امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هفت روز هفته

شنبه
مرد : امروز ناهار چي داريم؟
زن : ببين ، امروز قراره من و زري با هم بريم «فال قهوه روسي يخ زده» بگيريم . ميگند خيلي جالبه ، همه چي رو درست ميگه . به خواهر شوهر زري گفته « شوهرت برات يه انگشتر بزرگ ميخره » خيلي جالبه نه ؟ سر راه يه چيزي از بيرون بگير بيا

يکشنبه
مرد : عزيزم ، امروز ناهار چي داريم؟
زن : ببين ، امروز قراره من و زري بريم براي کلاسهاي «روش خوداتکايي بر اعتماد به نفس» ثبت نام کنيم . هم خيلي جالبه ، هم اثرات خوبي در زندگي زناشوئي داره . تا برگردم دير شده . سر راه يه چيزي از بيرون بگير و بيا

دوشنبه
زن : ببين امروز قراره من و زري با هم بريم «شو»ي «ظروف عتيقه» . ميگن خيلي جالبه، ممکنه طول بکشه، سر راه يه چيزي از بيرون بگير و بيار

سه شنبه
زن : ببين امروز قراره من و زري با هم بريم براي لباس مامانم که براي عروسي خواهر زري ميخواد بدوزه دگمه انتخاب کنيم . تو که مي دوني فاميل مامانم اينا (!) چه قدر روي دگمه لباس حساس هستند . ممکنه طول بکشه . سر راه يه چيزي از بيرون بگير بيا

چهارشنبه
زن : ببين ، امروز قراره من و زري بريم براي کلاس «بدنسازي» و «آموزش ترومپت» ثبت نام کنيم . همسايه زري رفته ، ميگه خيلي جالبه . ترمپت هم ميگند خيلي کلاس داره ، مگه نه؟ ممکنه طول بکشه چون جلسه اوله ، سر راه يه چيزي از بيرون بگير و بيار

پنجشنبه
زن : ببين ، امروز قراره من و زري بريم با هم خونه همسايه خاله زري که تازه از کانادا اومده . ميخوايم شرايط اقامت را ازش بپرسيم ، من واقعا'' از اين زندگي خسته شدم . چيه همه ش مثل کلفتها کنج خونه ! به هر حال چون ممکنه طول بکشه ، سر راه يه چيزي از بيرون بگير و بيا

جمعه
زن : ببينم ، تو واقعا'' خجالت نمي کشي؟ يعني من يه روز تعطيل هم حق استراحت ندارم ، واقعا'' نمي دونم به شما مردهاي ايراني چي بايد گفت؟ نه واقعا'' اين خيلي توقع بزرگيه که انتظار داشته باشم فقط هفته اي يه بار شوهرم من رو براي ناهار ببره بيرون ؟

ممنون سپاس بدید .
پاسخ
 سپاس شده توسط bieber ، The Darkest Light ، عاشق الکترونیک ، fardin12 ، محمد2000 ، shawkila ، arwin11 ، キム尺刀ム乙 ، www.sara.love ، sara1112 ، hanieyh ، sara mehrani ، ensi
آگهی
هشت روز هفته Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد2000
(20-12-2013، 10:17)✘ƝᏙЯÐ!ɳ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هشت روز هفته Big Grin

اها هفت روز
پاسخ
سوتیت  تو حلقمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هفت روز هفته 1

پاسخ
مرسی!
پاسخ
سوتیت افتاد داداش Big Grin
پاسخ
آگهی
عالی ولی DodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyسوتی خیلی بزرگی دادیSmileDodgyDodgy
سپاس نشه فراموشHeartحرف اضافی خاموشBig Grin
پاسخ
وقتی فهمیدی که 7 روزه چرا ویرایش نمیکنی
هفت روز هفته 1
پاسخ
حالا یه دفعه سوتی داد دیگه Blush
مرسی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هفت روز هفته 1
پاسخ
خوب بود
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  در تکمیل تاپیک هفته کثیف راجع به جدایی جنسیتی!!!:))
  خاطرات یک مداد (قابل توجه کسانی که مداداشنو گاز میگیرن)(به ترتیب هفته بخوانید)
Rainbow طالع رنگی هفته – ۱۱ تا ۱۷ خرداد ^ــ^
Rainbow طالع رنگی هفته – ۲۵ تا ۳۱ خرداد ^ــ^
Rainbow طالع رنگی هفته – ۲۶ مرداد تا ۱ شهریور ^ــ^
Rainbow طالع رنگی هفته – ۵ تا ۱۱ مرداد ^ــ^
Thumbs Up طالع رنگی هفته – ۴ تا ۱۰ اسفند ^^
Rainbow طالع رنگی هفته – ۲۰ تا ۲۶ بهمن ^^
Rainbow طالع رنگی هفته – ۱۳ تا ۱۹ بهمن ^^
Rainbow طالع رنگی هفته – ۶ تا ۱۲ بهمن ^^

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان