امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هی شومپتا تکونش بدین

زززززززززز...elec

:9lp:

اوپس اوپس اوپس(بیس)

ززززززززززز

شومپت ، شومپت شومپت...آره شومپت شومپت

هی شومپتا تکونش بدین 1

وای دیگه  شومپت شدم  ، روی هشصد و هفتاده نبضم
نصف شومپتا خارج از مرزن ، بگو شدن عاشق رفتار طنزم
قر بده شومپت کته کله  ، میخوام کسی نیاد جلو واسه من قر بدی
بشو بهترین شومپت وقتی با منی ، فقط تویی که میتونی دلو از جا بکنی
میخوام فکر تو از خیال شومپتای دیگه بره  همه جا داد بزنن عاشق تو یه شومپته

آره شومپتا تکونش بدینp317

ای شومپتا تکونش بدینp317

من دوس دارم شومپت بودنتو ، راه رفتنتو حتی شومپت گفتنتو
دوس دارم لمس کنم باز بدنتو ، انگار دنیارو ساختن واسه منو تو
اخه احساس منو تورو شومپتی نداره ، مستیمونو صد تا ویسکی نداره
دنیا تو مشتمون میگذره خوش بمون ، ثانیه ها وایسادن شومپت شدیم جفتمون
شب شده منو تو شومپت هوا تگرگ زده ، شومپت بودنتم برازندته
گلم اگه تو بمونی غمی نیست که بیادش واسه همینم می ارزه به ریسک زیادش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هی شومپتا تکونش بدین 1

هی شومپتا تکونش بدین
هی شومپتا تکونش بدین
تکونش بدین
تکونش بدین
تکونش بدین 

حالا همه با هم شومپت شومپت

اوپسز اوپسز
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هی شومپتا تکونش بدین 1

همه میگن شومپت به من ،  آره راست میگن آخه شومپتم من

شومپت بودن کلاس داره ، آره یه دنیا آسو پاسو داره

اوپه اوپ ...اوپه اوپ(یه جور بیس دیگه)

هی تویی که شومپت نیستی گوش بده ببین چی میگم

هع فک میکنی سر تر از مایی ، نمی دونی خل تر از مایی
اون موقع که تو کوچیک بودی ، ما شومپت بودیم
حالا فک کردی شومپت میشی!؟ ، نمی دونی که قارامپت هم نمیشی

دیگه شومپتا برن کنار کته کله ها می خوان بیان هلکوپتری بزنن :am4:

اوپ اوپ اوپ اوپ

زززززززززززززززززز...2i8d
ute

...

...

...

...

...

برید خونه هاتون دیسکو تموم شد.501

(برای دونستن این که شومپت چیست و کیست کلیک کنید)
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط Łost Đλtλ ، نایریکا-13 ، ♥jennifer lopez ، ماه طلعت ، parnia tajik ، Mïņ̃†êR ، ★BlAcK EvIl★ ، محمدرضا.ر ، [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] ، Mᴏsᴇs ، HEART♥DEVIL ، MAHTA .S ، Mason ، سایه2 ، Ƒαкє ѕмιƖє ، RєƖαx gнσѕт ، PROOSHAT ، آریوبرزن ، radmehr rad ، شکوفه2 ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، PARIA33 ، ЯèŽvÀń ، *2gether4ever* ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، ʂհმოἶო ، ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ ، M.K.N ، T A R A ، ∆ MeRzaD ∆ ، عشق کشتیکج و استقلال ، -Edgar ، ~JaSmIn~ ، ♫♪ RoZa ♪♫ ، Apathetic ، aCrimoniouSs ، *Armila* ، m.abdollahi ، Aiden Pearce ، Sieiry ، dj amir 1992 ، poya ، سورنا فاول ، ЯØறдητ!c✘ G!гL ، gisoo.6 ، S H A Y A N ، ற!sS~saЋİ ، MONA-GH ، Wanton ، **MOHAMMAD** ، Armina ، sahel ، ÐeaÐ GiЯl ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ★MoRpHeUsS★ ، pegah 13 ، M.barselona ، ƝeGaЯ ، یامور ، šhεïdα ، ICe Angele ، ♥h@di$♥ ، $$kian^^ ، .. ReZa .. ، Shawty Girl ، 2963 ، narges 18 ، ☼آریا☼ ، elmira12 ، beauty ، fatima1378 ، باران14 ، آرامش ، pink devil ، AmItiSe ، τοxικ ، mahdi.ir ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Wєιяɗ ، سانا50 ، ارش سلوکی ، جانگ یونگ هوا ، mahrana 11 ، nightly girl ، ღSηow Princessღ ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، сÜтε Đévìł ツ ، Mohammad 77 ، tyjtfhdhr ، mehrad hiden ، alireza..... ، teen555 ، † αƖιєη † ، ماهرخ خانوم ، ~× like nOboDy ×~ ، First Star ، Ξrιc logιc ، narin13 ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، # αпGεʟ ، இFATEMEHஇ ، ×ThundeRBolT× ، pink lady ، MOHSENEBRAHIMI ، Adl!g+ ، هاکان ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، P e D i ، ★~Ѕдула~★ ، Matin Dj ، ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، | NEON DEMON | ، shayesteh prans ، Elena ♥♥♥♥♥♥♥ ، ✘v!☻lent girl✘ ، M@HrOkh ، m016 ، Sara_h80 ، ش ش ش شیطونک 16 ، ارشيا(دختر) ، -м α є ∂ є- ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ըoφsիīkα ، "SoLmAz RaD" ، spent † ، -Nᴇɢᴀʀ- ، Brooklyn Baby ، **zeinab** ، ملیکاخانم ، Son of anarchy ، ḲℑℳℐÅ ، shawkila ، ~ALONE GIRL~ ، fЯoZeN~ElSa ، Faust ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، زهرا رسولی ، زیک ، eNorto ، ✓SHINE AGAIN✓ ، Spell † ، Mr.Unnamed ، Dragon_FM ، ♪neGar♪ ، omidkaqaz ، beber2003 ، myster ، Interstellar ، Roxanna ، الیکا0 ، ( lιεβ ) ، FASMZ ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، درسا گلی ، sober ، || Mιѕѕ α.η.т || ، DAZZLING BOY ، ✘Nina✘ ، kian007 ، PISHY ، eɴιɢмαтιc ، sara006 ، Aesthetic ، Medusa ، فرنودِ بن گیومرث ، شـــقآیــق ، *VENUS* ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، ♥jennifer lopez
آگهی
ConfusedConfused مطمئنی چیزی نزدی؟
هی شومپتا تکونش بدین 1
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، MONA-GH ، PROOSHAT ، fcbarcelona 2 ، *Armila* ، ~JaSmIn~ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، šhεïdα ، باران14 ، ƝeGaЯ ، teen555 ، pink lady ، Jack Daniel'ѕ ، # αпGεʟ ، FASMZ ، sober ، || Mιѕѕ α.η.т || ، ✘Nina✘ ، Aesthetic ، FARID.SHOMPET
فرید خوشیا
خیلی باحال بود ^_^
پاسخ
 سپاس شده توسط MONA-GH ، ƝeGaЯ ، PROOSHAT ، ♥jennifer lopez ، ~JaSmIn~ ، šhεïdα ، teen555 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، pink lady ، # αпGεʟ ، Faust ، sober ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Aesthetic ، ♥jennifer lopez
فرید شومپتِ روانی
Channel
پاسخ
 سپاس شده توسط PROOSHAT ، MONA-GH ، FARID.SHOMPET ، šhεïdα ، teen555 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، pink lady ، # αпGεʟ ، sober ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Aesthetic ، FARID.SHOMPET
هووووووووووووووووووو

عالی بود..

خیلی خوش گذشت رفــــــــــــــــــــــیق...

من با این که نمیدونم شومپت یعنی چی ولی خب خوش گذشت...
جنیفر تازه فارسی یاد گرفته کلمات سخت به کار نبرید

با تشکر . بادیگارد های جنیفر
پاسخ
 سپاس شده توسط ~JaSmIn~ ، PROOSHAT ، MONA-GH ، šhεïdα ، teen555 ، sober ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Aesthetic ، MONA-GH
دارم از خنده میترکم یکی منو جمع کنه ترا خدا
Channel
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، *Armila* ، PROOSHAT ، šhεïdα ، teen555 ، pink lady ، # αпGεʟ ، sober ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Aesthetic ، FARID.SHOMPET
آگهی
مطمئنی تب نداری؟Huh
حتما تب داری شک نکن........TongueBig Grin
هیس⇦⇦چوب خدا صدا ندارد
پاسخ
 سپاس شده توسط MONA-GH ، ♫♪ RoZa ♪♫ ، PROOSHAT ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، šhεïdα ، teen555 ، sober ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Aesthetic ، MONA-GH
فرید میشه ازین به بعد بهت بگیم djشومپت؟
پاسخ
 سپاس شده توسط PROOSHAT ، *Armila* ، FARID.SHOMPET ، ♫♪ RoZa ♪♫ ، Mᴏsᴇs ، šhεïdα ، teen555 ، گوهر کوچولو ، # αпGεʟ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ✓SHINE AGAIN✓ ، sober ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Aesthetic ، MONA-GH
یا ابرفضر فرید؟
نه بابا فرید اهلش نبودConfused
هی شومپتا تکونش بدین 1
پاسخ
 سپاس شده توسط PROOSHAT ، ~JaSmIn~ ، FARID.SHOMPET ، ♫♪ RoZa ♪♫ ، šhεïdα ، "K!nd~G!Яl" ، teen555 ، ✓SHINE AGAIN✓ ، sober ، || Mιѕѕ α.η.т || ، ✘Nina✘ ، Aesthetic ، FARID.SHOMPET
:|

حآل و هَوآیه مُدیریَتی نی اَصَن ... :|

مآشآلآ .. :|

♥DJ farid ♥

هی شومپتا تکونش بدین 1
پاسخ
 سپاس شده توسط PROOSHAT ، MONA-GH ، ~JaSmIn~ ، *Armila* ، Mïņ̃†êR ، šhεïdα ، "K!nd~G!Яl" ، teen555 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، pink lady ، Faust ، sober ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Aesthetic

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Wink شعر طنز برنامه ی نود همه نظر بدین...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان