نظرسنجی: پیشگویی های نوسترآداموس راقبول دارید؟
بلی
خیر
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشگویی های نوسترآداموس درباره ی آمریکا

همانطورکه میدانیدپیشگوی بزرگ جهان که تقریباتمام وقایعی که دردنیااتفاق افتاده روپیشگویی کرده سخنانی درموردآمریکاگفته که شنیدنش خالی ازلطف نیست:

اول یک رباعی درباره ی غرب وحشی:
درسرزمین های دورشهری غبارآلودوکثیف است،کثافت وبیماری ازسروروی مردانش میباردواین مردمان ازحیوانات بیزارند،مردانی کثیف که ازچکمه تادندان مسلح هستنددرخیابان هاهرکه راکه ببینندخواهندکشت
منظورش مهمیزبوده فکرکنم که فکرکره سلاحه
انقلاب آمریکا:
درمیان مردمان فقیروبردگان رهبری ظهورخواهدکرد،دست هایکی میشوندوتفاوت هاکنارمیروندوآنگاه ملتی ظهورخواهدکردوآن مردان خودرادررخت قیصروسزارمیبیندد

منظورش ازرخت قیصروسزارلباس سربازیه ومردان منظورش کابوی های وحشی آمریکاست

درسرزمین های دورودرپشت کوه هادردشت های وسیع عقابی نمایان است،بسته منقاروگشوده بال،سرپنجه هایش تیغ ونیزه ودرفش

پیشگویی های نوسترآداموس درباره ی آمریکا 1

واماپایان کار:
مردمانی که برای اولین بارقدم به آن سرزمین گذاشته اندروزی نابودش خواهندکرد،خورشیددوباره طلوع کرده وسپس ناپدیدمیشود،تاریکی پایان ناپذیری حمکم فرماست بیملری به سمت جنوب درحرکت است

چین ازبمب های اتمش 3 بمب داره که به هرجاکه بزنه(مثلاآمریکا)کل قاره آمریکارونابودمیکنه و6ماه تونیم کره ی شمالی ویاجنوبی(هرجاکه بمب زده بشه)شب میشه وخوب طلوع وغروب خورشیدشایدانفجارهسته ای باشه
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، .ali. ، 1939 ، mohammadreza... ، khani_.................. ، behnaz ، hossein. ، istanbul ، mohsenniceboy ، bahare_021 ، Amitis ، pink devil ، فلانی ، LIGHT ، 卐WaffenSS卐 ، سعید994
آگهی
من نوستراداموس رو قبول ندارم . چون کشف شده که به دلیل گرفتن مال و ملال از حاکم این پیشگو ها را می کرده همون جوری که در دربار ایران و فتعلی شاه و این چیز ها هم همچین پیشگو های دروغین هم بودن که واسه پول کار می کردن.
محققان معتقدند که نوستاراداموس شانسی پیش بینی می کرده. و چون نوشته هاش پیچیده هست و گنگه میشه اون ها رو به هر اتفاقی نسبت داد.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط .ali. ، ☭Nicola☭ ، 1939 ، mohammadreza... ، ...Sara SHZ... ، behnaz ، hossein. ، در جستجوی حقیقت ، bahare_021 ، فلانی ، istanbul ، فرهاد1370
فرید راست میگه تو همین جملات تایپیک هم میتوان جملات را به هرچیزی نسبت داد.این نوستر همش خالی می بسته هزاران روزرو در تاریخ اعلام کرده دنیا نابود میشه.اصلا این آدم دیوانه بودهBig Grin.شما خونه وزندگیشو تو فرانسه ببینی می فهمی طرف مخش قاطی داشته
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939 ، mohammadreza... ، ...Sara SHZ... ، behnaz ، hossein. ، فلانی ، istanbul ، FARID.SHOMPET
درسته منم حرف های فرید و نیکولارو قبول دارمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
در دلم حس غریبی ست که یک مرغ مهاجر دارد

و چه اندوه عجیبی ست که در خلوت دل

یاد یک دوست نباشد که تو را غرق تماشا سازد
پاسخ
 سپاس شده توسط ps3000 ، istanbul ، FARID.SHOMPET
(20-03-2012، 20:46)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نوستراداموس رو قبول ندارم . چون کشف شده که به دلیل گرفتن مال و ملال از حاکم این پیشگو ها را می کرده همون جوری که در دربار ایران و فتعلی شاه و این چیز ها هم همچین پیشگو های دروغین هم بودن که واسه پول کار می کردن.
محققان معتقدند که نوستاراداموس شانسی پیش بینی می کرده. و چون نوشته هاش پیچیده هست و گنگه میشه اون ها رو به هر اتفاقی نسبت داد.
اینارودارن میگن که سرپوش بذارن روگفته هاش
چراچیزی که هرگزنوسترآداموس نگفته وبلکه یک کشیش آلمانی گفته یعنی پایان دنیادرسال2012روبه همه میگن اونوقت جنگ جهانی سوم اطلاعات محرمانشونه؟چرااونوبه دنیانمیگن وازش فیلم نمیسازن؟برای اینکه کشورهای دیگه شیرنشن
دربسیاری ازپیشگویی هاش به یک آرمانگرای کهنسال که یک دستش کارنمیکنه اشاره کرده به نظرتون کیه؟
اسم هیتلرروبه وضوع هیسلرخوانده فقط یه ت ! اینم شانسی بوده؟
به این دلیل پیچیده بوده که مردم رونترسونه وگرنه به وضوح میشه نسبتش داد
آرم آمریکاروتوصیف کرده جوری که مردم عادی متوجه نشن وبه خیلی اعمال دست نزنن
خودش تویه رباعی توضیح داده که اجازه ی بازکردن مسائل رونداشته
مرگ هنری روپیش بینی کردکه درست ازآب دراومد
شیر جوان فایق خواهد آمد بر شیر پیر، در نخستین یورش در صحنه نبرد، او چشمهای خصم خود راکه در محفظه ای طلایی قرار دارد، سوراخ خواهد کرد، با دو زخم و یک زخم و بعد مرگی سخت.
۴سال بعد در ۱۵۵۹ این پیشگوئی بوقوع پیوست. هنری که یکی از نشانه های خانوادگیش شیر بود با افسری جوان بنام مونتگمری (فرمانده گارد اسکاتلندیش) دوستی نزدیکی داشت. این افسر روزی بی مقدمه به او حمله کرد و کلاهخود طلایی او را با نیزه سوراخ کرد و از ناحیه سر و گردن به سختی مجروح شد، شاه هنری بعد از ۱۰ روز عذاب درگذشت. این چنین بود که از آن پس مردم پیشگوئیهای نوستر آداموس را باور کردند.
نوستر آداموس ظهور ناپلئون را نیز پیشگوئی کرده بود و از او به عنوان نخستین ضد مسیح نام برد

ناپلئون:
امپراتوری نزدیک ایتالیا زاده خواهد شد که امپراتوری را قدر بسیار خواهد نهاد. ناپلئون هم قدرت سیاسی فرانسه را بالا برد و هم قدرت نظامی آن را. نوستر درباره سرانجام ناپلئون چنین پیشگوئی کرده است: امپراتور بزرگ تبعید خواهد شد به مکانی کوچک و دوباره سر بر خواهد داشت و در مکانی کوچک سرنوشتش به آخر خواهد رسید. ناپلئون به جزیره کوچک آلب تبعید شد اما بعد از ۱۰۰ روز از آنجا گریخت و دوباره قدرتش را احیا کرد و سرانجام در جزیره سنت هلن درگذشت.
پیشگوئیهای نوستر آداموس در مورد وقایع جدید به اندازه وقایع قدیم قابل توجه است. در این مورد هم نام و هم تاریخ ماجرا ذکر شده است:

سقوط قذافی وحتی سقوط بشاراسدهم پیش بینی کرده
همچنین توکتابش تصویری ازیک خلبان امروزی باکلاه وماسک اکسیژن کشیده که واقعاحیرت آوره
ازماهی های بزرگی صحبت کرده که ازدهانشون آتیش بیرون میاد(زیردریایی)
درباره ی هیتلر:
در کوهستانهای ایتریس (اتریش) نزدیک رایناز (لینتز) از پدر و مادری معمولی زاده خواهد شد مردی که مدعی دفاع از لهستان و مجارستان خواهد بود. پایان کار او هرگز دانسته نخواهد شد.(هنوزکسی نفهمیده که هیتلرخودکشی کردیا بامعشوقه اش خود کشی کرده)
ادامه:
جنگ آور، از رودها و زمینها خواهد گذشت، جنگجویان عظیمی بر علیه این جنگ آور ]هیسلر[ خواهند جنگید. نوستر همچنین از سلاحهایی سخن گفته که صدای آنها در آسمانها شنیده خواهد شد و ماشینهای پرنده ای که از آنها آتش خارج خواهد شد. نوستر تصویری زنده از خلبانان با ماسک اکسیژن، کلاه و لوله های اتصال ارائه می دهد. او از نیمه انسان نیمه خوکهایی که در صحنه نبرد در آسمانند سخن می گوید.
بمبهای اتمی که بر روی هیروشیما و ناکازاکی انداخته شد هم در پیشگوئیهای نوستر آمده است:
بر دو شهر نزدیک بندرگاه چنان تازیانه عذابی فرو خواهد آمد که تا کنون دیده نشده است.
حتی واقعه 11 سپتامبر نیز پیش بینی شده بود:
آسمان در چهل و پنج درجه می سوزد. آتش به شهر جدید و بزرگ نزدیک می شود به طور ناگهانی آتش بزرگ و پراکنده شعله ور می شود. C6 Q97
نیویورک بین مدار چهل و چهل و پنج درجه در آمریکا قرار دارد.
(20-03-2012، 23:42)nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرید راست میگه تو همین جملات تایپیک هم میتوان جملات را به هرچیزی نسبت داد.این نوستر همش خالی می بسته هزاران روزرو در تاریخ اعلام کرده دنیا نابود میشه.اصلا این آدم دیوانه بودهBig Grin.شما خونه وزندگیشو تو فرانسه ببینی می فهمی طرف مخش قاطی داشته
نوسترآداموس نگفته سال2012پایان دنیاست
بلکه گفته سال وقوع یک اتفاق مهمه
نابودی دنیادرسال2012کاریک کشیش آلمانیه که میخواست ازنوسترآداموس تقلیدکنه
نوسترآداموس پایان دنیارااین چنین گفته:

دنیابه شریعت محمددرخواهدآمدحتی مردانی مهم ازادیان دیگر(2تاپیامبربودن اسماشون چی بود؟)فرمانروای بزرگ درسرزمینی دوربه خاطریک فنجان آب کشته خواهدشدآنگاه صدایی شنیده خواهدشدوزمین رادگرگون خواهدکردوسکوت برای همیشه حکمفرمامیشود

این هم درموردسال2012:
وقتی قدرتهای نیمکره شمالی با هم متحد شوند، ترس و هراسی هولناک بر می خیزد روزی دو رهبر بزرگ با یکدیگر دوست خواهند شد و سرزمین جدید به اوج اقتدارخواهد رسید آنگاه مردی دوباره ظهور خواهد کرد.

سقوط اسد:
٨- رهبری از مشرق زمین با شورشهاى زیادى روبرو خواهد شد، که اکثراً از طرف شمالى‏ها و غربى‏هاى مغلوب شده است،عده‏اى کشته و برخى مورد آزار قرار گرفته‏اند و بقیه در حال گریزند و فرزندانشان که از زنان متعددى هستند، زندانى شده‏اند.
ویک نکته جالب مدرکی برصحیح بودن این پیشگویی ها:
نوسترآداموس درزمان بندی این پیشگویی هابه هیچ وجه اشبتاه نکرده
به ترتیب همه روگفته
ازمرگ خودش تاپایان دنیابه ترتیب هست ویکی پس ازدیگری اتفاق میفته مثلانیومده جنگ جهانی دوم روبعدازسقوط قذافی یا11سپتامبربگه
اول ازظهورهیتلر-بعدمرگش-حتی جنگ سردروهم پیش بینی کرده
مگه میشه یه آدم اینقدربامشخص حرفشوبزنه وشانسی درست دربیاد!بایدخیلی شانسش خوب باشه وازشانس هم اونورتر!بایدمعجزه بشه
خداوندهم توقرآن گفته که هیچ مسلمانی پیشگووساحرنمیشه حرفی ازمسیحیانزده
شایدیه جورردگم کنی باشه بایدتوقرآن بیشترتامل کنیم
مثل این میمونه که من بگم فردافردیدمیره ناهارمیخوره ساعت11میره بیرون ساعت12میرم تویه مغازه ساعت 1میرسه خونه همشم درست دربیاد!شانسی نمیشه که!
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939 ، behnaz ، hossein. ، bahare_021 ، فلانی ، مبینا شمس ، istanbul
اقا مگه شما مسلمان نیستی
ما اعتقاد داریم سه چیز را فقط خدا میداند
ظهور امام زمان
نابودی دنیا
اونیکیشم یادم نیست
همش دروغه
البته من یجا خوندم گفته هاش شباهت زیادی به گفته های قران داره واز قران تقلید میکرده
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ... ، behnaz ، hossein. ، istanbul ، بر پشت شیر،خورشید اثر ، fc damash ، FARID.SHOMPET
آگهی
من قرآن روهروقت بیکابشم میخونم وتاحالاچندبارهم ختم قرآن کردم وحتی یک بارهم به قصداین که بهمم نوسترآداموس پیشگوهست خوندم
چندچاپ مختلف گرفتم که معانی متفاوت نباشه وحتی آیه روهم خودم یکبارمعنی کردم
قرآن میگه هیچ مسلمانی پیشگووساحرنمیشه نوسترآداموس مسلمان نبود
بعدشم همچین کارخاصی نکرده خیلی ازپیشگویی هاش برگرفته ازقرآن هست که منم میتونم پیشگویی کنم
ظهورامام زمان-نفخ صوراسرافیل-شهادت امام زمان-
مگه شمااعوذبالله محرم اسرارخداوندی؟شایددلش خواست وبه یک نفرهمه چیزروگفت کسی که همشوواضح لونده توقرآن هم گفته بودهیچ مسلمانی پیشگونمیشه بنابراین خلاف گفته هاش هم نبود
تازه قرآن حتی گفته سحروجادوواقعیت داره واامام سجادوامام صادق(ع)هم همینوفرمودن
جادوحقیقت داره ولی یاددادنش حرامه این آیه رو روببینین:
(بقره، آيه 102)
تازه یک جادوهم هست که امام هاوپیامبراعظم(ص)گفتن وحتی امام حسین(ع)خیلی روش تاکیدکرده که این جادوروهمه ی مسلمانان میتونن انجام بدن واون آیت الکرسی هست ومن خودم به شخصه باورش کردم چون درموقعیت هاش قرارگرفتم
جادوخاص جنیان هست وفقط هم پیامبران واامامان وانسان های خاص میتونن انجامش بدن
این سحرهرگزخلاف خواست خدانیست بلکه قدرت خداونده که وقتی به وسیله ی انسانی نمایش داده بشه بهش میگن سحروباسحروجادوی خرافاتی فرق داره
چیزی درباره ی جادوی جنیان نشنیده اید؟که به مدت 1 ساعت ازشام به بین النهرین میرن؟
هرگاه اراده فاعل، قوى و متكى بر اراده الهى باشد، آن كار غير قابل شكست خواهد بود. (مثل معجزه)،

اما هر وقت در راه شرّ باشد و پشتوانه‏اى غيرالهى داشته باشد، در مقابل اراده قوى و محكم، شكست خواهد خورد (مانند سحر و چشم زخم و...) .

درباره جادو، حدیث معتبری از امام صادق(علیه السلام) در کتاب احتجاج طبرسی وارد شده که بسیار جامع و نافع است. زندیق مصری در بحثی طولانی که با امام صادق(علیه السلام) داشت، از ایشان پرسید: اصل جادو چیست و چگونه جادوگر می تواند کارهایی عجیب و غریب انجام دهد؟ امام (علیه السلام) فرمود: سحر بر چند وجه است:
یک نوع آن به منزله پزشکی است; یعنی همان گونه که پزشکان برای هر مریضی راه علاجی می یابند
پاسخ
 سپاس شده توسط .ali. ، hossein.
(21-03-2012، 23:29)p_boy22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من قرآن روهروقت بیکابشم میخونم وتاحالاچندبارهم ختم قرآن کردم وحتی یک بارهم به قصداین که بهمم نوسترآداموس پیشگوهست خوندم
چندچاپ مختلف گرفتم که معانی متفاوت نباشه وحتی آیه روهم خودم یکبارمعنی کردم
قرآن میگه هیچ مسلمانی پیشگووساحرنمیشه نوسترآداموس مسلمان نبود
بعدشم همچین کارخاصی نکرده خیلی ازپیشگویی هاش برگرفته ازقرآن هست که منم میتونم پیشگویی کنم
ظهورامام زمان-نفخ صوراسرافیل-شهادت امام زمان-
مگه شمااعوذبالله محرم اسرارخداوندی؟شایددلش خواست وبه یک نفرهمه چیزروگفت کسی که همشوواضح لونده توقرآن هم گفته بودهیچ مسلمانی پیشگونمیشه بنابراین خلاف گفته هاش هم نبود
تازه قرآن حتی گفته سحروجادوواقعیت داره واامام سجادوامام صادق(ع)هم همینوفرمودن
جادوحقیقت داره ولی یاددادنش حرامه این آیه رو روببینین:
(بقره، آيه 102)
تازه یک جادوهم هست که امام هاوپیامبراعظم(ص)گفتن وحتی امام حسین(ع)خیلی روش تاکیدکرده که این جادوروهمه ی مسلمانان میتونن انجام بدن واون آیت الکرسی هست ومن خودم به شخصه باورش کردم چون درموقعیت هاش قرارگرفتم
جادوخاص جنیان هست وفقط هم پیامبران واامامان وانسان های خاص میتونن انجامش بدن
این سحرهرگزخلاف خواست خدانیست بلکه قدرت خداونده که وقتی به وسیله ی انسانی نمایش داده بشه بهش میگن سحروباسحروجادوی خرافاتی فرق داره
چیزی درباره ی جادوی جنیان نشنیده اید؟که به مدت 1 ساعت ازشام به بین النهرین میرن؟
هرگاه اراده فاعل، قوى و متكى بر اراده الهى باشد، آن كار غير قابل شكست خواهد بود. (مثل معجزه)،

اما هر وقت در راه شرّ باشد و پشتوانه‏اى غيرالهى داشته باشد، در مقابل اراده قوى و محكم، شكست خواهد خورد (مانند سحر و چشم زخم و...) .

درباره جادو، حدیث معتبری از امام صادق(علیه السلام) در کتاب احتجاج طبرسی وارد شده که بسیار جامع و نافع است. زندیق مصری در بحثی طولانی که با امام صادق(علیه السلام) داشت، از ایشان پرسید: اصل جادو چیست و چگونه جادوگر می تواند کارهایی عجیب و غریب انجام دهد؟ امام (علیه السلام) فرمود: سحر بر چند وجه است:
یک نوع آن به منزله پزشکی است; یعنی همان گونه که پزشکان برای هر مریضی راه علاجی می یابند

يه تايپيك در مورد سحر و جادو بزن خوب!
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ...
الان خسته ام یکی بزنه یاخودم فردامیزنم
یه سری اطلاعات نوشتم ولی همشوبنویسم خیلی زیاده
قرآن هرگزسحروجادوروانکارنکرده وازاون به عنوان وسیله ای برای نمایش قدرت خداوندبه وسیله ی انسان یادکرده
پاسخ
من به اینا جادو نمیگم
من به اینا پاداش خدا به بندگان صالح و مومنش میگم
حرف های شما هم بر پایه ی دلایل منطقی ای هست
مخصوصا ایه ی 102 که خیلی جالب بود
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  10 نکته درباره تایتانیک که نمی دانستید
  کارهایی که بزرگترین رییس جمهور تاریخ آمریکا را جاودانه کرد
  تصاویر/ آلبوم رنگی از آمریکا در جنگ جهانی
  دیپلماسی کودکانه بین آمریکا و شوروی
  آنتیه تام ، خونین‌ترین نبرد جنگ‌های انفصال آمریکا + عکس
  درباره شمس پهلوی اولین فرزند رضاشاه چه می دانید؟
  آمریکا چگونه کشف شد....
  منابع تحقیق درباره تاریخ فلسفه اسلامی در ایران
  نظر مارکسیسم درباره حرکت تاریخ
  بینش دیالکتیکی تاریخ درباره انسان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان