امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

⋐ گُــفـتُــــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ پـنـ≁ـج ⋑

(07-09-2013، 17:05)نی نی شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2013، 17:04)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2013، 17:03)نی نی شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2013، 17:02)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2013، 16:59)نی نی شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهر شوهر ؟!؟!؟ به جا آوردی؟
البته یکی از خواهر شوهرات چون ماشاالله یکی دوتا که نیست |: من یکی از خوب خوباشم (((((((((((: از خودم تعریف کنم یکم هه خخخخ

Undecided Dodgy Angel

Dodgy اینطوری نیگا نکن

اگه اینجوری نگا کنم مثلا میخوای چی کار کنی؟

عزیزم من با تو دعوا ندارم که Undecided

منم ندارم Big Grin
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
آگهی
(07-09-2013، 17:03)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2013، 17:00)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2013، 16:55)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2013، 16:52)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بای نگی جونم عقشم(((((((((((:
هیچی!!
توجه کن))))))))):

الهی فدات شم Undecided کمبود توجه داری Big Grin

نهههههههههه!!
بیماریه خطرناکی خانوم دکمل هنی؟!!
نگی واسه پروفایل منم متن پیداکن قربونت!

چته خوب آخه؟

اههههه!!
انالوگیا!!!
کمبودتوجه بیماریه بدیه؟!!
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
سَــــــ cof
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
⋐ گُــفـتُــــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ  پـنـ≁ـج ⋑ 3
 سپاس شده توسط *βeС-МoЯЯiGαƝ* ، Ƒαкє ѕмιƖє ، *Nafas* ، روناک 18
(07-09-2013، 17:04)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هنی تو اصن شوهرت کیه که این خواهرشوهرته؟!!Angel

فضول سنج

فضول سنج

فضول سنج

Big Grin

(07-09-2013، 17:06)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2013، 17:03)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2013، 17:00)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2013، 16:55)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2013، 16:52)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بای نگی جونم عقشم(((((((((((:
هیچی!!
توجه کن))))))))):

الهی فدات شم Undecided کمبود توجه داری Big Grin

نهههههههههه!!
بیماریه خطرناکی خانوم دکمل هنی؟!!
نگی واسه پروفایل منم متن پیداکن قربونت!

چته خوب آخه؟

اههههه!!
انالوگیا!!!
کمبودتوجه بیماریه بدیه؟!!

اوهوم خیلی Big Grin
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، *Nafas*
(07-09-2013، 17:06)fati sheyton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2013، 17:02)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2013، 17:00)fati sheyton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2013، 16:59)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بمیرم واسه خودم@

عزیزدلم خدانکنه
چرا آخه؟

دیررسیدم فاااااااااااااااطی!!!crying
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
بابا بی خیال
منم دیر رسیدم...
گفتم چشه حالا..!

نه من باید اول میشدم!!crying
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، fati sheyton
(07-09-2013، 17:06)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2013، 17:05)نی نی شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2013، 17:04)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2013، 17:03)نی نی شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2013، 17:02)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Undecided Dodgy Angel

Dodgy اینطوری نیگا نکن

منم ندارم Big Grin

Blush عزیزمی
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ⋐ گُــفـتُــــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ  پـنـ≁ـج ⋑ 3
 سپاس شده توسط *βeС-МoЯЯiGαƝ*
آگهی
خُدآفِس ..
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط *βeС-МoЯЯiGαƝ* ، Ƒαкє ѕмιƖє
(07-09-2013، 17:08)نی نی شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2013، 17:06)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Dodgy اینطوری نیگا نکن

منم ندارم Big Grin

Blush عزیزمی

:|
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(:
 سپاس شده توسط *βeС-МoЯЯiGαƝ* ، Ƒαкє ѕмιƖє
عاقا منم به بیماریه گل نار مبتلا شدم..
یه نفر به منم توجه کنه
“منی” که کنارش “تو” نباشی ، “تومنی” نمی ارزد . . .
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان