امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این دخترو حق نداری اذیت کنی

این دخترو حق نداری اذیت کنی 1
دختری که مسخره بازی درمیاری نیگات می کنه

و چشمهاش برق می زنه و زیر لب می گه عزیزم...!!

دختری که روسری بد رنگ رو که براش خریدی سر می کنه

و میاد به دیدنت...!!

دختری که وقتی قدم می زنید و یه پسر خوش تیپ تر می بینه،

خودش رو بیشتر می چسبونه بهت...!!

دختری که وقتی از همه شاکی هستی و داد می زنی ،

هیچی نمی گه، فقط آروم دستتو می گیره...!!

دختری که روز زن براش یه شاخه گل می خری ،

با به لبخند غمگین می گه مهم خودتی...!!

این دخترو حق نداری اذیت کنی...!
۲۰ بار دیدمت . ۱۹ بار بهت خندیدم . ۱۸ بار به من اخم کردی . ۱۷ بار از دستم خسته شدی . ولی ۱۶ بار دیگه سعی کردم و ۱۵ جمله عاشقانه را ۱۴ بار به ۱۳ زبون و ۱۲ لهجه و ۱۱ روز و ۱۰ بار به کمک ۹ نفر به تو گفتم . اما تو ۸ بار قهر کردی . ۷ بار روتو از من برگردوندی و من ۶ بار برات مردم . ۵ بار قربونت رفتم و ۴ بار نازتو کشیدم . تا ۳ بار ناز کردی و ۲ بار خندیدی و جونمو به لب رسوندی و
 هنوز  ۱ بارهم نگفتی دوستم داری.
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، sara1112 ، ♫♪ RoZa ♪♫ ، pegah jb ، ღSηow Princessღ ، ƝeGaЯ ، βΑllεяiηΑ♡ ، mobinamahro ، سام عفيفي ، T A R A ، Sina_0611 ، ~JaSmIn~ ، ماه طلعت ، an idiot ، Eli17 ، Wєιяɗ ، بغض ابر ، beauty ، mahdi.ir ، سورنا فاول ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، maynaz90 ، gh@z@le♥ ، "LiLi" ، k1.. ، ♥ سارا ♥ ، لی مین هو3 ، samira malik ، ♣♦♠l♥k♠♦♣ ، 7 مقدس ، xx_sina_xx ، شکوفه2 ، دختر شاعر ، ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~ ، محمد2000 ، sefidbarfy ، mahrana 11 ، ارش سلوکی ، سانا50 ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ZAHRA LOVE 1D ، دلبر شیطون ، آدنیوس2 ، Ƒαкє ѕмιƖє ، mobina bieber ، MoOhAmAd.FY ، nightly girl ، *GANDOM* ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، صدف خوشمله ، هاناجون ، پرنسس گاردنیا ، ღ ツ setareh ツ ღ ، TurK WolF ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، # ترنم تنها *# ، tan!a ، M A H S A N` ، . . . P oo R ! A . . . ، اشکان پیشرو ، Mᴏʙɪɴᴀ ، azary ، *isan* ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، Adl!g+ ، 30Ḱᗩᔕ ، _mozhdeh_ ، amir 77 ، noosha joon ، Mr.Robot ، aylari ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، pardis! ، امیر0098 ، MR MAHDI ، Neioosha ، pink lady ، bieber fan ، isi ، *mehrzad* ، ♥غم کده♥ ، mehrad hiden ، ایریا ، marya* ، ✘ คl๏ภє ✘ ، venus2001 ، پانیذ18 ، آرامش ، یکتا 91 ، mahdi207 ، leilajoon♥♥ ، ._NeGiX_. ، مهديه جوانمردى ، sasa. ، Matin Dj ، nne13 ، حقوقدان انجمن ، روناز ، Avril. ، BlAcK dAy ، عاشق الکترونیک ، عاطی جوجو ، Sмιle ، غزل حمیدی ، n1379sh ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، emeli ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، الهه 1379 ، اذیتا ، pendar77 ، بتسابه1 ، r.hadis ، maryamB ، zahra HA ، ☻☺نسا☺☻☺☻ ، یاسی@_@ ، z800rr ، درسا گلی ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ملودیv ، Thyme ، ✘Nina✘ ، شیطون بلای سایت ، nastaran m ، ~ُُBön َBáŠŦ~ ، سمیرا۸۰ ، armanbermuda ، alone hasti ، ...Maryam... ، **zeinab** ، Cute+Girl
آگهی
هــــــــــِم!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Neioosha
خیلی ممنون از نظراتون بچه ها
زود تــَــر  بِریـــد جِلـــو وآسهِ دَردُ دِل با خُــــــــــدآ عَجَلـــــــ♥ــه دآرم...
پاسخ
 سپاس شده توسط Neioosha
wo0o0o0w 

روم تاثیر گذاشت
پاسخ
 سپاس شده توسط Neioosha ، Thyme
آره حق با شماست ولی این نوع دخترا خیلـــــــــــــــــــــی کمن ...
bethowen ...
پاسخ
 سپاس شده توسط Neioosha ، مهديه جوانمردى ، اذیتا
هیچ کس حق نداره منو اذیت کنه
پاسخ
 سپاس شده توسط Neioosha ، sasa.
آگهی
واقعا
مرسی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط رپ♥♥♥

پاسخ
(17-09-2013، 18:30)BAHEREH!!`´ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه خانوم چرا ناراحت شن
اتفاقا دخترا خیلی موجوداته با جنبه این الا دوما در هر زمانو در هر مکان بلدن چه جوری حاله پسرارو بگیرن
اون دسته دخترام نسلشون منقرض نشده فقط مثه خوده شما پسرا رفتار میکنن
من میگم این دخترا یه موجوداتی اند شما هم قبول نکنین
ها ببینید دیگه خودشون اعتراف میکنن البته شوخی کردم.TongueTongueTongue
ولی خدایی اگه اینچنین دختری گیر هر کسی بیاد و اذیتش کنه و با احساساتش بازی کنه خدا میزنه پس کله اشHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
ادمها سه دسته اند

دسته اولاونایی که میفهمند
دسته دوم اونایی که نمیفهمند
دسته سوم نیمه فهم هستند= نه میفهمند نه نمیفهمنددسته اول و دوم خیالتان را راحت میکنن ولی دسته سوم پدر ادمو در میارن>!!!!!!!!!؟crying
پاسخ
 سپاس شده توسط بغض ابر
اولیه واقعی نیست من مسخره بازی در اوردم دخترهداشت قش میکرد ولی شمارمو نگرفت خواستم باهاش صحبت کن فرار کرد
پاسخ
(09-11-2013، 21:17)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-11-2013، 22:10)sajad_S75 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هه...این دخترو پیداکردین به منم خبر بدین...

خیلی بیشعوری

پس من اینجا چی کارم|:

پســره ی پُـــــــــــررو...
هیس ضایه نکن هیشکی نمیدونه من یدونه پیدا کردم...Wink
Ooo
پاسخ
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چگونه معلم خود را اذیت کنیم؟تضمینی 100 در صد -طنز
Exclamation اذیت کردن کودک 9ساله توسط جن
  عکسهای جشن ویژه برای آزار و اذیت دخترها!!
  پسرا اگه میخولین حرص ی دخترو در بیارین..بخونین
  دنیای کل کل دخترو پسر<اخرخنده>انواع عشق♥♥♥
  بستنی ساز مجیک نداری؟بیا تا بهت بگم میتونی بجاش چیکار کنی!
  آموزش جالب و تضمینی برای اذیت کردن دیگران
Photo خورده شدن کودک افریقایی تو سط مار در حالی که عکاس عکس میگیرد+ عکس ( دلشو نداری نیا)
  جرعت داری؟! بسم الله..... نداری نداری ندارییییییی
  دخترو پسر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان