امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زنی با شنا در دریا چشمان مانند خون آشام ها شد+تصویر

شنا کردن یک ورزش سالم و مفید برای سلامتی است اما اگر بدون ایمنی صورت بگیرد عواقب غیرقابل جبرانی خواهد داشت . 

یک زن و شوهر قبل از ازدواجشان تصمیم گرفتند که عکس هایی را از خود هنگام شنا در دریای سواحل هاوایی تهیه کنند. اما این زدن بدون توجه به رعایت نکات ایمنی بدون استفاده از عینک مخصوص به شنا پرداخت و اثر فشار و شوری آب را بر چشمان او می بینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زنی با شنا در دریا چشمان مانند خون آشام ها شد+تصویر 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط تیناجونی ، _عقاب بی پروا_ ، mahdi.ir
آگهی
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا يا امام زاده بيژنExclamation
پاسخ
چه قدم خوشحالهHuh
ان زمان که عطر بهار نارنج در ان کلام مقدس پیچید       من تورا  خوبی های تورا از پشت چشمان بسته ام دیدم p318
پاسخ
 سپاس شده توسط _عقاب بی پروا_
من بودم خودم را می کشتم
سپاس نمی بینم کو سپاس خیلی کمه فقط با یک کلیک ساده سپاس دهید
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
balatarin donbaleh cloob Twitter Facebook google

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دوقلوهایی که در همه چیز یکسانند+تصویر FᗩR!Mᗩ 0 49 05-21-2015، 02:53 PM
آخرین ارسال: FᗩR!Mᗩ
  نسل جدید هواپیماهای فوق العاده پیشرفته + تصویر ~Just Girl~ 0 27 05-18-2015، 09:41 AM
آخرین ارسال: ~Just Girl~
  اقدام عجیب خانم برای برگشت خواستگارش !+تصویر FᗩR!Mᗩ 5 229 05-15-2015، 08:27 PM
آخرین ارسال: poorya0111
  برگزاری متفاوت ترین کنکور دنیا ! + تصویر SMoOoOoOoK 1 66 05-15-2015، 12:35 PM
آخرین ارسال: Poor.B
  یک پدیده ی عجیب در آسمان روسیه! + تصویر SMoOoOoOoK 1 50 05-15-2015، 11:02 AM
آخرین ارسال: دخترم من
  اهانت داعش به قرآن کریم + تصویر SMoOoOoOoK 0 44 05-15-2015، 10:52 AM
آخرین ارسال: SMoOoOoOoK
  جنجال خبری حضور زن بدون روبنده‌ در تلویزیون + تصویر SMoOoOoOoK 0 51 05-15-2015، 10:41 AM
آخرین ارسال: SMoOoOoOoK
  مرد جوان کارمندان بانک را به استهزا گرفت + تصویر alliiii 0 52 05-14-2015، 09:41 AM
آخرین ارسال: alliiii
  برای پرورش ماهی در قفس در دریا اقدام شود FᗩR!Mᗩ 0 135 05-12-2015، 07:29 PM
آخرین ارسال: FᗩR!Mᗩ
  دختر موتورسوار تهرانی باعث چپ شدن یک ریو شد!! + تصویر FᗩR!Mᗩ 5 124 05-12-2015، 02:30 PM
آخرین ارسال: kiss mi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان