امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه عالمه ترول بزرگوارخان(فقط بیاتو و حالشو ببر)

یه عالمه ترول بزرگوارخان(فقط بیاتو و حالشو ببر) 1یه عالمه ترول بزرگوارخان(فقط بیاتو و حالشو ببر) 1یه عالمه ترول بزرگوارخان(فقط بیاتو و حالشو ببر) 1یه عالمه ترول بزرگوارخان(فقط بیاتو و حالشو ببر) 1یه عالمه ترول بزرگوارخان(فقط بیاتو و حالشو ببر) 1یه عالمه ترول بزرگوارخان(فقط بیاتو و حالشو ببر) 1یه عالمه ترول بزرگوارخان(فقط بیاتو و حالشو ببر) 1یه عالمه ترول بزرگوارخان(فقط بیاتو و حالشو ببر) 1یه عالمه ترول بزرگوارخان(فقط بیاتو و حالشو ببر) 1یه عالمه ترول بزرگوارخان(فقط بیاتو و حالشو ببر) 1یه عالمه ترول بزرگوارخان(فقط بیاتو و حالشو ببر) 1یه عالمه ترول بزرگوارخان(فقط بیاتو و حالشو ببر) 1یه عالمه ترول بزرگوارخان(فقط بیاتو و حالشو ببر) 1
اگه سپاس ندی میگم بیاد سراغتاTongue

یه عالمه ترول بزرگوارخان(فقط بیاتو و حالشو ببر) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥bahar♥ ، m.abdollahi ، radmehr rad ، محمدرضا.ر ، nika** ، shayan dragon ، !!sheatoonak!! ، beauty ، ساحل007 ، W O L F ، *Armila* ، ʂհმოἶო ، !!nima!! ، fardad ، یامور ، -Edgar ، payamshams ، orinag ، meysammohammadi2468 ، لاله من ، FurY ، ديمون ، یاسی@_@ ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، rezarezaee15 ، !MOHAMMAD ، mobina bieber ، amir.beigi ، Shervin_ST ، ♥Nahal♥ ، *mehrzad* ، nastaran14 ، ramin joojoo ، sara1112 ، سیندرلا2013 ، amir 77 ، F A R D I N ، hosein(●̮̮̃•̃) ، | NEON DEMON | ، سانا50 ، امیر مهدی نوری ، kimia kimia1378 ، milad amirdady ، zolale qasemi ، aynaz_j ، *غزاله* ، Andrea ، ^gĥàŻáĽ^ ، reza789 ، tddh ، ارش سلوکی ، nightly girl ، هاناجون ، rohamdan ، mohsen9898 ، عارفه ، ''HeisEnbErg'' ، المیرا76 ، negin .m ، azary ، cheshm asali ، سید مهدی رحمتی را عشق است ، aivdhv9 ، samirar292 ، ✘Miss maryam✘ ، hamid ♥ ، kimia1378 ، $$kian^^ ، narin13 ، Eros ، 0027 ، Samaneh77 ، maryamam ، MR.FARZAM ، arian 007 ، Minehminmin ، P e D i ، میم بده ، *KING* ، ✘ คl๏ภє ✘ ، noosha joon ، mohamad-124 ، girl of chaos ، mahbod2013 ، پری خانم ، نیما سلطان ، *رونيكا* ، Meteorite ، mahan2456 ، f:k ، خیس خاطره ، امیدییی ، m.abdollahi
آگهی
ههههههههههههههه
هزار بار پ.خ داده برو موهاتو کوتاه کن گفتم نمیکنم!
میلیون بار گفته برو موهاتو کوتاه کن گفتم کوتاه نمیکنم!
حالا رفتم آرایشگاه ؛ شخمی ترین مدل مو رو ورداشته داره میزنه! Angry 
من... (به دلیل وجود کلمات نامناسب امکان پخش نیست)...!
ملت به مو نیاز نععععععرن!!! 6
پاسخ
 سپاس شده توسط m.abdollahi
(09-09-2013، 12:38)پرسپولیس زلزله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ههههههههههههههه
ممنون از نظرت

پاسخ
 سپاس شده توسط samirar292 ، عشق کشتی کج و استقلال
kheili bahal boodan
Heart!!nima!!Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط samirar292 ، لاله من
(09-09-2013، 13:03)!!nima!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

kheili bahal boodan
قابل شمارو نداره

پاسخ
 سپاس شده توسط عشق کشتی کج و استقلال
کلی خندیدم ممنون

Bring it on back to me

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط m.abdollahi
آگهی
(09-09-2013، 13:11)باران دلتنگی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلی خندیدم ممنون
بخند تا دنیا به روت بخنده.4fvf4fvf

پاسخ
دمت گرم داداش
روزهای سخت همیشه دوستان واقعی را معلوم خواهد کرد...
پاسخ
دمت گرم Big Grin
:97::97:
پاسخ
(09-09-2013، 13:17)payamshams نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دمت گرم داداش
چاکریم

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ترول های با حال بدو بیا تو سری 3نیومدی نگی نگفتیا
  ترول|:
  ترول خنده دار -ووی 2ومیه
  جوک و ترول های خفن و جدید (سری سوم) جون خودم تکراری نیست!
  بهترین ترول هامو گذاشتم...واسه خودت میگم که افسردگی نگیری اگه نمیخوای نیا...
Wink ترول راکی سری سه (نیای نصف عمرت بر فناس)
  •ترول باحال•
  ترول های با حال بدو بیا تو سری 2 نیومدی نگی نگفتیا
  سری دوم ترول و عکس های خنده دار ۹۳
Wink عکس نوشته های خنده دار+ترول

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان