لب رسوندی و
 هنوز  ۱ بارهم نگفتی دوستم داری.
 سپاس شده توسط sara1112
(08-09-2013، 9:16)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دخترا به چی می نازن ؟
به قد 140 سانتی که از بالا گنبد می زارن از پایین پاشنه 10 سانتی تا قدشون اندازه قد سگ نباشه ؟؟
به قیافشون که همشون مثل میمونن و باید آرایش کنن ؟؟؟
به اینکه مثل اسکلا یه ساعت آماده میشن برن سر کوچه شیر بخرن ؟؟
به اینکه میشن ضعیفه ی خونه ؟؟
به اینکه اگه ازدواج نکنن همه بهشون میگن ترشیده ؟؟؟
واقعاً‌ به چی ؟؟؟25r3025r30
ب همه چیمون.ب هر چی ک شما دارین میسوزین ک ندارین
دخترا قدشون کوتاه نیس کدوم الاغی اینو گفته.من 13 سالمه 162 ام.
مادرزادی خوشگلیم حسودا....نیازی ب ارایش هم نداریم
1 ساعت؟؟ فک کنم خودتو گفتی...
ضعیفه؟؟چی میگی واسه خودت؟؟؟
هر کسی بگه گ*میخوره ی لیوان ابم روش
(08-09-2013، 9:32)Mohammad 83 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2013، 9:21)BAHEREH!!`´ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2013، 9:07)Mohammad 83 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2013، 20:21)BAHEREH!!`´ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2013، 18:50)mansournazari نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دخترا همشون دیونه هستند
کشیدیم به شما

(07-09-2013، 20:10)REZA.N.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خيليييييييييييييييييييي بي مزه بود
نک بزن با مزه میشه

(07-09-2013، 20:15)Mohammad 83 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی مسخرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
و اما شما

در پیت.....
داهاتی
آخه من ادم نیستم فرشتم
خخخخخ

گفتم که به دل نگیر شوخی بود
یه من با جنبم وگرنه به هرکی میگفتی دره پیته دهاتی الان زنده نبودی دادا
۲۰ بار دیدمت . ۱۹ بار بهت خندیدم . ۱۸ بار به من اخم کردی . ۱۷ بار از دستم خسته شدی . ولی ۱۶ بار دیگه سعی کردم و ۱۵ جمله عاشقانه را ۱۴ بار به ۱۳ زبون و ۱۲ لهجه و ۱۱ روز و ۱۰ بار به کمک ۹ نفر به تو گفتم . اما تو ۸ بار قهر کردی . ۷ بار روتو از من برگردوندی و من ۶ بار برات مردم . ۵ بار قربونت رفتم و ۴ بار نازتو کشیدم . تا ۳ بار ناز کردی و ۲ بار خندیدی و جونمو به لب رسوندی و
آهان زیر آرایش پنهان می کنن
کفش پاشنه 10 می پوشن بازم کوتولن

مثل حمالا هم کار می کنه افتخار هم بهش می کنه
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
 سپاس شده توسط Mohammad 77
خوب حالا شما به چیتون مینازین

من موندم دخترا به چیشون مینازن با یک مقدار اندک عقل هم میشه فهمید که دخترا فقط و فقط واسه جلب توجه پسرا آرایش میکنن حمام میرن کلاس رقص میرن خودشونو خسته میکنن تا کل بازارو بگردن تا یه لباس جذب پیدا کنن کلاس زبان میرن حتی دانشگاه رفتنشونم واسه پیدا کردن یه پسر مناسبه.

(08-09-2013، 9:34)BAHEREH!!`´ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2013، 9:32)Mohammad 83 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote=BAHEREH!!`´ pid=1009348 dateline=1378574518]
کشیدیم به شما

نک بزن با مزه میشه

و اما شما

در پیت.....
داهاتی
آخه من ادم نیستم فرشتم
خخخخخ

گفتم که به دل نگیر شوخی بود
یه من با جنبم وگرنه به هرکی میگفتی دره پیته دهاتی الان زنده نبودی دادا
[/quote

چی فکر میکنی درباره خودت دور بر داشتی
تو از الان خودتو مرده فرض کن
آگهی
پسرا دارید میسوزیدااااا
اتش نشانی خبر کنم؟؟Smile
 سپاس شده توسط MONA-GH
(08-09-2013، 9:38)asal 72 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسرا دارید میسوزیدااااا
اتش نشانی خبر کنم؟؟Smile

ما داریم میسوزیم هه بخاطر یه مشت دختر عقده ای پرو ن تو هنوز پسرارو نشناختی
اگه توجه کرده باشی رشته ی تجربی خیلی سخت تر از رشته ی ریاضیه و بیشتره دخترای کشورمون تجربین اولا
دوما این تاپیک فقط محضه خندس نه توهین کردن
فکره دخترا جوری ساخته شده که همزمان میتونن به چند جا توجه داشته باشن
ولی فره پسرا اصلا اینجوری نیس مثلا دارن یه چیو گوش میدن چششون کره زبونشونم لاله
ما دخترا به خوشتیپ و زیبایی و عقل و فهممون و مهم تر از همه به اینکه یه مادره نمونه میشیم افتخار می کنیم
اونم اسمش حمالی نیست خدمت به پدر و مادرته که یه عمر واست زحمت کشیدن
شما از من بزرگ ترید و گرنه منم بلد بودم توهین کنم
 سپاس شده توسط sara1112
(08-09-2013، 9:40)BAHEREH!!`´ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه توجه کرده باشی رشته ی تجربی خیلی سخت تر از رشته ی ریاضیه و بیشتره دخترای کشورمون تجربین اولا
دوما این تاپیک فقط محضه خندس نه توهین کردن
فکره دخترا جوری ساخته شده که همزمان میتونن به چند جا توجه داشته باشن
ولی فره پسرا اصلا اینجوری نیس مثلا دارن یه چیو گوش میدن چششون کره زبونشونم لاله
ما دخترا به خوشتیپ و زیبایی و عقل و فهممون و مهم تر از همه به اینکه یه مادره نمونه میشیم افتخار می کنیم
اونم اسمش حمالی نیست خدمت به پدر و مادرته که یه عمر واست زحمت کشیدن
شما از من بزرگ ترید و گرنه منم بلد بودم توهین کنم

برو کوچلو
برو خونتون.......
جاش نیس الان یچی....

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مردان عجیب آنهای که جیگر دارند بیان دا خل
  اونایی که بالای دوسال تو یه رابطه بودن بیان...
  دخترا بیان یه حقیقتو درباره پسرا بدونن
Wink جملات زیبا(واقعا قشنگن بیا تو ضرر که نمیکنی :|)
  ارمیا فقط بیان تو یه چیز بگم-bts-army
Thumbs Up ? تست هوش واقعا جالب!(این دیگه خداییش واقعیه!) ?
  قسمت های تکراری رمان ها (رمان خونا بیان اگه اشتباه بود منو بزنین)
  واقعا همچین زنایی پیدا میشن؟فاجعه است
Thumbs Up آزمون سنجش سن عقلی (کلیک کنید واقعا جالبــــــــه)
Heart حرفای داغ مشتی .......... نیای واقعا دیگه نمیتونی وارد دنیای واقعی بشی!!!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان